co radzicie na rozstanie z facetem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » co radzicie na rozstanie z facetem?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 40 ]

Temat: co radzicie na rozstanie z facetem?

Mam problem... nie wiem, co robić... czy sobie odpuścic, czy się jeszcze starać o niego... On ma bardzo trudny charakter, ale dogadywaliśmy się zwykle, raz lepiej, raz gorzej, jak to w życiu... Choć bardzo często zdarzały sie kłótnie między nami, za często  ale zawsze sie godzilismy.... i teraz znowu jest to samo. Rozstanie... po 3 latach. Tylko zrobiłam jeden bardzo powazny błąd w swoim życiu... Żałuję tego, ale czasu nie cofnę...a on ciągle mi to wypomina. W wakacje pokłócilismy sie tak bardzo,że rozstalismy sie na ok. półtora miesiąca. W tym czasie poznałam kogoś i się troche spotykalismy, choć ja mu mówiłam,że kocham mojego chłopaka jeszcze i że to na pewno potrwa zanim to uczucie przeminie... Potem ktorejś nocy mój chłopak przyjechał do mnie, klęknął przede mną i ze łzami w oczach błagał mnie, żebym do niego wróciła... Byliśmy razem do tej pory. Powiedział, że nie może zapomnieć o mojej "zdradzie"... Moje pytanie brzmi: czy nasz związek ma sens jeszcze? Bo jesli tak, to ja jestem w stanie dużo zrobić, żeby go odzyskać...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez anka1234 (2010-12-01 19:52:46)

Odp: co radzicie na rozstanie z facetem?

a przez te połtora miesiaca jak sie rozstaliscie po raz pierwszy to niegadaliscie se soba i byla totalna cisza tak?i wazne kto podjol wtedy decyzje o rozstaniu......
ja np zerwalam z chlopakiem bo niemial dla mnie czasu..ale liczylam ze wroci i walnelam focha tydzien niegadalismy odezwalm sie po swoje rzeczy.....zaczol nagle pisac spotkalismy sie na oddanie rzeczy mowil ze wcale niemusze ich zabierac calowal itd ale nastepnego dnia stwierdzil ze cche mnie wspierac miec zemna dobry kontakt bez zadnych problemow ale nieebdziemy razem poniewaz przemysla moje slowa ze teraz bedzie super pozniej znow bedzie zle.przeprosil ze mnie rani powiedzial dziekuje przepraszam kocham.ze to niepozegananie na zawsze i sie niedlugo odzewie jak narazie minol dzis tydz a on sobie jak widac radzi wstawia zdjecia na nk i jakos niewydaje sie byc smutny.....i nadal cisza

a zdrada....hmmm dlatego pytam kto zerwal 1razem bo jesli razem to mialas prawo ukladac sobie zycie a to ze po miesiacu wrocil to inna sprawa...wiec to nie zdrada byliscie wolni.....wiec wytlumacz mu to.....jesli zrozumie to wam sie uda a jesli nie to coz......

3

Nie dopuszczam do siebie nawet takiej mysli, że będzie to "cóż" wink Pamiętam dokładnie powód i czas, kiedy wtedy się rozstaliśmy... Byłam taka nieswoja (juz mniejsza o to, z jakiego powodu), zawieszona, przygnębiona. On wiedział, dlaczego... A poszło o to, że nie ma do mnie szacunku... Tak jak i teraz. Że nawet podczas kłótni o byle co on potrafi wyzywać mnie od najgorszych... A moim zdaniem fakt, że jest zdenerwowany niekoniecznie go tłumaczy, nawet, gdy potem przeprosi... Wtedy to była raczej wspólna decyzja... Tzn ja z nią wyszłam pierwsza, ale on ją podchwycił...

4

Skoro facet Cię nie szanuje i podczas kłótni wyzywa to nie - ten związek nie ma najmniejszego sensu.
Dziś obraża Cię w przypływie emocji, a co będzie za parę lat? Pozwolisz mu teraz to za jakiś czas zacznie Cię bić.
Nie rozumiem dlaczego jeszcze chcesz go odzyskać. Miej swoją godność dziewczyno i szanuj się!

