ja 25lat, moj facet 40 i Jego prawie dorosly syn na swieta w PL - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » ja 25lat, moj facet 40 i Jego prawie dorosly syn na swieta w PL

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: ja 25lat, moj facet 40 i Jego prawie dorosly syn na swieta w PL

Tak jak wyzej. Mieszkam z moim facetem. Ma on syna 15 letniego zagranica. Widuja Jeego 4 razy do roku po tygodniu jak leci do Niego. Wczoraj mu zaprponowal pobyt w Pl na swieta na tydzien. Powiem tak, syn nie mówi po polsku, rozumie ale nie mówi co dla mnie jest małą przeszkoda.
Powiedzcie mi jak ja mam dać sobie rade?? jak mam się zachowywać? Przeraza mnie ogólnie atmosfera świąt, bo pewnie na wigilie pójdziemy do Jego brata ale w domu wypada wtedy coś i tak zrobić, nie mam zielonego pojęcia..Jak mam się odnosić, czy  mogę jak coś zwrócić uwagę, o czym rozmawiać, co taki chłopak 15 letni ma w głowie, może Wy mi pomożecie??? Jak w tytule jest miedzy mną a nim jakiem 9 lat różnicy tylko...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ja 25lat, moj facet 40 i Jego prawie dorosly syn na swieta w PL

Może trzeba było pomyśleć o tym zanim się związałaś z tym facetem? Związek z 15 lat starszym facetem to chyba nie był dobry pomysł wink
Dla niego macochą Ty raczej nie będziesz, co więcej w jego oczach jesteś prawie jego rówieśniczką

3

Odp: ja 25lat, moj facet 40 i Jego prawie dorosly syn na swieta w PL

Ja bym stawiała na luz w takim wypadku wink 15-latek to juznie dziecko, być może okaże się fajnym kumplem smile ja na Twoim miejscu nie nastawiałbym sie na "matkowanie" mu, ale na koleżeństwo;) Co do języka, masz do świat troche czasu wink poucz sie kilka takich podstawowych zwrotów, prynajmniej zeby sie przywitać i zapytać co u niego. Mozesz mu tez powiedzieć ze angielski nigdy nie był twoją mocna strona wink

4

Odp: ja 25lat, moj facet 40 i Jego prawie dorosly syn na swieta w PL

tak to angielski znam zeby podstawowo sie dogadać nie ma problemu:) ale jakoś więcej byłyby  problemy i szybko łapać o co chodzi:) czekam jeszcze co myślicie..co taki 15 latek ogolnie ma w glowie..

5

Odp: ja 25lat, moj facet 40 i Jego prawie dorosly syn na swieta w PL

niwazne jaki scenariusz ulozysz sobie w glowie i tak moze byc zupelnie inaczej. dlatego wrzuc na lus, postaraj sie.
bedzie co ma byc, i nie wiem jak mialabys duze checi i tak moze byc niefajnie, i odwrotnie, dlatego najlepiej nie nastawiaj sie na nic.
badz soba, zachowuj sie tak jak uwazasz za sluszne w danej sytuacji, nie spinaj sie..
postaw na to ze najwazniejsze jest to ze jestes szczesliwa z tym facetem i to z nim ma byc dobrze a nie z cala jego rodzina znajomymi itp..

6

Odp: ja 25lat, moj facet 40 i Jego prawie dorosly syn na swieta w PL

co taki 15 latek ogolnie ma w glowie.. - mój syn ma 14 lat i powiem ci że ma to co typowy nastolatek w okresie buntu. Ale prawda jest też taka że w domu jest z nim małe piekiełko, ale wśród rodziny, znajomych, obcych chodzący "ideał" grzeczny, kulturalny itd... więc przypuszczam że jeśli on będzie u was gościem to nie powinnaś się martwić będzie dobrze, powinnaś traktować go normalnie. Jeśli masz jakieś obawy pogadaj ze swoim facetem niech ci szczerze powie jaki jest jego syn, powiec o swoich obawach że zależy ci aby chlopak czuł się dobrze bo to jego syn - powinien ci pomóc w tej sytuacji.
Dasz radę.

7

Odp: ja 25lat, moj facet 40 i Jego prawie dorosly syn na swieta w PL

a nie lepiej zapytać faceta jak masz sie do niego odnosić?? skad my mamy wiedziec co on ma w głowie? każdy nastolatek to inna osobowość, jedni są zawriowani, zbuntowani a drudzy spokojni. Nie wiadomo też jakie nastawienie będzie miał do ciebie. Może okazać się że już cie skreślił, albo już polubił....

8

Odp: ja 25lat, moj facet 40 i Jego prawie dorosly syn na swieta w PL

wedlug mnie pogadaj z facetem swoim jak on to sobie wyobraza.
moze w wygilije nic nie rob a np zaprosc brata swego faceta na drugi dzien do siebie?
a wasze kontakty, mysle ze sa uzaleznione od tego jak sie pojawilas w zyciu jej ojca.
rozbilas zwiazek jego ojca mi matki? pojawilas sie duzo po rozwodzie? matka nastawia go przeciw ojcu i tobie?
jak nie i wszytsko jest ok to mysle ze wszytsko sie uda, tylko tak jak mowia dziewczyny postaw na koleznestwo,
zakladam ze jestes od niedawna z tym facetem i to twoje pierwsze spotkanie z synem swego faceta...a moze poporstu na tydzien sie usun, jednak co by nie bylo to on przyjezdza do ojca

9

Odp: ja 25lat, moj facet 40 i Jego prawie dorosly syn na swieta w PL

Wszystko zależy od tego jaki ma do ciebie stosunek?
TY bądz sobą ,nie narzucaj się z uprzejmoscia-musicie sobie dać czas na poznanie-
ludzie dogadują się ,rozwodzą -u nas jest z tym problem bo po rozwodzi najczęściej zostaje walka ,złość i to przenosi się na dzieci.

myśle,ze nie będzie tak żle-skoro zgodził się przyjechac to już dobry znak-powodzenia
nie myśl o tej różnicy wieku-a słownik do ręki i trochę podszkolisz jezyk smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » ja 25lat, moj facet 40 i Jego prawie dorosly syn na swieta w PL

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024