jak zblizyc sie do kobiety po przejsciach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » jak zblizyc sie do kobiety po przejsciach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 41 ]

1 Ostatnio edytowany przez alexander (2008-11-14 12:43:41)

Temat: jak zblizyc sie do kobiety po przejsciach

Witam drogie Panie! Postanowiłem zalogowac sie na Waszym forum, aby zasięgnąć kobiecej opinii. Przedstawię w skrócie o co mi chodzi...

Jestem od miesiąca  z kobietą, która ma za sobą 7-letni związek (zakończony z powodu zdrady jej byłego faceta). Nasze spotkania sa dosyć czeste, w zasadzie to co drugi dzień się widzimy. Wydaje mi się że lubi spędzac ze mną czas. Wiekszosc tych spotkan są to jednak wyjscia ze znajomymi, do kina, na koncert itp. itd. Tylko we dwoje spotykamy się raz, dwa razy w tygodniu (zazwyczaj u niej w domu). Jest to jedyna okazja do tego żebysmy mogli sie do siebie zblizyc. No i zblizamy się, ale tu jest pewien problem. Kiedy zaczynam ją całowac, piescić jej piersi czy brzuch nie czuje u niej podniecenia, tego ze się rozgrzewa. Przez to boję się posunąć dalej. Nie jestem jakos szczególnie napalony na seks ale chcialbym zeby pojawiło się miedzy nami jakies porządanie. Ona nie bardzo odwzajemnia mój dotyk, nie daje mi zadnych znaków, a ja mam w głowie blokadę.

No i teraz proszę Was o opinię. Czy to, że tak powoli zblizamy się fizycznie do siebie jest konsekwencją tego ze ona boi się lub nie moze się otworzyć na innego faceta?? W koncu byla z chlopakiem bardzo dlugi czas i byc moze byl to jej jedyny do tej pory partner seksualny. W jaki sposob mam sie zachowywac?? Czy czekac az sama da mi znac ze chce czegos wiecej czy moze po prostu zacząć działać zdecydowanie odważniej. Nie chce czegos spieprzyc i wyjść na napalonego gościa bo mi na niej naprawde zalezy. Dodam jeszcze ze mamy po 25 lat

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak zblizyc sie do kobiety po przejsciach

Alexander..przecież miesiąc czasu to zbyt mało, na pełne otwarcie uczuciowe a co dopiero seksualne. Wydaje mi się, że jeśli TY sam czujesz u niej brak podniecenia, to może ona po prostu tego nie chce, a boi się Tobie powiedzieć NIE, żeby Cię nie urazić. Proponuję byś zaczekał, dał wam trochę czasu. Nie zdobywaj wszystkiego naraz i za jednym zamachem. Przecież to takie piękne, kiedy pomału rozkwita uczucie, a potem pożądanie. Wszystko samo przyjdzie nic na siłę.

Wyrozumiałość jest owocem znajomości własnych błędów..

3

alexander napisał/a:

Czy to, że tak powoli zblizamy się fizycznie do siebie jest konsekwencją tego ze ona boi się lub nie moze się otworzyć na innego faceta?? W koncu byla z chlopakiem bardzo dlugi czas i byc moze byl to jej jedyny do tej pory partner seksualny.  Czy czekac az sama da mi znac ze chce czegos wiecej  ............... Nie chce czegos spieprzyc i wyjść na napalonego gościa bo mi na niej naprawde zalezy

To chyba właściwy trop.  Wydaje mi się, że musisz wykazać się cierpliwością i delikatnością. 
Myślę, że było by wskazane, abyś we właściwym momencie (przy kawie, lampce wina czy tp) powiedział  jej mniej więcej to, co nam tutaj napisałeś. smile

4

Drogie Panie! A moze ja po prostu nie potrafie rozszyfrowac czego ona chce??? Podobno kobiety nie mówią tego czego pragną smile Ta dziewczyna nie broni się przed moim dotykiem, chodzi tylko o to ze ja nie czuje zeby ją ten dotyk rozgrzewał i to mnie blokuje przed posunieciem sie dalej. Boje sie tez tego, ze jesli nie zacznę "działac" bardziej zdecydowanie to wyjde w jej oczach na pipe co nie radzi sobie z kobietami.

Jestem dla niej dobry, czuły, delikatny, w sprawach intymnych się nie spieszę bo sam odczuwam wielką przyjemność w stawianiu tych małych kroczków. Nie wiem tylko jak to przez nią jest odbierane. A Wy jak odebrałybyście takie zachowanie mezczyzny?

