rozwój osobisty -> fotografia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » rozwój osobisty -> fotografia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: rozwój osobisty -> fotografia

Witam,
Od nie dawna jestem posiadaczką cyfrowego aparatu fotograficznego (lustrzanka) W młodości interesowałam się fotografią, lecz to były czasu Zenitów i kliszy. Dzisiejszy nadmiar techniki trochę mnie przytłoczył, a bardzo bym chciała wrócić do mojej młodzieńczej pasji. Myślę nad kursem fotografii cyfrowej, kursem który pomoże mi odnaleźć się w dzisiejszej fotografii. Czy uczęszczałyście na takie kursy? Jaki macie opinie?
dodam jeszcze że interesują mnie kursy lub szkolenia w Krakwie.

Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: rozwój osobisty -> fotografia

Cześć Pisałam już o tym przed chwilką do Lucy, więc pozwól, że przeklęję Ci posta.

Myślę, że będę mogła Ci pomóc, bo szukałam dokładnie czegoś takiego jak Ty. Przeszłam kilka kursów fotografii, kupiłam nawet parę książek, ale wciąż mało mi było praktyki, motywacji, no po prsotu nie wychodziło.

Z fotografią mam w zasadzie do czynienia od kiedy na świecie pojawiły się moje małe niesforne Szkraby Piotruś i Pawełek. Wcześniej robiłam zdjęcia, ale zwykle na wyjazdach i imprezach rodzinnych. Kiedy pojawiły się dzieci odkryłam nową pasję. Szybko jednak okazało się, że fotografowanie dzieci jest mega trudne, a ja nie do końca rozumiem o co chodzi w aparacie, mimo, że wydaliśmy na niego sporo pieniędzy.

Wtedy trafiłam na kursy fotografii dziecięcej - miejsce w internecie, gdzie skupione są Mamy takie jak ja - no ok, są dużo lepsze ode mnie, ale to dlatego, że są w Akademii dłużej niż ja )))

Mamy swoją grupę, gdzie nie dość, że polepszamy swój warsztat, to jeszcze sobie spędzamy miło czas. Instruktorzy są naprawdę niesamowici, a efekty moich zdjęć powalają nawet teściową )))
Zaczęłam nareszcie drukować zdjęcia w dużych formatach, a mąż pęka z dumy!
Uważaj, Akademia uzależnia ! )))

Stronę Akademii Fotografii Dziecięcej znajdziesz bez kłopotu w wyszukiwarce. Nie chcę podawać linków, bo nie wiem czy można.

Pozdrowienia

Marianka z Chłopakami

mam nadzieję, że Ci to pomoże

3

Odp: rozwój osobisty -> fotografia

Podpisuję się pod Marianną. Akademia Fotografii Dziecięcej to dla Ciebie najlepsza opcja. Wiem, bo od dwóch  miesięcy uczy się tam  moja koleżanka i jak zobaczyłam foty synka przez nią robione to byłam w prawdziwym szoku. Zresztą wystarczy zerknąć na foty innych mam
Fotki Mam z Akademii Fotografii Dziecięcej

Mi najbardziej  z tej Galerii podoba się Iwo, taki Beduin  hehehe

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » rozwój osobisty -> fotografia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021