Moi znajomi bez dachu nad glowa w Londynie... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Moi znajomi bez dachu nad glowa w Londynie...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Moi znajomi bez dachu nad glowa w Londynie...

Witam.
Mam prosbe, czy ktos z Was zna jakies instytucje pomagajace polakom znalesc dach nad glowa? Mam na mysli jakies schroniska dla bezdomnych lub cos podobnego.
Moi znajomi, bez grosza przy duszy, w jednym ubraniu, bez dokumentow (zabrala wlascicielka mieszkania w zastaw za  to ze nie zaplacili czynszu) glodni, zmarznieci itd... nie maja sie gdzie podziac. Najgorsze, ze do Polski nie chca wracac bo nie maja do czego.
Prosze o jakies rady jak moge im pomoc.
Dziekuje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moi znajomi bez dachu nad glowa w Londynie...

Ojej...bardzo to przykre...
Nie mam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale zyczę im pomyślnego i szybkiego zakończenia klopotów.
Trzymam kciuki.

3

siedzę w Anglii ale nie w londynie i niemogę bardzo pomuc ale wpisz w internet hasło a powinno się coś znalesc..szukaj hosteli czy czegos takiego..jakis adres..powinno cos się znalesc..

4 Ostatnio edytowany przez malinka90 (2010-11-19 12:04:22)

lady-in-black napisał/a:

Witam.
Mam prosbe, czy ktos z Was zna jakies instytucje pomagajace polakom znalesc dach nad glowa? Mam na mysli jakies schroniska dla bezdomnych lub cos podobnego.
Moi znajomi, bez grosza przy duszy, w jednym ubraniu, bez dokumentow (zabrala wlascicielka mieszkania w zastaw za  to ze nie zaplacili czynszu) glodni, zmarznieci itd... nie maja sie gdzie podziac. Najgorsze, ze do Polski nie chca wracac bo nie maja do czego.
Dziekuje.

niech sie udadza do councilu tam powinni im pomóc smile

Jeśli Coś Kochasz - Puść To Wolno
Jeśli Wróci - Jest Twoje
Jeśli Nie - Nigdy Twoje Nie Było...

5

Wiesz bardzo przykra sprawa z Twoimi znajomymi nie wiem jak można pomóc bez dokumentów

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

6

mieszkam też w anglii, myśle jak mają przepracowane 6miesiecy,albo cały rok, to powinni zgłosić się do  councila tam powinni im pomuc-a z racji tego,że chcą tu pracować,a jak nie ta na policję i oni powinni coś wymyśleć niewiem można sprubować. powodzenia.

7

jak glupia wlascicielka mogla zabrac im dokumenty????????????mogla ich spisac,ale nie mozna zabierac komus dokumentow! powinni to zglosic na policje!
Mieszkam w Londynie,ale nie slyszalam o zadnych schroniskach,jak sie czegos dowiem,to napisze.

8

koniecznie do Councilu!!! nikt nie ma prawa zabierać dokumentów!! może im wytoczyć proces, ale nie pozbawiać dokumentów, to nie przestępcy!! aż mi się w głowie nie mieści....

******YESTERDAY'S GOT NOTHIN' FOR ME******

9

lady-in-black napisał/a:

Witam.
Dziekuje.

to bardzo przykre...ale dlaczego nie płacili czynszu??
Znam duzo Polakow - kombinatorów co nie płacą czynszów, rachunków bo myślą ze im sie upicze...nie oceniam Twoich znajomych tylko taka myśl mi sie nausnela od razu po własnych doświadczeniach...ja też zyje w UK juz od dawna, mam swoje mieszkanie - do wszystkiego doszlam cieżka praca i denerwuja mnie rodacy przez których Polacy maja czesto niesprawiedliwa opinie...ileż to ja sie nasłuchałam opowieści jak uniknać placenia rachównow za gaz i prad itd. mam nadzieje, ze te wszystkie oszustwa zostana odkryte a ludzie ukarani. Takie moje zdanie!!

Ps. mam nadzieje, ze ułozy sie Twoim znajomym...

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Moi znajomi bez dachu nad glowa w Londynie...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021