5

Z jednej strony każda kobieta inaczej okazuje pożądanie, jedna bardziej uzewnętrznia swoje doznania, inna mniej, nie zrażaj się może po pierwszym razie, stwórz jakiś nastrój, może dziewczyna się bardziej otworzy. Jeśli to się będzie powtarzać, to po prostu z nią o tym porozmawiaj.
Stwierdzenie, ze kobiety nie mówią o tym czego pragną dotyczy również mężczyzn, myślę, ze to nie zależy od płci, tylko od człowieka. Nie oczekuj zbyt wiele po miesiącu znajomości, zaczekaj, a cierpliwość zapewne Cię wynagrodzi.

6

Alexander...... ja radzę jak do jeża......... ostrożnie.A resztę- pokombinuj.

7

alexander napisał/a:

Drogie Panie! A moze ja po prostu nie potrafie rozszyfrowac czego ona chce??? Podobno kobiety nie mówią tego czego pragną smile Ta dziewczyna nie broni się przed moim dotykiem, chodzi tylko o to ze ja nie czuje zeby ją ten dotyk rozgrzewał i to mnie blokuje przed posunieciem sie dalej. Boje sie tez tego, ze jesli nie zacznę "działac" bardziej zdecydowanie to wyjde w jej oczach na pipe co nie radzi sobie z kobietami.

Jestem dla niej dobry, czuły, delikatny, w sprawach intymnych się nie spieszę bo sam odczuwam wielką przyjemność w stawianiu tych małych kroczków. Nie wiem tylko jak to przez nią jest odbierane. A Wy jak odebrałybyście takie zachowanie mezczyzny?

Skoro jej nie rozgrzewasz to moze lepiej sie postaraj, nie od razu lapkami po cycusiach, ale dobrze obcaluj ja, jej policzki, szyje, dekolt, posciskaj pupe, no nie wiem kurde... big_smile
A moze... po prostu zapytaj sie jej, czy cos robisz nie tak, czy cos jej jest, czy czuje dyskomfort? Rozmowa czasem pomaga.

"Milsza mi niebezpieczna wolnosc, niz bezpieczna niewola."

8

Każda kobieta jest inna i nie można powiedzieć ,że kobiety nie mówią tego czego pragną. Może ona nie jest jeszcze na takie zbliżenie gotowa...Nie wyrywa się Tobie bo się boi ,że wtedy przestaniesz się nią interesować. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest chyba poważna rozmowa. Zapytaj czy jest gotowa, zapewnij ją,że jesli nie jest jeszcze gotowa to Ty zaczekasz, że nie chcesz zrobić nic wbrew jej woli...Miesiąc znajomości to nie długo.. Nie napisałeś ile czasu minęło od jej rozstania z poprzednim facetem.. Może było to całkiem niedawno, może rany jeszcze się nie zabliźniły.Albo po prostu boi się zaufać... Boi się kolejnego ciosu.

BO TUTAJ JEST JAK JEST - PO PROSTU

9

dla mnie miesiąc to by.łbvy na pewno zbyt krótki czas by zbliżyć się do kogoś, zwłaszcza po 7letnim związku.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

10

Miesiąc to naprawdę krótki czas żeby kogoś dobrze poznac...moze ona chce miec pewnosc ze jestes TYM na ktorego czekala, badz cierpliwy! a szczera rozmowa na pewno wam nie zaszkodzi:) w koncu sczerosc to podstawa udanego zwiazku;p

W życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto życ smile

11

Wydaje mi sie jednak, ze problem lezy gdzie indziej. Ona chyba dalej kocha swojego bylego, mimo ze nie są juz razem od 10 miesiecy hmm  Zdaje sobie sprawe ze pakuję się w cholernie trudny temat, ale zalezy mi na niej i chyba spróbuje, choć wiem ile pracy mnie czeka. Nie bede się spieszył ze zbytnim zbliżaniem się fizycznym chociażby dlatego żebym sam się za bardzo nie zaangażował uczuciowo. Na razie jestem jakis taki zdystansowany i uszło ze mnie to magiczne powietrze, które sprawiało że chciało mi się latać przez ostatni miesiąc. Nie wiem czy ta kobieta będzie mnie w stanie kiedykolwiek pokochać, a nie wyobrażam sobie związku bez miłości.

