Jak ocknąć się i czuć sie wartościową - coś co kobieta musi przeczytać - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak ocknąć się i czuć sie wartościową - coś co kobieta musi przeczytać

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

1

Temat: Jak ocknąć się i czuć sie wartościową - coś co kobieta musi przeczytać

Witam

Jestem tu od niedawna, przez mój kryzys z moją dziewczyną, co spowodowało że zacząłem czytać wiele książek by zrozumieć swoje postępowanie i postępowanie kobiet. Natrafiłem i przeczytałem znakomitą książkę którą wam wszystkim, zdradzonym i oszukanym polecam. Czytam tu wiele postów i widzę jak wiele z was cierpi, dlatego napisałem ten wątek byście sięgnęły po ta książkę.
Książka ta to: ?Greg Behrendt, Liz Tuccillo -  Nie zalezy mu na Tobie?. Nie trzeba jej kupować, można ją znaleźć w Internecie jako plik PDF, wystarczy poszukać w Google.
Pomimo, że jest skierowana głownie dla kobiet przeczytałem ją uważnie i w 100% się z nią zgadzam.
Czyta się szybko i przyjemnie wiec możecie nią zapełnić czas waszych smutków.
Przeczytajcie a zobaczycie ze będzie wam lżej i docenicie swoją wartość.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak ocknąć się i czuć sie wartościową - coś co kobieta musi przeczytać

lakers,czy mógłbyś wysłać mi link na priv?Bo z tego co wiem,na forum nie można.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

3

lakers ja również poproszę o link na priv, dzięki

4

Dziekuje. Dobra ksiazka.

Sh-bam

5

Czy i ja mogę prosić o linka na prv. Z góry dziękuję.

Szczęście żonatego mężczyzny zależy od kobiet, których nie poślubił.

6

czytalam ta ksiazke. I wyszlo ,ze mu nie zalezy:(

7

To Ja tez poprosze linka na swoją poczte jesli to nie problem..

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc w wyszukiwaniu prawdy we własnym sercu, jeżeli ją posiada.

8

ja też poproszę link

9

ja jeszcze raz please!

10

ja też poproszę link, próbowałam sama szukać, ale bez skutku sad  dzięki

11

No wlasnie kiedys mialam propozycje zalozenia na forum biblioteczki z ksiazkami pomagajacymi sie "usprawnic emocjonalnie"... ale modratorzy przeniesli moj watek gzies do magazynu ksiazek roznych..
Dziekuje, Lakers, ze udalo Ci sie przemycic ten tytul na to forum... gdybys mial jeszcze ciekawa ksiazke podrzuc, please smile

Sh-bam

12

Ja też poprosze linka na poczte:)

Kiedy ktoś Cię opuści, poza tym, że tęsknisz, poza tym, że rozpada się cały ten mały świat, który razem stworzyliście, i że wszystko co widzisz albo robisz przypomina Ci o tej osobie, najgorsza jest myśl, że była to próba jakości i teraz wszystkie części, z których się składasz, noszą stempel ODRZUT przystawiony przez kogoś, kogo kochasz

13

Dziękuje za przesłanie linka:)

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc w wyszukiwaniu prawdy we własnym sercu, jeżeli ją posiada.

14

i ja też po prosze o linka na priv.

15

Lakers, mowisz, ze przeczytales ta ksiazke.
Ostatnio duzo o niej mysle. Czy jako facet zgadzasz sie ze wszystkim co tam napisane?
Chcialabym z Toba podyskutowac na temat tej ksiazki.
.. idac tropem autora... jesli mezczyznaa daje wszelkie dowody na to, ze zalezy mu na kobiecie, zenia sie i zyja szczesliwie 5 lat, a potem ona zachodzi w ciaze i on szuka kochanki... czy to znaczy, ze nagle przestalo mu zalezec?
.. no a jesli ktos jest w zwiazku i po przeczytaniu tej ksiazki nagle uswiadamia sobie, ze partnerowi nie zalezy sad... to co wtedy?
... i trzecia sprawa, czy kobiety sa wg autora zwolnione z okazywania, ze im zalezy?

Sh-bam

16

A ja nic nie dostałam:-(

17

maxi napisał/a:

A ja nic nie dostałam:-(

Witaj
Wysłałęm do Ciebie dwa razy,  moze Twoj program pocztowy potraktował to jako spam?

