Zraniłem Swoja ukochaną - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zraniłem Swoja ukochaną

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Piotr14 (2011-07-03 21:15:48)

Temat: Zraniłem Swoja ukochaną

Hej
Jakiś czas temu zraniłem swoja dziewczynę w efekcie tego zostawiła mnie w pełni zasłużyłem sobie na to bardzo ją kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niej zraniłem ją słowami  zazdrość oślepiła mnie źle oceniłem jej postępowanie oskarżałem ją o zdradę byłem chamski w stosunku do niej po jakimś czasie przestała pokazywać się ze mną publicznie spotykać o to też miałem pretensje trwało to długo kłótnie były na porządku dziennym przestałem dbać o nią mówić jej Kocham Cię a ona czekała długo aż się zmienię a ja idiota nic nie zrobiłem już nie wiem co mam zrobić żeby mi wybaczyła  proszę o pomoc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zraniłem Swoja ukochaną

poczytaj wątek: http://www.netkobiety.pl/t26525.html

" Miłość jest o posiadaniu, pożądanie o chceniu . Pożądanie jest wyrazem tęsknoty, dlatego wymaga ciągłej nieuchwytności. Nie obchodzi go gdzie już było, lecz zachwyca się tym, dokąd zaraz podąży"

3

Piotr porostu powiedz jej to wszystko co tu napisales

4

Czytając to wszystko post za postem rozryczałem się jak dziecko zrozumiałem swoje błędy zraniłem ją bardzo i tego już nie cofnę uświadomiłem sobie jak mocno musiała mnie kochać czekała tyle czasu aż pokażę jej że potrafię się zmienić i udowodnić jej że ją kocham doprowadziła do tego moja duma i zazdrość dała mi tak wiele a ja nic tylko słowa które ją raniły nie potrafię pogodzić się z tym ale przynajmniej wiem że muszę przestać do niej dzwonić i płakać do słuchawki bo to nic nie da pozostało mi czekać może mi wybaczy chociaż po tym co zrobiłem tego po prostu nie da się wybaczyć kocham ją bardzo jest taka cudowna jak mogłem doprowadzić do tego jestem zwykłym chamem należało mi się dziękuje za pomoc

5

Sama nie wiem co napisać... z tego samego wręcz powodu odeszłam kilka dni temu od mojego narzeczonego...
Kurde faceci! Czy Wy naprawdę doceniacie nas jak już nas stracicie?!? :(

6

Masz rację my faceci doceniamy kobiety po stracie wydaje mi się że to nasza męska duma nie pozwala nam pokazać jak bardzo was kochamy i co mi to dało straciłem cudowna kobietę która kochała mnie tak mocno że znosiła moje fochy tyle czasu to faktycznie jest to niewybaczalne

7

Anuna48 próbowałem jej to powiedzieć ale ona już nie chce mnie słuchać za późno się obudziłem pozostało mi czekać i mieć nadzieje że kiedyś mi wybaczy

8

Piotr ja wierze w to ze Ci wybaczy kazdemu daje sie druga szanse a to ze przyznajesz sie do bledu to u facetow rzadkosc ja napewno dala bym takiemu facetowi szanse

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zraniłem Swoja ukochaną

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018