samotna :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » samotna :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: samotna :(

Nie wiem od czego zacząć... Czuje sie samotna. Zdaje sobie sprawe z tego, ze nie akceptuje samej siebie, ale nie moge sobie z tym poradzic. Mam swietna przyjaciółke, ale nie dziele sie z nią akurat tym problemem, bo wydaje mi sie ze by mnie nie zrozumiała. Duzo czasu spedzamy razem, mamy wsólnych znajomych, ale to ja jestm ta niesmiała. Mam trudnosci z nawiazywaniem kontaktów i przez to robie sobie "zaległości" i mam wrazenie ze przez to nie moge z nikim nawiazac dobrego kontaktu. Przyjaciółka nie ma z tym problemow i przyznam ze jestem o to troche zazdrosna. O to ze ona jest w centrum, a mna sie nie chca interesowac. Przez to tez nie natrafiłam jeszcze na chłopaka ktory sie mna powaznie zainteresował. Skoro pokazujemy sie zazwyczaj razem(ja i przyjaciólka)...Nie potrafie w siebie uwierzyć. Przed kazdym kolejnym wyjsciem w grono znajomyc powtarzam sobie ze tym razem bedzie inaczej, a zawsze jest tak samo.:(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: samotna :(

witam mam taki sam problem i doskonale Cię rozumiem. Zawsze byłam nieśmiała i przez to wiele w życiu straciłam, myślałam ze kiedyś to minie ale nie, jest ciągle tak samo. Nieśmiałość po prostu mnie zablokowuje a przez to nie ma szans na spotkanie tego jedynego. Codziennie myślę o tym jak nabrać odwagi w kontaktach z ludźmi ale jak to zrobić kiedy w mojej głowie siedzi to że jestem od innych gorsza, brzydsza...itd. Większość moich kumpeli ma już swoich chłopaków i nie mają już dla mnie tyle czasu co kiedyś a tu mija dzień za dniem i nic sie nie dzieje sad

3 Ostatnio edytowany przez aleX (2008-07-25 19:56:46)

Odp: samotna :(

Kobiety!!!!!

Grunt to pozytywne myślenie!!!!! Może zabrzmi to banalnie ale tak jest. W innych krajach ludzie płacą grube pieniądze za to żeby się dowartościować a tak naprawdę wystarczy kilka sztuczek:)

Po pierwsze codziennie rano gdy myjesz zęby popatrz na siebie i mów. Jestem zajebista!!!!!! ( albo mniej wulgarne słowo:). Jestem wyjątkowa nikt nie jest taki ja. Jestem wyjątkowa bo jest tylko jeden egzemplarz:). Dodatkowo możesz mówić sobie o jakimiś sukcesie, który Ci się przydarzył:)


Dwa to zmartwił mnie fakt że piszesz tylko że masz tylko jedną koleżankę i myślę że obracacie się w tym samym towarzystwie. A to jest błąd i to ogromny!!!! No jak możesz spotkać tego jednego wśród kumpli:). Wiem jaki jest to problem żeby przełamać swoją nieśmiałość ale na to zmartwienie lekarstwo przynosi nam technika ( tak na początek:).Jeśli masz jakieś zainteresowania np. fotografia czy poezja wejdź na jakieś forum gdzie możesz  porozmawiać z ludźmi o podobnym hobby. To bardzo pomaga gdy masz świadomość że w razie "ciszy" możesz przejść na temat was interesujący.

Inne miejsce gdzie ludzie nie patrzą na to jaka jesteś, jak wyglądasz jest dom dziecka, hospicjum. Tam ludzie są wdzięczni za to że jesteś koło nich, poczytasz książkę czy pójdziesz na spacer. Przez takie małe rzeczy możesz inaczej spojrzeć na świat.

A kiedy pozbędziesz się myślenia że ludzie patrzą na to jak wyglądasz zrób coś co zawsze chciałaś ale jakoś nie miałaś na to odwagi. Może to być np. kurs tańca brzucha lub np. jakaś organizacja kobieca??? Rozejrzyj się dookoła Ciebie!!!! Świat jest tak piękny i nie nosi tylko rozmiaru S. Nie gryzie a wręcz przeciwnie przyjmie Cie z otwartymi rekami jeśli tylko będziesz tego chciała!!!!

Pozdrawiam!!!!!!

4

Odp: samotna :(

Wielkie dzieki  aleX! Czas najwyższy wziąc sie w garśc.:)

5

Odp: samotna :(

I to mi się podoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisz jak tam zmiany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ściskam

6

Odp: samotna :(

Myślę że niema osoby na tym świecie która nie znalazła się w podobnej sytuacji...ja na pewno!!!Paulinko musisz wiedziec, że często ludzie którzy, robią wszystko by byc w samym centrum towarzystwa,mają tak wiele kompleksów i w ten sposób chcą udowodnic(przed samym sobą)że są niezastąpieni i wspaniali...Rada...hmmm...Gdy jesteś w towarzystwie, nie zadręczaj się ciągłym zastanawianiem się czy wypadasz dobrze.Czy jeśli powiesz to,czy tamto,zostaniesz skrytykowana,ośmieszysz się lub ktoś to zignoruje.(ja tak miewałam-koszmar-człowiek zapada się pod ziemie i robi się malutki i ma ochotę uciec jak najprędzej)Zasada jest prosta!!!Jesteś jaka jesteś i już!!A jeśli komuś nie odpowiadałoby twe towarzystwo na pewno by w nim nie przebywał.Uwierz to tylko w naszych głowach dzieją się te niejasności...I nikt,ale to nikt,nie zna naszych myśli.Więc nie dajmy po sobie poznac co w naszej główce siedzi!!!Pamiętaj im mniej w towarzystwie myślimy o sobie tym lepiej jesteśmy odbierani i w nim uczestniczymy.Wtedy lepiej słyszymy co ktoś ma do powiedzenia,kim jest...po to przebywamy z ludzmi.Oni są dla nas...Głowa do góry,uśmiech na twarz a on zrobi wszystko za Ciebie...Powodzenia...Życzę Tobie wielu wspaniałych spotkań towarzyskich wink

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » samotna :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024