Plamienie w miejsce okresu. Czasami ból podbrzusza. Prosze przeczytac. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Plamienie w miejsce okresu. Czasami ból podbrzusza. Prosze przeczytac.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez ewelinka30091 (2016-04-14 11:43:39)

Temat: Plamienie w miejsce okresu. Czasami ból podbrzusza. Prosze przeczytac.

Witam serdecznie.
Moze gdzies jest taki temat, ale nie mam za bardzo czasu nad tym siedziec.
Jestem juz po jednej ciazy. Okres zawsze na czas. I pierwszy raz w zyciu mam taka sytuacje, wiec Panie, ktore mialy tak samo prosze o opinie.
Na czas spodziewanej miesiaczki pojawily sie uplawy koloru jasno-brazowego. Trwaly 3 dni. Czasem pobolewalo  mnie podbrzusze. Teraz czasami, kiedy nacisne na dole po lewej stronie brzucha czuje, jakby jajnik. Nie boli, ale odczuwam ten nacisk. Po kolorowym sluzie, jeden dzien mialam koloru bialego. Teraz jest zupelnie sucho. Przy pierwszej ciazy nie przypominam sobie bym cos takiego zauwazyla. Dodam jeszcze, iz doszlo do stosunku bez zabezpieczenia i ciaza jest mozliwa. Robilam testy w czasie wytoku brazowego i wyszly negatywne. Czy ciaza jest mozliwa? Czy mozliwe jest, aby to byly objawy wczesnej ciazy? Czy ktoras z Was miala juz cos takiego i co z tego wyniklo...
Prosze o opinie, a nie odsylanie mnie do lekarzy. Panie, ktore chca popluc jadem prosze, aby nie zasmiecaly niepotrzebnie watku.
Dziekuje za pomoc.

ZYJ A NIE ISTNIEJ smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Plamienie w miejsce okresu. Czasami ból podbrzusza. Prosze przeczytac.

Wydaje mi się, że jak zrobiłaś test po 2 tygodniach od owulacji i nie pokazał 2 kresek to ciąży nie ma. Testy są bardzo czułe na bete.

"Wierz w jutro, bo kolejne dni lepszy świat przynieść mogą. I nigdy nie żałuj wczoraj, bo juz poszło swoją drogą. Wierz w dzisiaj, bo żyjesz tu i teraz i to jest twój świat. I miej odwagę marzyć o wszystkim i nie chodzi o to 'dlaczego, ale 'jak'"

Niestety nie ma tutaj nikogo, kto kończy medycynę więc opinie moja czy koleżanek to przypuszczenia. Każdy przypadek jest inny.

Z tego co się orientuję we wczesnej ciąży mogą pojawić się brązowe upławy w dniu spodziewanego okresu jako pozostałości po endometrium z poprzedniego cyklu.
Test ciążowy może Ci wysc dopiero po kilku dniach spodziewanego początku cyklu, co czasem się zdarza. Brązowe uplaylwy mogą też świadczyć o niskim poziomie progesteronu we wczesnej ciąży. Jeżeli chcesz mieć pewność co do ciąży zgłoś się na pobranie krwi i sprawdzenie poziomu beta hcg - ludzkiej gonadotropiny kosmowkowej.

Internet Ci nie pomoże. Jedynie lekarz.
Mam nadzieję że rozchwialam Twoje wątpliwości. Pozdrawiam

Kacper - 09.09.2014 :*
Kolejne szczęście - 09.12.2016 :* Czekamy

4

Dobrze dziekuje kobitki. Tylko pytalam sie, czy ktoras z Was juz tak miala. Chcialam wymienic sie doswiadczeniami.
pozdrawiam.

ZYJ A NIE ISTNIEJ smile

5

Przyznam że byłam 2 razy w ciąży i nie miałam takich upławów, ale wiem że moja mama miała takie upławy w terminie miesiączki tak jak napisałaś kolor i też trzy dni,do trzeciego mieśiąca ciąży a wiadomo kiedyś testów nie stosowano,a może nawe nie było...
Więc myślę że możesz być w ciąży, spróbuj powtórzyć test za ok tydzień...

6

Mój ostatni "okres" przed ciążą wyglądał tak, że miałam 2 dni takich plamień i dwa dni krwawienia i po jakimś czasie dowiedziałam się że jestem w 7 tyg. ciąży. Więc to jest możliwe.

7

Hej proponuję Ci zrób porostu badanie krwi BetaHCG jest najbardziej pewne zrobisz je w każdym laboratorium koszt około 20/30 zł a żaden test nie da takiej pewności jak badanie krwi

Klara mój Największy Cud na ziemi
ur 17.06.2016  godz 15:48
40 cm, 2320g przez CC

8

Tak, ja miałam to samo co ty opisujesz i nawet mnie to na tyle zmylilo, że myslalam, że to po prostu skąpy okres. Okazało sie, ze jestem w ciazy.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Plamienie w miejsce okresu. Czasami ból podbrzusza. Prosze przeczytac.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018