Jagoda Goji - czerwony diament wschodu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

Witam forumowiczki,
Czy słyszałyście o Jagodzie Goji znanej w medycynie chińskiej jako czerwony diament wschodu?? Ta roślina zawiera witaminy C, B, E, antyoksydanty oraz 18 życiodajnych aminokwasów wspierających pracę mózgu. Wzmaga też podobno męską potencję.
Można dostać te Jagody w suszonej postaci w sklepach internetowych ze zdrową żywnością, ale ja chciałabym mieć własne krzaczki które pewnie niebawem zdobędę. Może któraś z Was próbowala tych Jagód?? Jaki mają smak ?? Może znacie jakieś przepisy gdzie można byłoby je wykorzystywać?? Z góry dziękuję za odpowiedzi , pozdrawiam serdecznie EkoMajka

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

Wiem, że można z nich zrobić sok jest trochę gorzki w smaku bo dodaje się do niego jeszcze jakieś owoce żeby wzmocnić zawartość witamin. Ale polecam, ponieważ daje dużo energii i chęci do życia. Rano lepiej mi się wstawało a w nocy "smaczniej" spałam. Czułam, że mogę pracować dłużej. Nie byłam wykończona pracą do 16 i znajdowałam energie i przede wszystkim ochotę na zakupy z koleżanką albo wypad z chłopakiem do miasta.

Nie wiem nic na temat sadzenia czy hodowli ale na pewno można też użyc tych jagód do jakiś słodkości, wypieków. wink

3

Odp: Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

Moim zdaniem te jagody sa przereklamowane. Kupiłam je jakiś czas temu i dodawałam do musli. Smak jest taki sobie, bez szału, lekko słodki i mocniej gorzki. Jadłam po małej garści dziennie przez jakiś tydzień-dwa i nie czułam się ani rewelacyjnie, ani źle. Równie dobrze mogłabym ich wcale nie jeść. Jeszcze trochę mi ich zostało, ale nie chce mi się już wymyślać, do czego mogłabym ich używać. Poza tym nie wierzę w ich natychmiastowe działanie energetyzujące. Na mnie tak nie działały. Z tego co wiem i co zaobserwowałam m.in. na sobie, to wszelkie zioła i owoce mające lecznicze właściwości trzeba stosować długo, bo nie działają one od razu, tylko po jakiś czasie.

4

Odp: Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

Ja pierwszy raz jogody goji jadłam całkiem niedawno w musli firmy spam. I bardzo mi posmakowały dlatego będę szukać ich też w innych produktach wink

5 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-02-06 17:17:03)

Odp: Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

Firma spam ma produkty z linii spam, gdzie można kupić je same koleżanko, nazywają się poprostu jagody Goji i są tak samo smaczne, jak te dodawane do innych produktów. wink

6

Odp: Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

Osobiscie od kilku lat dzieki Przyjacielowi rozsmakowalam sie w tych owocach.
Wole je w postaci suszonej. Uzywam: 1-2 miesiace po garsci i 1-2 miesiace przerwy.
Od dzis wlasnie zaczynam znowu je jesc smile Wlasnie skonczylam kolejna kuracje onkologiczna po zabiegu chirurgicznym.
Kupuje jagody w sklepie ze zdrowa zywnoscia-maja tam takie cuda, o ktorych nieraz slysze pierwszy raz.

Na mnie owoce Goi dzialaja.
Po chemiach, lekach antynowotworowych i innych "prochach", po miesiacu jedzenia ich mam zdecydowanie lepsze wyniki, lepiej sie czuje, nie lapie tak szybko infekcji.
Zauwazylam nawet, ze jakos mniej intensywnie moje raczysko daje o sobie znac.

Zdecydowanie polecam. Mam lepsze paznokcie, wlosy, rany sie szybciej zrastaja-u mnie trwa to strasznie dlugo a teraz dodatkowo byly zainfekowane i dlugo nie bylo zrostu.

Wiem, ze za kilka dni zaczne wreszcie w nocy spac-z tego sie najbardziej ciesze.

7

Odp: Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

Brałam tą dogą jagodę i wiem że jej działanie to bzdura!!!!

8

Odp: Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

Jestem zywym przykladem, ze jednak dziala.
Nalezy jednak pamietac, ze kazdy z nas jest inny i na wszystko reaguje inaczej.

I to tyle w temacie smile

9

Odp: Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

Jadłem dla smaku, ale nie poczułem większej różnicy. Czasem dorzucam dla smaku do czerwonej herbaty. W kwestii suplementów nic nie przebije żeń-szenia koreańskiego smile

10

Odp: Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

podobno są na rynku jakieś tabletki z wyciągiem jagód goi, ale nie wiem dokładnie jak to sie nazywa

11

Odp: Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

A można je dawać do potraw na ciepło czy tracą wtedy swoje cudowne moce?

12

Odp: Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

Ja uwielbiam do owsianki wrzucić kilka, albo jeść na sucho jako przegryzkę. Też słysząłm o cudownych właściwościach, ale ja je dopiero od dwóch tygodni dorzucam do posiłków, więc to chyba zbyt wcześnie, żeby coś powiedzieć na pewno. Smak lekko cierpki, bardzo fajny.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Jagoda Goji - czerwony diament wschodu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024