Nasz Skarb Krystianek  ur.27.07.2011r.  g.13:45  3490g, 54cm  smile

5 Ostatnio edytowany przez anka1234 (2010-12-01 20:06:53)

ja tez tak sadze tez mialam kiedys takiego chlopaka ktory mnie wyzywal  dalam mu szanse i zrobil sie jeszcze gorszy do tego stopnia.....ze  ehh szkoda gadac.....i niechcialam cie urazic tym ,,coz'':(

6

Wszyscy mi tak radzą... Tylko on  widzi we mnie taka winę, że go zdradziłam (!)... bo to nie do końca tak jest... tygodniami czy miesiącami jest super, zero kłótni, zero jakichkolwiek sprzeczek, a potem nagle jednego dnia dzieje się wszystko naraz... na drugi dzień przeprasza itd, znowu kilka tygodni "szczęścia" i znowu kłótnia... i tak w kółko. To nie jest do końca taki zły chyba? Mojemu ojcu też sie czasami zdarza powiedzieć na matkę trochę niecenzuralnie i jej nie bije... wię nie zagalopowujmy sie aż tak daleko...

7

1. Facet Cię wyzywa, a Ty się martwisz, że wini Cię za zdradę, której nawet się nie dopuściłaś?? (...)
2. Ja z moim mężem też mam dobre dni, a potem jest kłótnia. chyba to normalne, że ludzie się kłócą. Ale nigdy mnie nie nie wyzwał. nawet podczas kłótni mnie szanował!!!!
3. Sama przed sobą go tłumaczysz. Jak możesz godzić się na wyzwiska? Czy uważasz, że na to zasługujesz? To, że Twój ojciec nie uderzył żony, nie znaczy wcale, że w zamian za to może czasem powiedzieć na nią np "ty kur**" uważasz, że to jest szacunek?
No tak teraz już nie mam się co dziwić - skoro mama dała Ci wzorzec, że kobieta musi godzić się na wyzwiska męża to skąd masz wiedzieć, że to jest złe.  Ale to, że Twój tata nie bije mamy to nie znaczy, że Twój facet Ciebie też nie będzie

8

Fakt, masz rację... Ale czy to, że zdobył sie na to, że po tym co mu "zrobiłam" przyjechał, rzucił się na kolana i powiedział, że nie potrafi beze mnie żyć kompletnie nic nie znaczy?

9

moj byly ale inny traktowal mnie jak smiecia bylam do kupowania mu piwa zawsze jak odchodzilam plakal blagal itd dawalam mu sto szans az wreszcie aczol mi zabierac klucze wyzywal od  szmat itd tak sie balam ze pomagali mi rodzice by odejsc bo on niechcial ale jak mowi ja bym dala jedna szanse ale pogadala o tej sprawie z ta zdrada wytlumaczyla:)

10

Spróbuje, spróbuję smile choć już mi chyba wszyscy dobitnie wbili do głowy, że ten jego brak szacunku to nic dobrego, więc gdy nawet nic nie wyjdzie, to nie będę płakać smile

11

napisze ci tak....czasem to niebrak szacunku...widzisz ja jestem choleryczka czasem czesto potrafie wyjrzywkiwac w klotniach rozne rzeczy czasem brutalne..bo niepotrafie sie pochamowac ale wcale neiznaczy ze nieszanuje.......tak jest w mym przypadku hehee.mimo wszystko ja sadze ze powinna sie odbyc rozmowa o ta,,zdrade''co go bolii czy jest w stanie pogodzic sie z tym,a najwazniejsze zrozumiec.....i wtedy moze byc dobrze.mialam paru chlopakow i tez wrocilam do jednego kiedys i po miesiacu zobaczylam na jego kompie zdjecia golej baby....chcialam znow odejsc ale,,,,pozniej przemyslalam ze byl wtedy sam....mam nadzieje ze twoj mezczyzna tez zrozumie i bedzie dobrze:)

12

A kiedy on mnie przekonuje, że nie chce być ze mną, że ma mnie dość itd... Już nie będę przytaczać jego słów, bo to by była cenzura na cenzurze... Tylko znając go, za jakiś czas zatęskni i wróci z podwinietym ogonem... A ja tak nie chcę żyć w takiej rozterce... sad

13

Edyciak napisał/a:

Fakt, masz rację... Ale czy to, że zdobył sie na to, że po tym co mu "zrobiłam" przyjechał, rzucił się na kolana i powiedział, że nie potrafi beze mnie żyć kompletnie nic nie znaczy?

Moim zdaniem to nic nie znaczy. Gdyby Cię zdradzał i bił, a potem padał na kolana to wybaczyłabyś mu tylko dlatego, że krzyczałby że nie może żyć bez Ciebie?

