temat stary jak swiat - zazdrosc o meżczyzne- prosze przeczytac - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » temat stary jak swiat - zazdrosc o meżczyzne- prosze przeczytac

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: temat stary jak swiat - zazdrosc o meżczyzne- prosze przeczytac

jestem w zwiazku z swietnym facetem. jestem chorobliwie o niego zazdrosna. wiem to, bo z poprzednimi moimi partnerami bylo inaczej. on jest człowiekiem o duzej potrzebie wolnosci i w takich związkach był dotychczas. moj problem polega na tym, ze on ma duzo kolezanek. ostatnio zaprosił nowa koleznake do domu jak mnie nie było, na sniadanie. mowił mi o tym, ze ona wpadnie.on jest dobrym człowikem, jego nowa kolezanka to osoba samotna, bardzo mozliwe, ze potrzebuje takiego wsparcia.inne jego kolezanki tez potrzebuja wsparcia i rozmów, pomocy w przeprowadzkach. Sa jeszcze dwie przyjaciółki, z nimi rozmawia przez telefon trzy, cztery razy dziennie. po pracy idzie na piwo z kolezanka, z ktora pracuje, a poniewaz konczy o 2 w nocy, to ja wtedy spie. czuje, ze on mnie kocha i ja jego również.rozmawiamy nawet o tym, ze ja jestem zazdrosna i ze mi z tym zle. on odpowiada róznie, jedna jest jego przyjaciólka i nigdy nie zrezygnuje z tej relacji, z inna moze sie nie spotykac, dodajac, "ale czy ty naprawde tego chcesz abym sie nie spotykła z ludzmi?". ja oczywiscie chcem aby był szczesliwy. on chyba ma taka potrzebe przebywania z innymi ludzmi, duzo bardziej rozwinieta niz ja. czy sadzicie, ze to jest mozliwe abym przeszła nad tym do porzadku dziennego i cieszyła sie, ze jestem z nim?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: temat stary jak swiat - zazdrosc o meżczyzne- prosze przeczytac

a co sprawia, że Ty jesteś szczęśliwa?

....

3

zazdrość = niepewność, kompleksy lub brak zaufania.

z drugiej strony, otoczony facet stadem kobiet możne budzić niepokój. musisz uszanować to, że lubi najzwyczajniej w świecie towarzystwo kobiet.

moja znajoma zrobiła tak-jej narzeczony, otoczony koleżankami, dusza wśród nich itd. ona zapisała się na siłkę, odnowiła stare kontakty z kumplami z liceum. zrobiła to, co ją troszkę denerwowało. dasz wiarę, że po 3 tygodniach on nagle ograniczył koleżanki? facet robi tyle i to na ile mu pozwalasz.
nie wiem, nie traktuj tego jako rade, ale zastanów się.
jakby nie chciał  być z Tobą, po takim narzekaniu by uciekł. faceci lubia jak kobieta troszkę jest zazdrosna, jednak bez przesady, on będzie sie bawił i sprawdzał ile czasu będziesz sie godzić i biegać za piłeczka. zdrowy związek opiera sie na zaufaniu. może ktoś kiedyś Cie zawiódł?
moze masz kompleksy? lub boisz się, ze one będą mu emocjonalnie bliższe? że do nich poleci z problemem, tajemnicą?
bardzo fajnie, że on tak się rozumie z pannami, ale bez przesady, Ty powinnaś byc najbliższa.
nie martw się, zajmij się sobą, sama poznaj nowych ludzi smile)

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

4

ostatnio kiepsko mi z własnym poczuciem szczescia, zafiksowałam sie jakos na tym zwiazku, tj. odkąd te koleżnaki zaczeły mi przeszkadzac. szczescie daje mi praca i bliskie relacje ludzmi,przyjaźnie.
z całą pewnościa nie jestem szczesliwa, gdy sie boje i nie ufam, gdy sie robie podejrzliwa.
grono moich bliskich znajomych ostatnio radykanie zawezylo sie i zostalam troche osamotniona. jego przyjciólki to tez moje znajome, ale jak mnie jedna z nich pyta czy moze isc z nim na wesele to mnie szlak trafia! one znaja nas jak jeszcze nie bylisy razem i znaja go 10 lat dłuzej niz ja i z cała pewnoscia zwierza im sie rownie intensywnie jak mnie. jak mi jedna z nich opowiadala, ze zdradził swoja byla i jej sie zwierzał to myslałam, ze padne.
tak wiem, ze powinnam zadbac o własne szczescie, ale jakos momentami trudno mi sie z tego ogarnąć. wiecie, ja nie jestem mistrzem relacji damsko - meskich, ale mam wrazenie ze cos jest nie tak, ze tak nie powinno byc.myslimy o załozeniu rodzin. ja co raz bardziej  sobie tego nie wyobrazam.jak to bedzie.znajomi, telefony, imprezy

