Mój facet ma obsesje na punkcie mojego byłego chłopaka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Mój facet ma obsesje na punkcie mojego byłego chłopaka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Mój facet ma obsesje na punkcie mojego byłego chłopaka

Słuchajcie mam problem. Mój facet ma obsesje na punkcie mojego byłego chłopaka z którym byłam 5 lat. Nie rozmawiam z nim ani nie kontaktuje się z nim odkąd się rozstaliśmy nie mówię o nim, kompletnie nic !!!!! Ale mój ukochany ma obsesje bo jak on to mówi "myślę o tym że robiłaś z nim to samo co ze mną, ze mówiłaś mu to samo co mi, on ciebie miał, robiłaś z nim to i tamo ". tu jest jego postawa dość egoistyczna bo on miał wiele kobiet ja tylko jednego stałego partnera, przez 5  lat !!!! ale jak on to mówi "ja to co innego jestem facetem" więc pytam się "z tamtymi spałeś to się nie przejmowałeś ze miały kogoś przed Tobą" a on na to "bo ich nie kochałem". CO MAM ROBIĆ ??? JAK Z NIM ROZMAWIAĆ ??? NIE WIEM CO ROBIĆ TO JUŻ MNIE MĘCZY !!!!!!!!

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój facet ma obsesje na punkcie mojego byłego chłopaka

Wiesz jak dla mnie to chore zachowanie i na twojim miejscu powiedziała bym mu o tym  jak chce miec kobiete nieskażoną przez innego faceta to niech poderwiejakąś nastke poczeka , wychowa i po sprawie.
Pogadaj z nim oboje jesteście równi nie ma że on to facet a chora zazdrośc zazwyczaj żle się kończy.

3

Domyślam się jak nie jest Ci łatwo z tego powodu.Ale według mnie - nie ustępuj.Jak Ci wypomina przeszlośc- rób to samo.W końcu jest równouprawnienie i co to za powiedzenie.... ja jestem facetem- ?.... to co to znaczy,że Jemu  było wolno  wiele a Tobie nie??? W takim razie gościowi by odpowiadała jakaś Arabka- bo to właśnie One są poddańczo wierne swojemu mężczyźnie-jednemu od początku do końca.I uwierz mi szirina- nie usprawiedliwia takiego egoistycznego podejścia  do tematu nawet największa miłość.Ja nawet jestem w stanie zrozumieć jakąś krztynkę zazdrości- ale coś mi mówi,że On Cie po prostu tym zadręcza.Jak tak dalej pójdzie- to właśnie On schrzani to co jest między Wami.

4

Danusia ma rację, posłuchaj jej rady

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

5

oj poweim ci że ci współczuje! ja jestem taka sama jak twój chłopak! jestem cholerna zazdrośnicą i chociaż chce się zmienić to nie jest to proste. samą mnie to zaczyna juz męczyć bo mam juz takie urojenia że spać nie moge i się skupić na niczym bo tylko myśle o tym co on teraz robi albo czy mnie nie zdradził itp.  bedzie Ci ciężko z nim żyć bo ja widze po swoim chłopaku że czasem się załamuje i już płacze że nie może wytrzymać tych moich urojeń i wymówek i nie wie jak mi może pomóc bo ze mna jest mu ciężko ale bezemnie nie wyobraża sobie życia. nawet mi proponował pujście do lekarza,specjalisty ale ja nie mam odwagi chociaz czasem ja już jestem tym zmeczona że mam ochote pujść do jakiegos psychologa. ale mi jest ciężko coś przetłumaczyć więc nie wierze w jego umiejętności.

6

popieram Danusie.
tez tak miałam.. i wiem z doświadczenia, że ma racje..

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

7

To straszne co piszecie!!!
- Wypomnij mu...
- Jest równo uprawnienie...
- Nie poderwie nastke i sobie wychowa....

Jestem facetem, mam identyczny problem, teraz przeszukuję wszystkie fora, szukam psychologa by pomugł mi z największym problemem jaki mam, czyli miłości do kobiety a jej byłymi związkami.
Tutaj jes wiele czynników, np. jest mało mówna, unika tego tematu co powoduje większe pogrążanie się moich myśli.
Pewne rzeczy jak seks z przypadkowym chłopakiem bez logicznego wyjaśnienia czemu ?
Mimo że jestem "facetem" i można mi przypisać wiele stereotypów, nie uznaję, nie znoszę i obrzydza mnie przypadkowe bzykanie gdzieś na imprezę zakrapianej alkoholem.

Ze swoimi radami lepiej się zastanówcie.
Bo po argumencie znajdzie sobie nastkę i wychowaj.... może być w tym stanie psychicznym gotów zrobić.
Skąd mam pewność ?
Po prostu mam....

8

ktosiekktosiek napisał/a:

To straszne co piszecie!!!
- Wypomnij mu...
- Jest równo uprawnienie...
- Nie poderwie nastke i sobie wychowa....

Jestem facetem, mam identyczny problem, teraz przeszukuję wszystkie fora, szukam psychologa by pomugł mi z największym problemem jaki mam, czyli miłości do kobiety a jej byłymi związkami.
Tutaj jes wiele czynników, np. jest mało mówna, unika tego tematu co powoduje większe pogrążanie się moich myśli.
Pewne rzeczy jak seks z przypadkowym chłopakiem bez logicznego wyjaśnienia czemu ?
Mimo że jestem "facetem" i można mi przypisać wiele stereotypów, nie uznaję, nie znoszę i obrzydza mnie przypadkowe bzykanie gdzieś na imprezę zakrapianej alkoholem.

Ze swoimi radami lepiej się zastanówcie.
Bo po argumencie znajdzie sobie nastkę i wychowaj.... może być w tym stanie psychicznym gotów zrobić.
Skąd mam pewność ?
Po prostu mam....

Ktośku! Zastanów się poważnie nad tym, w jakiej jesteś sytuacji. Masz tylko dwa wyjścia- albo pogodzisz się z jej przeszłością, albo zostawisz ją, bo w obecnej chwili zamęczasz siebie i ją.
Przeszłości nie zmienisz. Dziwisz się, że nie chce Ci nic więcej powiedzieć po tym jak zareagowałeś na seks bez zobowiązań? I dobrze, że nie oferuje Ci szczegółów, bo pewnie odtwarzałbyś to sobie w myślach bez końca, gnębiłoby Cię to jeszcze bardziej niż wielka niewiadoma.

Do tego warto zapytać- jak "czysta" jest Twoja przeszłość?

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

9 Ostatnio edytowany przez madzia0311 (2011-04-01 14:17:17)

zazdrość zazdrością-ale taka obsesja prowadzi do choroby:(

Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Mój facet ma obsesje na punkcie mojego byłego chłopaka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018