Różnica wieku w związku.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Różnica wieku w związku....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

Temat: Różnica wieku w związku....

Boję się uczucia do wspaniałego ,ale o 13 lat starszego ode mnie mężczyzny. I nie dlatego ,że dla mnie to problem ,ale słyszę ,co mówią inni na ten temat....

they call me quiet girl but I'm a riot...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Różnica wieku w związku....

Najważniejsze są uczucia,jeśli chcesz z nim być to nie słuchaj co mówią inni,bo po latach możesz żałować a może być już za pózno...

3

Nie przejmuj się opiniami innych. Ja też jestem w związku z kilkanaście lat starszym facetem. Najważniejsze jest uczucie. Nie dopuść, by coś pięknego zostało zaprzepaszczone przez opinie publiczną. Moja koleżanka tez czasem, robi mi docinki na ten temat, ale się tym nie przejmuje i jest ok.

4

zyj wbrew innym i rób tak samo smile

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

5

Jak facet jest wolny , to niczym się nie przejmuj.Kochaj i pozwól się kochać smile

6

Ludzie od zawsze są piersi do wydawania opinii,i nie należy ich brać specjalnie do siebie-pamiętaj że w tym związku będziesz tylko ty i twój mężczyzna i to wam ma być dobrze a nie opinii publicznej.Jeżeli nie masz innych zmartwień jeżeli chodzi o ten związek(np.że on jest żonaty,że jest zaborczy,czy tym podobne)to ciesz się swoim szczęściem i nie słuchaj ludzi którzy chcą cię umoralniać.

7

pierwsi - przepraszam za błąd.

8

Najważniejsze jest to co Was łączy a nie to co powiedzą ludzie.Zawsze gadali,gadają i gadać będą....
A że Taki związek może się udać jestem tego przykładem,mój mąż jest starszy odemnie o 11 lat,jesteśmy prawie dziewiętnascie lat po ślubie.Nigdy nie żałowałam że mam o tyle lat starszego męża,a gadania na nasz temat też było co nie miara,z czasem wszyscy się przyzwyczaili a my nie zwracaliśmy na to uwagi.Liczyliśmy się tylko my i to co nas łączy.Życzę powodzenia.:)

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

9

Jeśli facet nie ma jakiś zobowiązań , rodziny.. nie jest kryminalista to czym się przejmujesz? Uczucie jest najważniejsze.. Mój kuzyn mający 25 lat ma żonę 9 lat starszą od siebie.. Na początku ludzie gadali, gadali.. Teraz juz nikt nawet o tym nie pamięta... Jeśli naprawde się kochacie to nie widzę problemu.

BO TUTAJ JEST JAK JEST - PO PROSTU

10

Blumen a uwazasz ze czlowiek ktory siedzial w wiezieniu nie moze liczyc na milosc??

11

Nie chodziło mi o takiego co siedział w więzieniu, wielu jest na wolności ludzi którzy czynią zło. Jakieś czarne interesy, pobicia, damski bokser i te sprawy.

BO TUTAJ JEST JAK JEST - PO PROSTU

12

dzieki kobitki big_smile utrudnienia jako takie sa niestety... dzieli nas 300km - poki co nie moge przeniesc sie do niego bo studiuje na dosc malo popularnym kierunku...a on sluzy w Brygadzie w ktorej poki co na przeniesienie liczyc nie moze. ;( jesli chodzi o stan cywilny - jest swiezo po rozwodzie... Pol roku trwalo zanim sie do siebie zblizylismy - byl bardzo zdystansowany po wielokrotnych zdradach ex... ale to wspanialy czlowiek...mysle ,ze warto zaryzykowac big_smile

13

Jesli to wspanialy czlowiek to fakt warto ryzykowac a odleglosc i roznica wieku to male piwko,

14

jeżeli czujesz się z nim dobrze, to naprwdę, nie zawracajh sobie głowy innymi, bo to Twoje zycie,a ludzie i takl będą gadać !

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

15

Jeanne napisał/a:

Jak facet jest wolny , to niczym się nie przejmuj.Kochaj i pozwól się kochać smile

Zgadzam się , jeżeli jest wolny i nie krzywdzi innej kobiety lub dzieci to nie będzie problemu z wiekiem.

16

dziekuje za cenne porady smile oczywiscie rozumiem , ze to,co inni powiedza jest najmniej wazne.... to wszystko wydaje sie jednak takie skomplikowane.... mysle, ze nie potrafilabym zrezygnowac teraz z tego uczucia na rzecz obaw/strachu.... nie potrafila i nie chciala. boje sie tego, bo slysze ,co mowia za plecami moi rodzice....wiem, co mysla ludzie z jego otoczenia - i dziekuje Bogu ,ze on ma wiecej oleju w glowie niz ja..... big_smile mysle, ze nikogo takiego juz nie spotkam. strasznie mnie wspiera, pomaga....czuje pierwszy raz w zyciu ,ze dla tego kogos jestem naprawde bardzo wazna....a poza tym nie przeszkadza mu fakt,ze mam dziecko wink wiem swoje i zgadzam sie z Wami ,drogie panie... i chyba nie mam watpliwosci ale troszke sie boje ;/ bo jestem cykorem.....ale taki malutkim! wink

17

sama mam faceta o 12 lat starszego i jest cudownie.Kochaj i pozwol sie kochac!!!! zycze powodzenia;*;)

18

U mnie różnica wieku nie jest aż tak duża, tylko 4 lata, ale i tak uważam, że nie ma to jak starszy i mądrzejszy partner:) Łap szczęście, kochana:D

Nie jestem wcale roztrzepana, po prostu moje rzeczy chowają się przede mną:)

19

u mnie między mną a moim mężem jest 11 lat różnicy-wiek nie gra roli jeżeli kocha się na prawde.

