Uczucie pustki i Samotosci..... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Uczucie pustki i Samotosci.....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

1

Temat: Uczucie pustki i Samotosci.....

Jestem w zwiazku a mimo tego czuję pustkę i samotnosc..Czuję się odizolowna przez partnera,,nie doceniona,,nie kochana..Poprostu czuję sie jak zbędna rzecz,,porzuconą zabawka w kąt..Czuję sie potrzebna wtedy gdy jemu jest zle,,potrzebuje wsparcia i pomocy.
A co zemną????
Zapewne sie dziwicie po co jeszcze z nim jestem??czemu go nie zostawię???-Bo problem w tym ze on twierdzi ze mnie kocha ze mu zalezy,ale czy tak jest naprawde??niewiem..
Wiem jedno ze potrzeba mi odrobiny bezpieczenstwa,,czułosci i bliskosci..której niestety nie mam..i choc próbuje o tym mówic czego mi brak to słysze tylko ze on z samej miłosci nie wyzyje,,ze miłosc go nie nakarmi,,ze on nie ma czasu myslec o uczuciach o miłosci bo ma głowe zaprzątniętą pracą..
Co z tym zrobic??aby w koncu zauwazył mojeg braki w zwiąku..

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc w wyszukiwaniu prawdy we własnym sercu, jeżeli ją posiada.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Uczucie pustki i Samotosci.....

eh lidziu przeczytaj mój watek na rozstaniu i przemysl wszystko czy warto

Jeżeli mówimy,że prześladuje nas brak, to dzieje się tak dlatego,że nie otwieramy oczu i nie dostrzegamy tego co nas otacza.

3

hmm trudna sprawa. Mialam podobnie. Zylam z poczuciem zawieszenia przez 6 lat, bo 2 pierwsze byly ok. I momenty przebudzenia w trakcie zwiazku tez byly ok...
ale zawsze bylam ta druga bo znajdowalo sie cos waznejszego... mimo tego, ze moja byla sympatia poza tym ze miala pasje, ktora byla na pierwszym miejscu, byl dobrym czlwoeikiem - kiedy mogl ugotowal obiad, posprzatal, wspieral mnie - ale na wiekszosc rzeczy i tak musialam czekac bo a to zapomnial albo sie spoznil a to nie przewidzial a to uwazal inaczej generalnie co najwazniejsze czolam ze byl nieobecny, jakby myslami krazyl wciaz wkolo swojej pracy i zinteresowan...
...od 7 miesiecy juz ze soba nie jestesmy. Po osmiu latach. Gdybym bardziej zaufala "przeczuciu" zerwalabym wczesniej ale sie wahalam przez wzglad na swoje uczucie do niego - przkro mi to mowic ale marnowalam czas... w nadzieji na zmiany.

4

karolino mozemy sobie przybić piątke naprawde , ciagle uczucie bycia na boku ,że coś jest wazniejsze i łudzenie się że to sie zmieni , proszenie sie o każdy gest , wsparcie a o bezpieczenstwie juz nie mówie wogóle , bo najpierw by pomyślał o sobie , powiedz mi jak sobie radzisz po tych 7 miesiacach? ja ci powiem zaniedlugo bede miala miesiac po ale z dnia na dzien do mnie dociera , że jak mogłam zmarnowac sobie tyle lat może teraz miałabym dziecko i męża , a nie czekać aż on sie kiedykolwiek przebudzi , chyba do jego 30 lat długo czekałam i sie nie doczekałam , mało tego on zapodał mi kopa za moją dobroć i wsparcie , teraz sie cieeszy bo moze do końca sie oddawać swojej pasji i to na co ma ochote nie martwiąc sie że musi sie ze mną widziec

Jeżeli mówimy,że prześladuje nas brak, to dzieje się tak dlatego,że nie otwieramy oczu i nie dostrzegamy tego co nas otacza.

5

Nie warto tkwic w tym zwiazku, to nie ma sensu. Jest roznica miedzy slowami , a czynami. On mowi, ze Mu zalezy, ale powinien to okazac. Pamietaj o sobie.Warto sie kierowac rozumem, bo milosc jest slepa, potem sie zaluje , ale jest juz za pozno.Powodzenia

6

hej tez jestemw zwiazku gdzie czuje sie samotna,moj partner nie umie okazac uczuc,,,bardzo mi z tym zle , staram sie z tym jakos zyc ale jest mi ciezko

7

Doskonale Cie Mario rozumiem,najgorsze jest to czujemy tą bez radnosc a mimo tego mamy jeszcze nadzieję pytanie tylko po co..???
Niewiem po co,,i nie potrafię juz znalejsc na to zadnej odpowiedzi..

