Czy takie życie ma sens? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy takie życie ma sens?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Czy takie życie ma sens?

W moim zyciu przewinęło się wielu facetów,którzy szybko mi się nudzili...aż rok temu pojawił się on,którego pokochałam...jednak on nie spełniał moich oczekiwań,ale wybaczałam i dażyłam do tego,aby było lepiej...ale on odszedł,stwierdził,że tak będzie lepiej,bo pochodzimy z różnych światów.Nadal kocham,ale uświadomiłam sobie,że nie chce tak dalej żyć...mam inne priorytety...stwierdziłam,że nie chce już się z nikim wiązać,chce byc sama,bo nie nadaje się do związku.Mysle,że lepiej mi będzie tak jak jest...nie raniąc nikogo,ani żeby nikt mnie nie ranił.Nie tłumaczyć się nikomu.I dlatego tak się zastanawiam,czy takie życie jest normalne?Czy któraś z was żyjąc tak jest szczęśliwa?Chciałabym znać wasze zdanie,a może i doświadczenia. Z góry dziękuje

Kiedy ktoś Cię opuści, poza tym, że tęsknisz, poza tym, że rozpada się cały ten mały świat, który razem stworzyliście, i że wszystko co widzisz albo robisz przypomina Ci o tej osobie, najgorsza jest myśl, że była to próba jakości i teraz wszystkie części, z których się składasz, noszą stempel ODRZUT przystawiony przez kogoś, kogo kochasz
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy takie życie ma sens?

Oczywiście że życie w pojedynkę jest normalne wink wielu ludzi na świecie wybiera taką drogę, więc jako singielka bynajmniej nie jesteś sama i daleko Ci do wybryku natury smile
Nie ma uniwersalnej drogi dla wszystkich ludzi. Jeżeli Twoją naturalną ścieżką jest ta bez związku, to wszystko jest w porządku. Pomyśl, ile czasu dla siebie!
Ja byłam singielką do 27 roku życia i było mi z ty bardzo dobrze, dopóki pewien człowiek nie wpadł na mnie i nie zrobił mi totalnej rewolucji w życiu. Ale nigdy nie byłam w stanie solo nieszczęśliwa, to ludzie dookoła wmawiali mi, że coś za mną nie w porządku.
Więc uszy do góry!

3

Ilonta napisał/a:

stwierdziłam,że nie chce już się z nikim wiązać,chce byc sama,.I dlatego tak się zastanawiam,czy takie życie jest normalne

Nie wierzę.Będziesz sama do czasu, aż spotkasz kogoś wartościowego na swojej drodze.
Co ma wisieć, nie utonie.
Ale nie czekaj na miłość, bo przyjdzie sama.
A czy takie życie ma sens ? Dla mnie nie ma.I nie wierzę nawet zatwardziałym singilekom,że jest im z tym super.

Reklama

4

Zużyłaś duże pokłady energii na związki, które i tak nie dały Ci satysfakcji.........................
warto więc po prostu odpocząć, przemyśleć niektóre sprawy.

oczywiście, że bycie singlem ma swoje pozytywne strony!
a po nieudanych związkach szczególnie...

ja natomiast wierzę w przeznaczenie,:)

poznasz pewnego dnia tego jedynego..., któremu nie będziesz musiała wciąż wybaczać:)
przy którym będziesz po prostu..szczęśliwa!:)

5

Zgadzam się z hanut1 smile

Reklama

6

a ja napisze ze jestes mloda i napewno poznasz jeszcze kogos. odpocznij sobie teraz, nabierz sil. pomysl o sobie. a milosc sama przyjdzie. wiem z wlasnego doswiadczenia ze jak sie jej szuka na sile to nie wychodzi a jak stawia na obojetnosc i luz to sama sie trafia smile i to nie jakis kit tylko dobra rada bo naprawde to sie sprawdza.
a co do pojedynki to nie wyobrazam sobie takiego zycia i uwazam ze z czasem znudzi Ci sie i zatesknisz zeby mniec kogos. czlowiek nauczony jest zyc miedzy ludzmi od pokolen. a zreszta chyba nie chcesz byc na starosc zgorzkniala i zrzedliwa pania smile napewno nie.
cierplowosci kobieto:) i nie mysl tak negatywnie ze bedziesz cale zycie sama, bo ide o zaklad ze bedziesz miec meza i dzieci

7

Dużo osób w Twoim wieku rozpoczyna dopiero swoje życie smile Koniec studiów, pierwsza praca... Masz jeszcze czas na poznanie tego "jedynego". Nie bądź z kimś na siłę jeśli Ci nie odpowiada. Aczkolwiek z drugiej strony nie szukaj "księcia z bajki", bo ludzie idealni nie istnieją... Nie skreślaj kogoś na początku tylko dlatego, że np głośno chrupie jedząc chipsy (mnie to osobiście b. denerwuje tongue ). Postaraj się dojrzeć także zalety smile
Dużo jest osób żyjących samotnie, ale zastanów się - za kilka lat zapragniesz wracać do domu, do KOGOŚ - nie do kota lub psa, tylko do osoby, która Cię rozumie i kocha.
Pozdrawiam smile

? Poproszę o pudełko z zapachami jego ciała, smakiem jego ust i kolorem jego myśli  ? (29.o5.11) ?
? Zaręczona z Misiem ! ? (11.o6.2013) ?

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy takie życie ma sens?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018