20

Czarna 22 doskonale Cię rozumiem. Sama byłam (a może nadal jestem) w podobnej sytuacji. Mam 22lata on ma 43. Poznaliśmy się przypadkiem i zaiskrzyło od razu! Zaczęło się po prostu cudownie. Idealnie się rozumieliśmy;potrafił jak nikt inny wysłuchać, doradzić. Czułam się bezpieczna, szanowana,doceniona. Po prostu idealny związek. Z czasem zaczęły wychodzić sprawy z przeszłości. Ufałam mu niesamowicie, więc słuchałam i wierzyłam w to, co mówił. Do tej pory nie wiem jaka jest prawda. Wyszło na jaw wiele rzeczy- miał żonę, z którą się rozwiódł, było jakieś dziecko (w moim wieku!!) ale podobno nie jego; potem jakieś kolejne związki, które kończyły się przez zdradę itd. Ogólnie choć nie wiedziałam wiele, to z czasem coraz więcej się dowiadywałam i w końcu wyszło na jaw,że siedział w więzieniu! tego nie mogłam przeboleć,ale tylko na początku. Potem się ułożyło i znowu było idealnie. Problem zaczął się kiedy przedstawiłam go rodzicom. Afera w całej rodzinie!Rodzice pytali jak mogłam im to zrobić. Bo jest stary, bez wyższego wykształcenia, nie wiadomo z jaką przeszłością i z jakimi zamiarami. A ja pop prostu się zakochałam. Do tego doszedł fakt,że on pracuje za granicą i chciał mnie do siebie jak najszybciej ściągnąć. Ja jestem na 3 roku studiów bez mozliwości wzięcia dziekani, czy przejścia na tok indywidualny. Więc rodzice strasznie sie zdenerwowali jak usłyszeli o moim, o naszym pomyśle. Stwierdzili,że jest z mafii(taki ma wygląd-wysoki przypakowany, ogolony prawie na łyso itd.) i chce mnie wywieźć za granicę jako żywy towar. I wtedy zaczął się koszmar. Totalnie odizolowali mnie od świata. Półtora tygodnia siedziałam  w domu bez telefonu i możliwości wyjścia. W końcu wróciłam a uczelnie.
Wniosek jest taki,że rodzina zniszczyła całkowicie uczucie jakie do niego żywiłam. Zaszczepili we mnie tyle wątpliwości,że nie mam do niego za grosz zaufania. Ze strachu o własną przyszłość zrezygnowałam z tego uczucia. Byc może źle postąpiłam i może będę żałować.
Dla Ciebie jedna rada- jeśli czujesz się pewnie, tzn. czujesz,że naprawdę go kochasz i to ten jedyny wartościowy facet, to nie ma sie nad czym zastanawiać. Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać. Byc może nie będzie łatwo. Być może spotkasz się z oburzeniem środowiska, otoczenia itd. Jesli się naprawdę kochacie, to wesprzecie się wzajemnie i przetrwacie wszystko. osobiście wydaje mi się,że starszy, dojrzały facet jest lepszym partnerem. Ale nie ma reguły-ile ludzi tyle tez, ile związków tyle teorii. Najważniejsze by być pewnym!
Ściskam mocno, życzę powodzenia i duuużo szczęścia smile

"Z Tobą chcę dzielić mój świat, zasypiać przy Tobie, dotykać Twych ust, unosić się nocą do gwiazd...z Tobą szczęście chcę dzielić na pół"... M... smile

a jak reagują wasi znajomi, rodzina kiedy on jest po rozwodzie i z dzieckiem? jak wy do tego podchodzicie?

22

ja tak sie zastanawialam nad ta roznica wieku bo w pewnym momencie cos mnie polaczylo ze starszym o 15lat mezczyzna i im dluzej o tym mysle widze coraz wiecej przeszkod roznic inne zainteresowania inne podejscie do zycia inny styl no i w sumie tak sobie mysle co bedzie z sexem za 10 czy 15 lat coraz czasciej przychodzi mi na mysl ze to poprostu nie ma sensu

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

23

Ale tacy mężczyźni mają też większe dośw i wiedzą jak traktować kobiety-przeważnie, chociaz ja zawsze trafiam na facetów ok7 lat strszych ode mnie i zawsze jest tak samo okazują się nie odpowiedzialni jak male dzieci myśla tylko o sobie.

24

kasiulka188 ale tutj to sie sama musisz kierowac sercem co ty sama czujesz i dopiero wtedy dojdziesz do wnoisku czy pasujecie do siebie

25

Kasiulka smile
Jest takie przyslowie rosyjskie "psy szczekają, a karawana jedzie dalej" .
Teraz gadaja o Tobie ale sie im znudzi, potem bedzie ktos inny, ludziom buzi nie zamkniesz.
Jezeli uwazasz, ze to jest to, to nie przejmuj sie gadaniem innych tylko walcz o szczescie smile

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Różnica wieku w związku....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018