18

Napisze na początek  jak pokazuję ze mi zależy:
Od momentu kiedy moja kobieta dała mi szansę bym mógł naprawić nasze relacje, zacząłem inaczej do tego podchodzić.
Wcześniej jako wolny facet traktowałem wszystko na luzie, nawet znajomość z nią, pomimo ze przy niej najlepiej sie czułem ostatnimi czasy.
Spotykałem się z nią ale nie okazywałem dużego zainteresowania. Np: nasze spotkania weekendowe nie trwały cały weekend  lecz noc i zazwyczaj ja konczyłem spotkanie w południe. Nie dzwoniłem czesto choć mogłem,  sam nie proponowałem spotkań a wręcz je odwlekałem.
Kiedy dotarło do mnie ze mogę ją stracić i ze jest cudowna kobietą postanowiłem zmienić swoje zachowanie. W sercu tez cos mocniej zabiło.
Zaczęło mi na tyle zależeć ze ona to teraz widzi.
Z mojej strony to jest tak, ze nie ma takiej chwili w której nie mogę powiedziec do kogoś "Sorry musze na chwile zadzwonić" lub " Nie mam czasu stary bo mam się z Moniką spotkać".
Mnie na niej bardzo zależy i wszystko inne idzie w kąt, nie ważne jakim kosztem. Jak coś poważnego to staram się to tak zorganizować bym miał jak najwiecej czasu dla niej nie tracąc nic w pracy lub z przyjaciółmi. I wiem jedno , ze jak facetowi zależy na prawdę, to góry przeniesie by móc tylko usłyszeć, spotkać sie lub zobaczyć swoją kobietę. Przynajmniej tak u mnie jest.
Co do poźniejszych relacji to myśle ze potrzeba pielęgnować związek, nie pozowlić by wkradła się nuda. Owszem sa pokusy tym bardziej dla takiego faceta jak ja ktory wiekszość dorosłego zycia spedził na romansach. Ale wiem, ze jak sie trafi na odpowiednią to można we dwoje stworzyć związek i pielęgnować go tak by nie kusiło Cie cos/ktos innego.
A dziecko powinno być racej spoiwem związku niż jego przeszkodą.

Na marginesie, to ja zastanawiam się teraz czy nie za bardzo pokazuje ze mi na niej zależy, ale taki już jestem, nie umiem ukrywać uczuć, choć czasami przydało by się je schować.

Na koniec powtórzę: Jak facetowi zależy to rzuci wszystko jeśli to ma przynieść przyjemność jego wybrance.

Jelśli widzisz partnerowi nie zależy to trzeba z nim szczerze pogadac, i zapytac go w prost czy traktuje Cie powaznie czy nie. Jelsi nie mozna pogadac bo to nowa znajomosc to niestety ale trzeba przestać się nim interesować. Wiem ze to nie takie łatwe, bo wiele ludzi widzi to co chce zobaczyc, ale tak jest zdrowiej dla własnej przyszłości.
Jak to nie raz kobiety tu napisały. "Puśc go wolno, jak wróci to kocha a jak nie, to nie wart Ciebie"
Jest cos takiego jak wolna wola, i jak facet czegoś nie chce to nie zmusisz go do siebie., w drugą stronę też to działa.

Wg mnie kobieta tez powinna okazywać ze jej zależy.

Pisanie posta pod postem jest niezgodne z Regulaminem Forum. Zapoznaj się z nim, proszę. Jeśli chcesz uzupełnić swoją wypowiedź - korzystaj z opcji "edytuj" w prawym dolnym rogu każdego posta. Pozdrawiam. Moderatorka vinnga

19

ja tez poproszę o linka:) z Góry dziękuje

Mogłabym też prosić o linka ? smile

23

wpiszcie <Greg Behrendt, Liz Tuccillo -  Nie zalezy mu na Tobie pdf> i napewno znajdziecie....;)

24

Ja bym również proszę o linka. Dziękuje

"Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie..."

25

Zmieniłam maila, możesz mi jeszcze raz wysłać? Dziekuję z góry

26

moge tez dostac ? ;d

27

Czesc,
Dzieki za podpowiedz skad sciagnac te ksiazke. Szukam jakiejss dobrej, latwej do czytania ksiazki, aby uzmyslowic partnerowi jak czuje sie osoba zdrdzona i uporzadkowac wlasne uczucia. Jesli masz na swoim koncie jakas ciekawa lekture, bardzo prosze, podziel sie ze mna ta wiedza.

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak ocknąć się i czuć sie wartościową - coś co kobieta musi przeczytać

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021