12

wreszcie gadasz jak mądry facet. Czas jest naszym sprzymierzeńcem. Daj tej kobiecie pomyśleć.. Ona pewnie sama ma metlik w głowie i nie wie czego chce... Daj jej czas:)

BO TUTAJ JEST JAK JEST - PO PROSTU

13

Tez jestem tego zdania:) narazie czekaj, nie naciskaj a zobaczysz co z tego wyniknie:) trzymam kciuki!

W życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto życ smile

14

A ja myślę, że jedynym problemem jest tu zaufanie. Wyobraź sobie, ze jesteś w 5-10 letnim związku, prawdopodobnie dodatkowo to była pierwsza prawdziwa miłość. Tysiące wspólnych chwil, marzeń, plany na przyszłość a wszystko to w pięknej oprawie zwanej zaufaniem. I nagle koniec. Ta druga strona zdradza. Nie ważny powód, sposób, czas, miejsce...ale jednym posunięciem wali się Tobie na głowę cały świat budowany przez 1/3 Twojego życia. 10 miesięcy od rozstania?Ona zapewne od bardzo niedawna zaczyna dopuszczac do siebie myśl iż tamten etap jest już za nią, że czas zacząc nowe życie.A teraz pojawiasz się Ty. Skoro spędza z Tobą czas również sam na sam, ba więcej - pozwala Ci na okazywanie uczuc to bardzo dobry znak. Inaczej nie pozwoliłaby Ci sie nawet do siebie przysunąć a co dopiero dotknąć. Teraz powinieneś nauczyć ją że może Ci ufać!W 30 dni, to chyba nie możliwe:(Proponuje uzbroić się w cierpliwość i po prostu przy niej byc. Niech wie, ze może na Ciebie liczyć. Oczywiście poważna, ale delikatna rozmowa nie zaszkodzi.Powodzenia.

15

Aganitka, napisałaś dokładnie to co chciałem tu przeczytać smile Twoje słowa dały mi odrobinę nadziei, ze może coś z tego będzie. Najważniejsze jest to czy ona przestanie kiedyś kochać swojego byłego i będzie w stanie pokochać kogoś innego (np. mnie). Czas pokaże, postaram się czekać na nią cierpliwie

16

Trzymam kciuki, by wszystko dobrze się ułożyło.
ps. ciekawi mnie za to jak zbliżyć sie do faceta po przejściach.zapewniam, że to wcale nie jest łatwiejsze.pozdrawiam

17

Witam po dłuższej przerwie! Rozjaśniło mi się ostatnio co mojej dziewczynie siedzi w głowie. Otóż ona nadal kocha swojego byłego i liczy na to, że jeszcze z nim będzie. On co prawda jest w związku z dziewczyną z którą ją zdradził (ponad 10 miesięcy), ale wydzwania do niej co 2-3 dni i gada jakies glupoty. Facet jest po prostu niedojrzałym tchórzem i zostawia sobie otwartą furtkę na wypadek gdyby mu nie wyszło z nową dziewczyną. A przez to moja nie moze o nim zapomniec. Pytanie do Was kobitki... co ja mam robić??? hmm

A swoją drogą wyjaśnijcie mi jak to możliwe, że kobieta zraniona w tak okrutny sposób może chcieć wybaczyć facetowi i do niego wrócić?????? Dla mnie jest to niepojęte!

18

Bo miłość jest ślepa, ludzie dzielą się na tych, którzy po zdradzie pakują swojej połówce manatki, a są tacy, którzy wszystko wybaczą. I nie można tych ludzi podzielić na mądrych i naiwnych. MoŻe to wynika z siły tej miłości?

19

Tak, to chyba kwestia siły miłości. Należy jednak zadac kolejne pytania. 1.Czy jeśli by do niego wróciła, czy ta siła miłości pozwoliłaby jej znowu bezgranicznie ufać?bez zaufania ciężko tworzyć prawdziwy związek! 2. czy jeśli raz zdradził to czy drugi raz nie będzie łatwiejszy?w końcu skoro raz wybaczyła, to czemu nie miałaby tego zrobic kolejny raz?

a jaka jest siła tego co czujesz aleksandrze? czy to "coś" daje Ci siłę by mimo wszystko czekac?

ja czekam prawdopodobnie bezsenownie, jestem raniona ale wciąż dalej czekam...a wszystko tylko dlatego, że kocham.

20

Aganitka napisał/a:

1.Czy jeśli by do niego wróciła, czy ta siła miłości pozwoliłaby jej znowu bezgranicznie ufać?

