Fileciki z indyka zapiekane w herbacianym mascarpone - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Fileciki z indyka zapiekane w herbacianym mascarpone

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Fileciki z indyka zapiekane w herbacianym mascarpone

Na dzień dobry przepisik który powalił na kolana moich gości tongue (przekopiowane ze źródła, niestety nie wolno mi jeszcze wklejać linków więc tylko napiszę, że to strona herbat Irving, tam jest sporo herbacianych przepisów smile )

Składniki:  600 g piersi z indyka, 250 g serka mascarpone, ? cebuli, 1 ząbek czosnku, olej, sól, pieprz kolorowy Kamis, 1 łyżeczka Herbaty czarnej liściastej Irving Daily Superior

Pierś indyka pokroić na fileciki, przyprawić solą i pieprzem, obsmażyć na oleju. Mascarpone wymieszać z herbatą, cebulą pokrojoną w kostkę, posiekanym czosnkiem. Na indyka ułożyć ser, zapiekać na złoty kolor w piekarniku 10 min. w temp 180 C.

Prościutki, nie da się zepsuć, a smakuje ge-nial-nie! smile Indyka można zastąpić kurczakiem i też jest pycha smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fileciki z indyka zapiekane w herbacianym mascarpone

mięsko z herbatą? że tak powiem "o, kurcze"
znam te stronę irvinga, czerpie z niej pomysły na wyszukane napoje herbaciane- są niedrogie, a niebanalnie smakują
ale przyznam, że nie widziałam tego przepisu
jaki to ma smak? wink

3

równie powalająco brzmi co kurczak w czekoladzie-a podobno w smaku-rewelacja.Ja lubię eksperymenty-chyba się skuszę i sprawdzę jak się ma mięso do herbaty. :=)

4

carolajna napisał/a:

jaki to ma smak? wink

Ciężko tak powiedzieć... to tak jakby ślepemu kolor opisywać wink spróbuj to się dowiesz tongue na prawdę bardzo dobre.
brysia na kurczaka w czekoladzie chyba bym się jednak nie skusiła smile ale za to kiedyś jadłam jakąś pieczeń w sosie z keczupu i coli (!) i nawet muszę przyznać że smakowało smile ale w smaku nie da się przyrównać do niczego smile

5

oj szokujecie mnie O.o

jak to kurczak z  czekoladą? to się serio tak je??
keczup i cola to dla mnie synonim spędzenia nocy w toalecie ;p
ja się nie mogę przekonać nawet do herbaty z  mlekiem ;p

6

carolajna no co ty! herbata z mlekiem jest pycha! smile nota bene na tej stronie z której brałam przepis też są jakieś fajne sposoby na herbatę z mlekiem tongue

7

stronkę irvingtea kropka com znam bardzo dobrze:)
często coś podpatrzę z ich wyszukanych przepisów, chyba po prostu nikt mi jeszcze dobrej herbaty z mlekiem nie zrobił;p dopóki sobie sama nie zrobię tongue

8

A który jeszcze przepisik z tym ich stronkowych mogłabyś mi polecić? BO mam ochotę wypróbować kolejny z "herbacianych" przepisów i nie wiem co warto smile

9

pewnie nie mogę wrzucac linków ale jest ta herbata po górlasku-prosty przepis a trafiony;p
Poncz Earl Grey za to świetnie nadaje się na przyjęcie gości^^
mniam!

10

hehe, herbatę po góralsku to piłam już zanim trafiłam na stronę Irvinga tongue Poncz mi się kojarzy tylko z amerykańskimi balami maturalnymi wink zawsze na filmach pokazują tą wielką miskę różowego płynu smile muszę kiedyś spróbować smile

11

ja wczęśniej nie słyszałam o herbacie po góralsku...
też mam takie skojarzenie co do ponczu, ale ten amerykański to chyba baaardzo mocno alkoholowy ;p

ogólnie herbaty z alkoholem do mnie nie przemawiają, wolę zwykły malinowy syrop jako urozmaicenie smaku:)

12

carolajna napisał/a:

ogólnie herbaty z alkoholem do mnie nie przemawiają

a próbowałaś kiedyś Bachausa? (herbata z winem na zimno smile ) Jeśli nie to spróbuj koniecznie - przepisik znajdziesz na kilkukrotnie wspomnianej już stronce smile

Własnie przeglądam tę stronę irvinga i to naprawdę jest kopalnia herbacianych przepisów smile Moje dotychczasowe poczynania z herbatą też były dość proste, np. gotowałam wywar z różnych przypraw i herbaty, potem dodawałam mleko i cukier, przecedzałam- i wychodziło pysznie i aromatycznie. Ale do żadnych normalnych, konkretnych dań, typu indyk- nigdy herbaty nie dodawałam. Choć podobno w Chinach robią nawet zupę ze świeżej herbaty smile
A mogłybyście podać również przepis na drób w czekoladzie? smile

14

czerwony_kapturek napisał/a:

Własnie przeglądam tę stronę irvinga i to naprawdę jest kopalnia herbacianych przepisów smile Moje dotychczasowe poczynania z herbatą też były dość proste, np. gotowałam wywar z różnych przypraw i herbaty, potem dodawałam mleko i cukier, przecedzałam- i wychodziło pysznie i aromatycznie. Ale do żadnych normalnych, konkretnych dań, typu indyk- nigdy herbaty nie dodawałam. Choć podobno w Chinach robią nawet zupę ze świeżej herbaty smile
A mogłybyście podać również przepis na drób w czekoladzie? smile

oj, lepiej nie smile. Co innego marynowanie kurczaka w herbacie, a co innego kurczak w czekoladzie.
musiałam kiedyś zjeść karkówkę w sosie czekoladowym - już jej nie jadam. smile)

też korzystam z tej stronki, na upały jest tam kilka fantastycznym przepisów na zimną herbatę.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Fileciki z indyka zapiekane w herbacianym mascarpone

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018