Jakie łóżko dla dziecka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Jakie łóżko dla dziecka?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Jakie łóżko dla dziecka?

Witam. Chcę kupić mojemu małemu dziecku porządne łóżko. Słyszałam, że ważny jest też materac, gdyż wpływa na rozwój dziecka. Pomożecie coś wybrać?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakie łóżko dla dziecka?

TAk, materac jest najważniejszy.
Powinien być w miarę twardy, ponieważ takowy jest zdrowy dla kręgosłupa.
Ważna funkcjonalność, jak się składa, jakaś szuflada na pościel.
Poza tym to chyba nie ma jakichś innych, cennych wskazówek.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

3

Również uważam, że materac to najważniejsza sprawa, ponieważ trzeba dbać o kręgosłup dzidziusia i jego wygodę. Sama miałam problem z wyborem materaca, ale w internecie natrafiłam na świetny poradnik, są tam wskazówki na co zwrócić uwagę kupując materac http://www.traumeland.pl/porady.htm

Tell my WHY! - dobry song smile

4

Mam materac z tej strony traumeland na początku podchodziłam sceptycznie do tych wszystkich porad, które się tam znajdują, ale jak dostałam materac i zobaczyłam jego wykonanie, jakość i że moje dziecko spokojnie zasypia stwierdziłam, że warto ją polecić każdej mamie, która zastanawia się nad kupnem nowego materaca

5

polecamy pościel dziecięca z naturalnych tkanin firmy papillon - shop.pl

6

Dostałam stelaż łóżka od mojej siostry po najstarszej córce. Był w kolorze sosny, więc pomalowałam go na biało i dokupiłam materac piankowy firmy hilding.

7 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-03-30 11:32:45)

Ja ostatnio widziałam łóżko z tektury i muszę powiedzieć, że nie odważyłabym się włożyć do niego niemowlaka smile Wygląda raczej jak łóżeczko dla lalki, a nie dla dziecka. Jakby ktoś był ciekawy to można je zobaczyć na stronie [spam]

Łóżeczko dla niemowlaka córka miała z  Ikei, kolejne zresztą też. Niedawno się przeprowadziliśmy i do nowego pokoju kupiliśmy jej meble Pinio - córka jest na etapie rozpoczynania szkoły i chcieliśmy, aby miała meble już nie dziecinne, ale i nie młodzieżowe. Trafiliśmy na kolekcję Mini w Pinio i jak na razie jestem z nich bardzo zadowolona. Porównując je do mebli z Ikei, to jedynym minusem mebli Pinio jest bardzo lakoniczna instrukcja smile Muszę też dodać, że choć nie kupowaliśmy mebli bezpośrednio w Pinio, tylko przez sklep internetowy, to gdy okazało się, że w jednym opakowaniu brakuje śrubek, to firma Pinio przysłała nam je na drugi dzień kurierem smile Wystarczył jeden telefon, nawet nie musieliśmy nigdzie jeździć.

Jeśli chodzi o materac, to w żadnym z 3 łóżek nie kupowaliśmy jej materaca z górnej półki z prostego powodu - małemu dziecku zdarza się przesikać w nocy pieluchę, a starsze dziecko czasem w nocy popuści. U nas co prawda córka jako niemowlak nie zesikała ani razu materaca, ale już w większym łóżeczku, tym na 140cm zdarzyło jej się w nocy, zwłaszcza po bardzo intenstywnym dniu zesikać się przez sen... hmm Potem było pranie pokrowca na materac, wietrzenie materaca na balkonie... Ech.. Co nie oznacza, że kupowaliśmy taki najtańszy - raczej skupialiśmy się na średniej półce cenowej.

8

Jeśli chodzi o materac, to w żadnym z 3 łóżek nie kupowaliśmy jej materaca z górnej półki z prostego powodu - małemu dziecku zdarza się przesikać w nocy pieluchę, a starsze dziecko czasem w nocy popuści. U nas co prawda córka jako niemowlak nie zesikała ani razu materaca, ale już w większym łóżeczku, tym na 140cm zdarzyło jej się w nocy, zwłaszcza po bardzo intenstywnym dniu zesikać się przez sen

Od tego są specjalne ochraniacze na materac....... które przepuszczają powietrze, nie przepuszczają wilgoci wgłąb materaca a do tego chronią przed bakteriami......

Ludzie pragną cza­sami się roz­sta­wać, żeby móc tęsknić, cze­kać i cie­szyć się powrotem.

9 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-02-19 23:51:22)

Na przesikiwanie jest prosty sposób, pokrowiec, choć niektórzy uważają, że pogarsza wentylację materaca, pewnie prawda choć ja stosowałam, jeżeli chodzi o łóżko to materac jest podstawą, ale też moim zdaniem nie ma co przesadzać, dobrze jest wybrać łóżko w którym mamy do wyboru kilka typów materacy bo w tedy płacimy troszkę mniej, sprzedający może obniżyć cenę ponieważ sprzedaje od razu dwie rzeczy łóżko i materac taka oferta jest [spam] myślę że jest godna uwagi jest kilka materacy w opcji od piankowego do lateksowego, choć z tym lateksem to trochę przesadzają, u nas córka miała pianka + kokos a teraz ma bonelowy i myślę że to w zupełności wystarczy.

10

Moim zdaniem - tylko pokrowiec. Nie ma co kupować materaca, który "nie oddycha".

11 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-08-22 14:27:56)

Mój brat kupował bratanicy łóżko od spam.

12

Nasze dziecko śpi na samym materacu, bo jak spadło parę razy z łóżka to stwierdziliśmy, że to niebezpieczne wink
Materac wygodny to podstawa - ale zdejmowany pokrowiec to też ważny element smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Jakie łóżko dla dziecka?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018