Myślę, że nie! Znam dwa przypadki w ktorych kobiety wybaczaly zdrady i wracaly do facetow. Najdluzszy zwiazek po powrocie trwal nieco ponad pol roku. Chodzi jednak o to, ze chęć ponownego spróbowania jest ogromna.

Aganitka napisał/a:

2. czy jeśli raz zdradził to czy drugi raz nie będzie łatwiejszy?w końcu skoro raz wybaczyła, to czemu nie miałaby tego zrobic kolejny raz?

Nie dosc, ze zdradzil to dalej jest z tą kobietą! I to jest dla mnie chore, nie potrafie zrozumiec jak ona moze na niego czekac hmm

Aganitka napisał/a:

a jaka jest siła tego co czujesz aleksandrze? czy to "coś" daje Ci siłę by mimo wszystko czekac?

siła jest duża, coraz bardziej mi na niej zalezy i staje sie dla mnie kims ważnym, ale ja jestem zbyt wrażliwym i uczuciowym facetem, nie wiem czy emocjonalnie i psychicznie sobie poradze z tym obciążeniem.

21

jeśli rzeczywiście jest taka ważna to siła i cierpliwośc będą spadały Ci z nieba. Wiem co piszę:)

22

alexander napisał/a:

Witam po dłuższej przerwie! Rozjaśniło mi się ostatnio co mojej dziewczynie siedzi w głowie. Otóż ona nadal kocha swojego byłego i liczy na to, że jeszcze z nim będzie. On co prawda jest w związku z dziewczyną z którą ją zdradził (ponad 10 miesięcy), ale wydzwania do niej co 2-3 dni i gada jakies glupoty. Facet jest po prostu niedojrzałym tchórzem i zostawia sobie otwartą furtkę na wypadek gdyby mu nie wyszło z nową dziewczyną. A przez to moja nie moze o nim zapomniec. Pytanie do Was kobitki... co ja mam robić??? hmm

A swoją drogą wyjaśnijcie mi jak to możliwe, że kobieta zraniona w tak okrutny sposób może chcieć wybaczyć facetowi i do niego wrócić?????? Dla mnie jest to niepojęte!

Twoja" miłość" jest najprawdopodobniej bardzo wrazliwą osobą i nie dociera do niej to,że tamten związek to przeszlość.Zrozumie z czasem. Badź cierpliwy i bądź blisko niej.

23

no i z dniem dzisiejszym sie skonczylo. 2,5 miesiaca to niby nie duzo, ale w jakims stopniu sie zaangazowalem hmm Własnie sie upijam Żołądkową, a od jutro trzeba zacząć się podnosić...

24

coś więcej?

25

cos wiecej?? nadal kocha swojego ex. Dobrze ze chociaz byla ze mna szczera i nie brnela w cos co nie mialo dla niej sensu. Ja caly czas bylem przygotowany na to ze nic z tego nie bedzie, starałem sie nie angazowac uczuciowo, ale teraz jak mi powiedziala ze to koniec wiem ze jednak w jakims stopniu sie zaangazowalem. No coz... minely 3 godziny i jeszcze do mnie nie dociera. Na razie pije do lustra. Zobaczymy co bedzie jutro, pojutrze, za 2 dni.......... Najgorsze jest to ze pracujemy razem, no i na Sylwka idziemy wspolnie hmm  Nie mam ochoty, ale dzieckiem nie jestem, byl ustawiony to pojsc trzeba. Bede sie meczyl

26

Alexander..tak mi przykro sad a czy tamten chce, by ona do niego wróciła?

27

przykro mi...bardzo mi przykro. a powiedz mi jedno - ona go kocha i do niego wraca czy ona go kocha a on pozostaje w swoim nowym związku?

28

on od roku jest w nowym zwiazku, ale wydzwania do NIEJ co 2-3 dni no i robi jej kisiel z mózgu. Facet ma 28 lat a jest niedojrzałym gówniarzem, ma kobiete, a zostawia sobie furtke w postaci swojej byłej która na jedno skinienie wróci do niego. Patologia!! ONA nie wraca do niego, jest po prostu na tyle uczciwą dziewczyną, ze oznajmila mi ze caly czas mysli o nim (a jak ma nie myslec jak on nie daje jej o sobie zapomniec). Niepotrzebnie ładowałem sie w ten układ, teraz bede cierpiał. Lece do Żabki po następną Żołądkową i możemy dyskutować dalej smile

29

nie ma niepotrzebnych uczuć!zapamiętaj to!nie chce mi się wierzyć, że żałujesz tego wszystkiego co zdążyłeś poczuć przez ten czas.