14

wiesz co?niecche wyjść na idiotke teraz ale zazdroszcze ci jednego-wiem ze to głupie-tego ze jestes PEWNA ze wroci...ja znam swojego bylego ponad rok sadzilam ze jest uczuciowy ze tak latwo sie niepoddaje w koncy kiedys za byla biegal choc go zdradzila.a teraz widze ze go nieznam robi rzeczy ktorych nierobil.....sadzilam ze bedzie walczyc -wcale niewalczy..,,cierpisz?to odejde-nieebde cie ranic'' i czuje jakbym go wogole nieznala niepotrafie przewidziec jego ruchow.....ale z drugiej strony co chodzi o Twoja osobe....z jednej ci zazdroszcze strony a z drugiej domyslam sie jak jest ciezko od nowa wszystko przechodzic i miec nadzieje.ja tez odeszlam i do tej pory boli mnie to ze przyszedl po tyd zrobil glupia nadzieje za kilka sekund i wiem jak dopiero po tym sie ,,rozsypalam''jak ja odeszlam jadlam spalam itd  robiac mi nadzieej i rezygnujac jej jakby strzlil mnie w twarz..moze zabolalo mnie to ze to on po raz pierwszy w tym zwiazku powiedzial koniec.a tego sie balam bo jak on to powie to nieebdzie juz odwrotu........skoro wiesz ze wroci to bym sobie to na spokojnie przemysla czego naprawde chcesz i kogo cchesz....

15

Teraz już tkwie przy jednym, mianowicie, że nie dam mu więcej szansy... Co z tego, że bedzie chciał wrócić... niech wie, że ponosi się konsekwencje za swoje decyzje... Skoro mówi "nie", to niech będzie "nie"... W końcu przyzwyczaję się do samotności i może nawet kiedyś to polubię... Ale nie pozwolę mu już do siebie wrócić, bo poczuje sie bezkarny... A tak być nie może... Żałuję, że już wcześniej tego nie ukróciłam...

16

Czy ja dobrze rozumiem? Spotykałaś się z kimś jak nie byłaś z tym swoim facetem?

Jeśli tak, to używanie słowa "zdrada" jest nie na miejscu. Go to może boleć, ale budzenie poczucia winy jest nie fair.

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

17

Dobrze rozumiesz... Wg mnie nie robiłam nic niestosownego... Choć mam teraz ogromne poczucie winy... wtedy też miałam, dlatego nic z tego nie wyszło...

18

Edyciak napisał/a:

W końcu przyzwyczaję się do samotności i może nawet kiedyś to polubię...

A czemu zaraz do samotności? Przecież w końcu prędzej czy później kogoś poznasz. Tego kwiatu pół światu tongue big_smile

19

Myślę, że na razie nie jestem na to gotowa... Ale kiedyś może, może... Nie mówię "nie" wink i na pewno będę mądrzejsza o doświadczenia.

20

podziwiam cie caameron za to ze masz tyle optymizmu w sobie....ja mam juz kilka nieudanych zwiazkow za soba chyba 3  i to wcale nie po 3mc i uwierz ze mi sie odechciewa....i zaczynam myslec za albo jestem jakas walnieta albo mam pecha bo zawsze wybieram dziwne osoby

21

Ona po prostu myśli racjonalnie... Nam się teraz wydaje, że nigdy nikogo fajnego nie spotkamy na swojej drodze... Ale to myslenie jest spowodowane tym, że mamy doła sad przejdzie ...

22 Ostatnio edytowany przez Zielony_Domek (2010-12-02 21:25:33)

Edyciak, według mnie najlepsze przed Tobą smile

- nie daj sobie wmówić poczucia winy.

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

23

Dziewczyny a co Wy myślicie, że ja za sobą mam tylko piękne związki? smile Przeżyłam zdradę, 3,5 roku byłam z alkoholikiem, potem młodszy ode mnie facet mnie rzucił (porażka), a ostatni mój były nigdy nie był ze mną szczery, może nawet mnie zdradzał, choć dowodów nie miałam, a na koniec zamachną się na mnie i chciał uderzyć po czym zerwałam. to tylko wieeelki skrót. też w swoim życiu wiele przeszłam i często się załamywałam. Ale z perspektywy lat wiem, że nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej wink i wykorzystuje to. owszem w obecnym związku też miewam chwile słabości, mam dość, załamuje się i zdarza mi się myśleć, że całe moje życie jest do bani. Ale potem przychodzi dobry dzień i jest lepiej smile
zresztą co chciałybyście abym pisała Wam pesymistyczne porady? żebym zarażała Was smutkiem? smile Na pewno nie smile Wole myśleć pozytywnie bo wtedy mniej złych rzeczy się przydarza wink