5

ps.dzieki ze odpowiedziayscie

6

Z tą przyjaznią damsko męską bym uważała, nie wierzę w nią.
No, ale jeżeli facet poświęca Ci czas i rzeczywiście on nic więcej do tych dziewczyn, to chyba nie ma powodów do niepokoju.
Może bys poznała jego koleżanki ?
Mój facet kiedyś miał taką przyjaciólę wirtualną, jak mówie raczej nie wierzę w taką przyjażń, ale że to było internetowo, to ujdzie . Trochę z nią zaczęłam pisać i już mniej byłam zazdrosna smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

7

Uu.. ja to bym tak nie wytrzymała! I moja wysoka pewność siebie by tu nic nie pomogła. W nocy po pracy na piwo z kolezanka.. kurcze.. Oczywiscie, moze tak byc ze oni tylko pija piwo. Ale dla mnie to juz przesada. Rozrywkowy chłopak i ma dużo znajomych, niestety ja wiem że nie byłabym szcześliwa, ciągle bym się dopatrywała zdrady. Tym bardziej jak on im się zwierza z waszego życia, Ty się z nimi spotykasz a one wszystko o Tobie wiedzą.. Długo razem jestescie?

Piotruś:* 18.09.2014r.
Marysia:) 08.05.2016r.

8

bo to chyba nie chodzi nawet o to że te koleżanki są ale to że sa traktowane na równi z Toba albo nawet lepiej bo jak mówiłaś dla nich ma czas a dla Ciebie czasem nie, może powiedz mu to własnie że to cie boli, nie to że spotyka sie z ludzmi ale to ze nie czujesz sie inna wazniejsza od niego niz te wszystkie koleżanki i przyjaciółki

Bo ja bym nie potrafiła byc z takim facetem bo owszem to wazne zeby sie  spotykać z innymi ale wszystko w granicach tu mi sie wydaje że troche przesadza, wogóle ta koleżanka sie pyta czy może wziąść Twojego faceta na wesele dla mnie to dziwne ciekawe czy ta kolezanka by pusciła swojego faceta?

ja na Twoim miejscu bym tak sie na wszystko nie godziło bo w związku sie jest po to żeby byc szczesliwym a nie nieszcześliwym i jezeli Cie kocha to możecie pójść przecież na jakąs ugode

9

nie martwiłabym się o stare koleżanki - tam już jest wszystko ułożone i cokolwiek by się miało stać, już dawno by się wydarzyło. to jest wygodny i sprawdzony dla nich układ, nie będą chcieli go zmieniać. jak Ty im nie dasz ważnego znaczenia w Waszym związku, relacje z nimi będą powoli traciły na wartości u niego.
mnie martwiłyby nowe koleżanki, a starymi nie przejmowałabym się.

....

10

a gdzie sa koledzy/ten facet po prostu uwielbia towarystwo kobiet i uwazam ze przez to moze miec dezorientacje .to nieprzyjemne tu nie chodzi o zazdrosc z twojej strony tylko w pewnym momencie poczujesz sie gorsza nie fawyryzowana przez ukochanego i mozesz poczuc sie nie dowartosciowana.

11

Dziewczyny! jesteście cudne. Dziękuje wam za te wszystkie głosy w tej sprawie.
wiecie, ja juz sama nie wiem o co mam sie martwic a o co nie. stare kolezanki mniej mnie martwia to prawda, tylko, ze to wszystko razem do kupy to jakis swir. kolegow tez ma, ale mniej, bo ma łatwiej z kobietami i tez taka ma prace. jest przystojny, bardzo miły, zainteresowany rozmowa z kazdym. jak tu z takim zyć!!!!! smile i raz daje sobie z tym rade a raz nie. on dla mie jest dobry, kwiaty,miłe słowa, upominki, pomaga przy zakupach i w kuchni, ale w byciu miłym dla kolezanek tez przesadza. jestesmy w trojke, a on mowi kolezance jak ja brdzo, bardzo lubi, a ja siedze z boku jak ten osioł i słucham.
czasami chcałabym uciec na koniec swiata

12

jestesmy razem rok. znamy sie ok 5 lat.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » temat stary jak swiat - zazdrosc o meżczyzne- prosze przeczytac

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018