GRA WSTĘPNA - SZYBKO I DO MERITUM CZY POWOLI I ROZKOSZNIE??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » GRA WSTĘPNA - SZYBKO I DO MERITUM CZY POWOLI I ROZKOSZNIE???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: GRA WSTĘPNA - SZYBKO I DO MERITUM CZY POWOLI I ROZKOSZNIE???

witam,
bardzo mnie ciekawi jaka wg was powinna byc gra wstepna? ile trwac?
moj facet jest poprostu boski... tak stopniuje napiecie, ze mozna dostac obledu.... dla niego najwazniejsza jestem ja i  moja rozkosz...i jak to mowi "doprowadzenie mnie do gwiazd". Jest super ,ale czasem mam ochote rzucic sie na niego i blagac by wkoncu przeszedl do rzeczy big_smile
z doswiadczenia wiem, ze faceci gre wstepna czesto traktuja jak szybka rozgrzewke... raz dwa i po krzyku.  dla mojego faceta to troche jak sztuka...i podoba mi sie ,ze dla niego "licza sie chwile spedzone ze mna a nie tylko grzmocenie..". chyba powinnam calowac go po lapkach big_smile
choc czasem fajnie poprostu szybko przejsc do konkretu.??

they call me quiet girl but I'm a riot...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: GRA WSTĘPNA - SZYBKO I DO MERITUM CZY POWOLI I ROZKOSZNIE???

raz dwa i po krzyku to tak raczej nieciekawie jak dla mnie.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

3

Dzień dobry
Czarna22 muszę Ci powiedzieć że masz szczęście co do faceta i z tego co wiem takich jest nie wielu . Ciekawe ilu takich jest  bo narazie wiem  o dwóch tzn twój i ja też taki jestem -nie chwaląc się . Dlamnie pzadowolenie partnerki rzecz najważniejsza i bardzo częsta się zdarza że już gra wstępna daje takie rezultaty . Za to jak odwdzięcza się[że ta powiem ]  mi partnerka to nię będę się rozpisywał bo nawet nie umiałbym dobrać odpowiednich słół żeby tą rozkosz opisać

4

takich oprawiać w ramki....hehehe

Ale tzw. "szybki numerek" też jest czasami wskazany. Wszystko zalezy od sytuacji smile

Nikt nie dojrzy celu z zamkniętymi oczami.
Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko. smile

5

no czasami, bo jak ma się to codziennie to łee.
mężczyzna musi się starać, jak wiadomo kobieta musi być bardziej 'rozgrzana' przed stosunkiem.

6

Ja lubię i tak i tak .. Szybki numerek jest także silnie podniecający jak gra wstępna.. Kiedyś potrzebowałam dużo czasu, aby się podniecić, ale dziś przychodzi mi to znacznie szybciej.

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

7

wszystko jest kwestia gustu i nastroju ;D
raz tak, raz tak .. smile co kto lubi smile

8

Hmm...ja wole pieszczoty przed finałem i uwielbiam pieścic mojego partnera i patrzeć jak on się tym rozkoszuje ale czasem nie mamy na to czasu ponieważ nasze jeszcze małe pociechy często budzą sie w nocy i przychodzą do nas.

9

Witam
Ja ze swoją partnerką lubimy i przed jak równierz po finale , My lubimy się pieścić równierz po że wtedy spokojniej i stopniowo się człowiek odpręża i w pewien sposób rozluźnia . A nie jak czasami się słyszy że facet wystrzelił i kładzie się na drugi bok i śpi . Może dlatego że jesteśmy dwa pieszczochy

10

Krzyś35 napisał/a:

Witam
... A nie jak czasami się słyszy że facet wystrzelił i kładzie się na drugi bok i śpi ...

Takie typy ,szybko tracą kobiety .Przytulanie i mówienie czułych słówek po odbytym stosunku jest niemal tak samo ważne jak sam sex .Kobieta musi czuć ,że facet się z nią kochał a nie pie*** jak zwykła prostytutkę .

Co do tematu , gra wstępna jest dobra ale uważaj żeby to nie stało się monotonne ,bo wtedy straci cały swój urok.Spontaniczny sex  również ma swoje uroki wink

11

Istnieje obawa, że gra stanie się monotonna bo bez elementów zaskoczenia. Trzeba zmieniać techniki, urozmaicać grę i stopniować napięcie. Nie ma limitów czasowych, raz może to być 5 minut a innym razem 30 min.

Nikt nie dojrzy celu z zamkniętymi oczami.
Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko. smile

12

astar napisał/a:

Istnieje obawa, że gra stanie się monotonna bo bez elementów zaskoczenia. Trzeba zmieniać techniki, urozmaicać grę i stopniować napięcie. Nie ma limitów czasowych, raz może to być 5 minut a innym razem 30 min.

ooo. święta racja.

13

mój również uwielbia jak to opisałaś czarna22 "doprowadzac mnie do gwiazd", ale lubimy także tzw. szybki numerek wszystko zalezy od sytuacji smile

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...

14

u nas zazwyczaj gra wstepna trwa okolo 10- gora 15 min,bo ja nie moge dluzej:D moj facet tak mnie rozpala,ze chce pozniej dlugo i namietnie sie z nim kochac.Szybki numerek?Owszem,zdarza sie,ale tylko wtedy jezeli nie mamy czasu.

15

dziekuje paniom (i panu wink ) za odzew... przyznam ,ze otwartosc mego mezczyzny mnie zaskoczyla wink przekonal sie ze quick shot jest swietny. zatem zloty srodek : i tak i tak ,zalezy tylko od sytuacji, uroku chwili wink

they call me quiet girl but I'm a riot...

16

jedno i drugie jest potrzebne! no to Krzysiu35 wiesz o trzecim- to jest mój narzeczony smile

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » GRA WSTĘPNA - SZYBKO I DO MERITUM CZY POWOLI I ROZKOSZNIE???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021