24

widzisz ja mam zwiazek z osoba chora zwiazek z pijakiem idiota i psychopata po czesci zwiazek bardzi krotki i teraz zwiazek tez mlodszym...i wydaje mi sie ze mam jakies pecha;/

25

wydaję mi się, że jeśli zaczniesz myśleć pozytywnie to wszystko się zmieni smile

26 Ostatnio edytowany przez anka1234 (2010-12-02 21:42:54)

trudno mi juz myslec pozytywnie bo ja lubie stale zwiazki nielubie ich zmieniac,,brzydka tez nie jestem(chyba)a wybieram dziwnych facetow niby wyksztalconych ale takich czesto co maja problem ze znalezieniem dziewczyny ..mialam jednego co go niemial to bardzo szybko mnie rzucil cala reszta sie mna jakby chwali dowatosciowuje troche bo niemogli znalezc a tu kolega mowi,,skad ja wzioles itd(choc mowie boginia zadna niejestem) a pozniej bye bye masakra;/

ja juz nawet nieweim jak to jest myslec pozytywnie dobrze ze moj byly niema z tym problemow-bo ich nigdy niema hehee

27

A mój facet ma właśnie na gg opis "kocham;*"... i jak to się ma do całej reszty...?

28

ale kogo kocha?ja mojego usunelam z gg wole niewidziec jak mu sie dobrze zyje bezemnie

29

nie wiem... Ja zmieniłam nr... ale jego opisy widzę... Może to do mnie?!

30

kurde silna z ciebie kobietka..ja niemoge patrzec na opisy bo mnie to boli.....dlatego niemam jego gg....a on wie ze masz juz inne?bo jesli to nie to moze do ciebie a odzywa sie na tel?

31

Tak, odzywa się... tzn... może to dziecinne, ale od dłuzszego czasu mamy taki rytuał, że wieczorem gramy partyjkę w karty online smile po rozstaniu też... i wtedy pisze, czy zagramy czy coś takiego. Wie, że zmieniłam nr i podejrzewam, że domysla się, że nie usunęłam go z gg. Teraz dodał do opisu pierwszą literę mojego imienia

32

nawet nieweisz jak ci zazdroszcze......tez bym tak chciala cos takiego zobaczyc...albo zeby choc dotrzymal slowa ze to niepozeganie na zawsze ale.....totylko pewnie slowa,,,,

33

No nie wiem, czy jest czego zazdrościć... Jestem teraz skołowana... Poza tym lepiej dla mnie by było, gdybym szybko o nim zapomniała...Bo tak wrócę do niego i dalej będzie tak samo... a Ja nie chcę, żeby było tak samo... Chcę, żeby się zmienił...Ale miał juz 3 lata na zmianę...

34

jakied 2lata temu mialam chlopaka ,4 lata z nim byłam.....liczyłam na zmiane doprowadzilam do tego ze niemoglam sie od niego uwolnic..niejestem juz z nim dawno a on czasem i tak wypisuje ....no ty wiesz najlepiej sama czego chcesz ..ale chyba widze ze on ci z glowy powoli wychodzi...u mnie wiesz poczatki rozstania wiec jeszcze sie tli

35

U mnie tez początki rozstania i w ogóle mi z głowy nie wychodzi... I nawet nie mam zielonego pojęcia, jak to moje życie bedzie bez niego wygladać.... Tak strasznie chciałabym mu dac szanse... Ale wy mi tu wszyscy piszecie, żebym tego nie robiła, wiec wmawiam sobie, że tak będzie dla mnie lepiej...

36

Wczoraj wieczorem mi napisał, żebysmy zaczęli wszystko od nowa, bo jest mu ciężko beze mnie... A dzisiaj zapełnił mi skrzynkę smsami, że mnie kocha...

37

woooowwww:) mój obiecal ze sie odezwie..milczy;) hmm ja sadze postaw sobie i jemu warunki....twarde.ale pier je przemyśl.jeśli po tych ustalonych zasadach nic sie nie zmieni zaczna sie pretensje wyrzuty o to tamto,o przeszłość-to sie odwróc i zamknij te drzwi.

38

Jednak sie pogodzilismy... Oboje mamy sie zmienic i zapomnieć o przeszłości. I spróbowac zacząć wszystko od nowa...

39

gratuluje;);):) choc jeden happy end:) moj o mnie nie wlaczy ;/trudno.widocznie beze mnie nareszcie zyje a poprostu niemial odwagi odejsc sam pierwszy wiec czekal na moj krok.POWODZENIA!

Posty [ 40 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » co radzicie na rozstanie z facetem?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021