samotna w poszukiwaniu ..... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » samotna w poszukiwaniu .....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: samotna w poszukiwaniu .....

Samotność może dotyczyć wielu aspektów życia... mnie w tym momencie dokucza mnie samotność w poszukaniu pracy.. być może zabrzmi to idiotycznie ale od trzech tygodni szukam pracy i nic!!!!!!!!!!!!! okrągłe zero!!!!!!!!!

Chociaż wysłałam już tyle cv, byłam w tylu miejscach, to nadal nic. Czuje się zerem, nie mam pojęcia gdzie leży błąd. Może ludzie od razu  gdy zobaczą moje imię i nazwisko wiedza że do niczego się nie nadaje.....

Brak drugiej połówki jest niczym w porównaniu z tym co czuje teraz.... gdzie robię błąd????

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: samotna w poszukiwaniu .....

aleX nigdzie nie robisz bledu poprostu rynek pracy jest straasznyyy!!! I tutaj nie ma nic zwiazanegoz Toba. Rozumiem ze brak drugiej polowki jeszcze dodatkowow sie przytlacza bo ze wsparciem byloby Ci lzej. Nie doluj sie jeszcze bardziej bo to Ci w niczym nie pomoze. Wiem ze osobom trzecim latwo mowic lecz tak jest. A praca sie znajdzie w pewnym momencie zobaczysz wink

3

ahh wiem to znaczy staram sobie tak mówić tylko że jak nawet nie chcą mnie na pomoc kuchenna, do prowadzenia domu pani stwierdziła że nie mam męża i nie wiem jak się prowadzi dom.....  w innym miejscu rozmowa trwała 3 minuty jak się pan dowiedział ze studiuje dzienne a myśli ze  zostawiłam 10 cv w supermarkecie a na sprzątaczkę za 350 złoty miesięcznie kazano mi wysłać cv bo jak to stwierdziła kobieta- szef wybierze sobie najlepsze........dodatkowo ucina mi skrzydła....

w życiu nie przyszło mi do głowy że nie będę mogła znaleźć pracy na wakacje w Polsce!! gdzie jest tyle ogłoszeń....

4

Tylko ze oni najchetniej to by chcieli osoby z 10letnim doswiadczeniem w wieku 25 lat...

5

dokładnie a co najgorsze to już nawet nie chodziło o doświadczenie ale problem było np. to że nie mam męża przez co nie wiem jak prowadzi się dom i nie dostałam pracy!!!!!!!!!!!! Innym ważnym elementem było to że nie mieszkałam w Katowicach!!!!!!!!!!!!1
Finał jest taka że nie mam pracy i już jej nie szukam a w przyszłym roku na wakacje w Polsce na pewno nie zostanę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6

Jestem w podobnej sytuacji. Zrezgnowałam z wyjazdu do Stanów(oczywiscie do pracy), gdyz skalkulowałam wszystkie koszty i stwierdziłam ze przyjade z niczym, wiec postanowiłam zostać w Polsce i poszukac czegoś na miejscu. I tym samym zrezygnowałam z fajnej przygody, a pracy i pieniędzy tak czy siak nie ma. Szukałam długo, az w koncu zrezygnowałam.:/ To sa własnie polskie realia.

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

7

aleX napisał/a:

dokładnie a co najgorsze to już nawet nie chodziło o doświadczenie ale problem było np. to że nie mam męża przez co nie wiem jak prowadzi się dom i nie dostałam pracy!!!!!!!!!!!! Innym ważnym elementem było to że nie mieszkałam w Katowicach!!!!!!!!!!!!1
Finał jest taka że nie mam pracy i już jej nie szukam a w przyszłym roku na wakacje w Polsce na pewno nie zostanę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie przejmuj się ,trafiłaś po prostu na chorych ludzi ... zasadniczo jeszcze nic straconego można śmiało jeszcze wyjechać za granicę i zamienić jeszcze te wakacje w bardziej udane ...

8

staram tak sobie to wyjaśnić, co do wyjazdu za granice to się za bardzo nie da bo po pierwsze nie mam za co, po drugie mam kampanie wrześniową:( no a najgorsze to to ze mam trzy letni zakaz opuszczania granic Polski przez rodziców:)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » samotna w poszukiwaniu .....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018