30

żałuję, kolejny kawałek mojego serce oddałem kobiecie... Jak tak dalej pójdzie to rozdam całe serce i zostanę skur.....synem. Mam takich kumpli co zawiedli sie kilka razy na kobietach i teraz nie czują nic. Są zimni, wyrachowani... Nie chcę taki być i na razie nie będę, ale zrobiłem następny krok w tym kierunku....

31

Jesteś rozżalony, ale zaczekaj, ona błądzi, sama nie wie czego chce i co ma tak naprawdę zrobić. Przecież to, że go kocha, nie zwróci to jej go. I ona się o tym przekona. Facet jest niepoważny, po co mu ta furtka, jeśli jest już w związku od roku? Jego chyba bawi to, że kochają go dwie kobiety i nie chce tego stracić. A może po tym waszym rozstaniu, do niej dopiero dotrze, że jej brakuje Ciebie?

32

Właściwie Samanta wyjęła mi słowa z ust!a jeśli dwoje ludzi mówi, że jesteś pijany to nie sprzeczaj się z nimi a lepiej się połóż.:)Myślę, że istnieje "ryzyko" że mamy racje:)Aleksander, wg mnie ta cała historia nie jest jeszcze zakończona.

33

Samanta, nie dawaj nadziei. Nadzieja to najgorsze co w tym momencie moge dostac. Koniec i kropka... trzeba sie dźwignąć i zyc dalej.

34

a mogę wiedzieć czemu w ogóle doszło do tego wyznania? tak po prostu podeszła do Ciebie i powiedziała - kocham mojego byłego, daj mi święty spokój?

35

właśnie

36

do dzisiaj doi godz 19.00 bylo wszystko normalnie, o godz. 19.00 pojechałem po NIĄ bo umowilismy sie u mnie w domu na herbatke. Juz na wstepie powiedziala mi ze chce ze mna porozmawiac. Nie jestem glupi, wiedzialem co sie swieci. Kiedy siedzielismy u mnie w pokoju powiedziala co i jak. Zrobiła to bardzo delikatnie... W skrócie - kocha swojego ex i tyle w tym temacie. Moze  piernicze ale wodeczka robi swoje, wybaczcie drogie panie

37

Ja wiem, że żyć nadzieją jest bardzo ciężko, ale takie jest życie, czasem dzięki niej udaje nam się przetrwać te najgorsze chwile.

38

jesteś teraz rozżalony, wcale się zresztą nie dziwie. Dużo emocji, nadziei i nagle policzek, do tego alkohol. Za tydzień czy dwa będziesz trochę inaczej na to patrzył. Ja wcale bym jednak nie traciła jeszcze nadziei. To że była w stosunku do Ciebie szczera, to oznacza że szanuje Ciebie i Twoje uczucia. czy to coś złego??ja myślę, że wbrew temu co myślisz to ona bardzo Cię ceni. Myślę też że jej wcale też nie jest dobrze. Zaślepiona jest facetem który się nią bawi. U jej boku pojawił się fajny facet (w Twojej postaci) a ona nadal zaślepiona w byłym.  Tylko współczuć...ale czy odpuszczać?no niewiem.

39 Ostatnio edytowany przez hanna2007 (2012-03-26 12:00:19)

po piersze dobra rada dla wszystkich ktorzy chca byc w zwiazkach z osobami po przejsciach nie rozgrzebujcie i nie wypytujcie o to co bylo w przeszlosci to da wam mozliwosc do tego ze dana osoba szybko zaufa gdyz po to osoby po nieudanych zwiazkach chca byc z kims innym zeby nie rozgrzebywac tego co bylo kiedys zastanowcie sie nad tym warto pomyslec na czym bardziej zalezy na osobie czy na tym co bylo kiedys

40

sprobuj z nia porozmawiac, zapytac ja otwarcie czy cos czuje do tego faceta. Moze ona sie ciebie wstydzi a nie to ze ciagle o tamtym mysli.
i nie odpuszczaj. Walcz o nia. pokaz jej ze teraz ty sie liczysz i dbasz o nia.

Wieczne Miasto BG

Posty [ 41 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » jak zblizyc sie do kobiety po przejsciach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018