chlopak powiedzial swojej kolezance ze byla raz zakochany...... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » chlopak powiedzial swojej kolezance ze byla raz zakochany......

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: chlopak powiedzial swojej kolezance ze byla raz zakochany......

dziewczyny, krotko i na temat, potrzebuje Waszej oceny.
Zlapalam malego dolka.
Wiem ze roznie to jest z naszymi chlopakami, oni inaczej rozumieja ale tu dla mnie nia ma mowy o pomylce.
Przeczytalam na skype korespondencje mojego tz z kolezanka.
Wiem ze to napewno kolezanka. Tutaj nie mam watpliwosci.
Ale zdziwilo mnie zdanie, ktore sam napisal moj tz, bo pisali o Paryzu i moj tz napisal ze byl  tam z jakas ladna blondynka itp
Potem rozmowa zeszlo o Parzyu miastu milosci i moj tz napisal krotko

"bylem tylko 1 raz naprawde zakochany"

Wiem ze to napewno chodzi o ta dziewczyne z ktora byl jaka pierwsza. Mi tez powtarzal ze byl raz zakochany, ale sam tez od siebie, rzadko bo rzadko, chyba dopiero po roku bycia razem uslyszalam ze kocha.

Facet ktory kocha napisalby chyba? Jak to odbieracie?

Zycze udanego weekendu:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chlopak powiedzial swojej kolezance ze byla raz zakochany......

Dziwna ta sytuacja. Po pierwsze, dlaczego czytałas jego korespondencję? Nie masz do niego pełnego zaufania? I jeśli już znalazłaś coś takiego... To Ty bylas z nim w Paryżu? Ty jestes tą blondynką? Ciebie miał na mysli? A jesli miał na mysli swoją bylą, to nie wiem czemu nie bierze pod uwagę Ciebie w takiej rozmowie. Był raz naprawdę zakochany - i mówi to o swojej bylej tak? A z Tobą jest ponad rok i... i co? nie jest zakochany? Kiedy człowiek przez rok jest z kimś to chyba oznacza, że go kocha, przynajmniej tak mi się wydaje.

"Nie ma gorszego zła od pięknych słów, które kłamią."

3

Najlepiej chyba z nim porozmawiać.
na pewno to dobrze, że mówi, że kocha, jak kocha, a nie gada, ot tak, nawet nie będąc zakochanym.
Polecam Ci bardzo szczerą rozmowę

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

4

Rzeczywiście mogło być Ci przykro. Jesteście razem ponad rok , chciałabyś , żeby to o Tobie tak pisał, a nie o byłej.
Najlepszym wyjściem będzie szczera rozmowa. Pisz jak przebiegnie.
Powodzenia !

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » chlopak powiedzial swojej kolezance ze byla raz zakochany......

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021