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc w wyszukiwaniu prawdy we własnym sercu, jeżeli ją posiada.

8

Dziewczyny zmiłujcie się, no jak wy w związkach wypisujecie takie dyrdymały. Co mają powiedzieć, te które na prawdę są same?! Chyba powinny popełnić samobójstwo, bo nie ma innej rady.

9

Kobiety przecież uczucie samotności nie zależy od tego czy z kimś jesteśmy.Można mieć wielu znajomych,nawet przyjaciół,partnera i czuć się samotnym.Człowiek,kiedy ma poczucie,że nikt go nie rozumie i jest inny od wszystkich,wtedy się czuje samotny.Proponuję poznawać ludzi i poszukać bratniej duszy,z którą będziecie sie dobrze rozumiec i rozmawiac o wszystkim.Wtedy na pewno nie będziecie same.Pozdrawiam.

10 Ostatnio edytowany przez karolina_waw (2010-07-11 21:32:32)

Kobietki wydaje mi się, że z kazdą sytuacją beznadziejną trzeba sobie chcieć poradzić, nie ma co czekać bo jeżeli czujecie się nie traktowane tak jak zawsze marzyłyście, że bedziecie - myślac o swoim przyszłym związku to znaczy, że to nie ta droga (wiem ze ciężko do tego dojść i postawić na zmiany zwłaszcza, że tą drugą połówkę się przecież kocha).

"karolino mozemy sobie przybić piątke naprawde , ciagle uczucie bycia na boku ,że coś jest wazniejsze i łudzenie się że to sie zmieni , proszenie sie o każdy gest , wsparcie a o bezpieczenstwie juz nie mówie wogóle , bo najpierw by pomyślał o sobie , powiedz mi jak sobie radzisz po tych 7 miesiacach?"

Dorcia poradziłam sobie bo wiedziałam, że nie było się sensu męczyć. Jest tak jak napisałaś w tym czasie kiedy tkwisz w czymś "nie do końca z sensem", sama nie wiesz czy nie mijasz kogoś z kim była byś na prawdę szczęśliwa. Życie jest nieprzewidywalne i potrafi zaskakiwać trzeba tylko wierzyć.

11

karolinko wiesz co ci powiem że ja staaram sobie radzicc ale to dopiero 3 tyg płacze prawie codziennie bo ból rozrywa serce i to że nie dam rady sobie bez niego bo to mój narkotyk był , że nie chce innego pomimo iż nie uszcześliwiał mnie do teraz jak mnie widzi to nie popatrzy w oczy ucieka jak może i odwraca głowe boli jeszcze bardziej czy mu nie mało tego ranienia? nie wiem czy bede umiała ułożyć sobie życie z kims innym jak jego znam na wylot ale wiem że to nie tedy droga

12 Ostatnio edytowany przez karolina_waw (2010-07-11 21:31:56)

Dorota czas goi rany. Wszytsko sie poukłada zaufaj mi. Przetrwasz i będziesz silniejsza. Musisz teraz mocno wierzyć w swoją wartość i nie poddawać się tym przykrym stanom ducha.

13

no co do wartości to cięzko , nerwica skąś sie wziela i chyba wychodzi na to że on był głównym powodem bycia w związku który był raczej toksyczny , a narazie ciągnie jak pijaka do kieliszka

14

to smutne, gdy się jest w związku z partnerem, którego się kocha bezgranicznie i czuję się samotność.... jestem z facetem od trzech lat. W ciągu tych trzech lat pół roku nie mieszkaliśmy razem rozstalismy się przez miesiąc zero kontaktu a po miesiącu... tęsknota jego i moja.Bardzo kocham Mojego Miśka ale, no właśnie jest jedno ale czuję się niedoceniana,jednym słowem czuje się samotnie.Jestem osobą, która potrzebuje duzo uczucia zainteresowania a mój misiek jest zupełnie inny.Bardzo mi to przeszkadza ponieważ nie może być w związku tak, ze tylko jedna osoba stara się Rozumię, że on nie okazuje uczucia bo taki po prostu jest ale czasem chciałabym usyszeć miłe słowo, poczuć uścisk ręki. Nikt nie zdaje sobie sprawy co to znaczy samotność

15

ja przez to im bardziej nalegałam właśnie na dotyk czułość ii troske oraz wiecej czasu dla mnie choć godzine dziennie eh duzo by opowiadac teraz jestem sama jak palec

16

to przykre, że kiedy kobieta upomina się o odrobine zainteresowania albo słyszy, że marudzi albo facet zostawia. nie może tak być,że kobiety robia dla partnera niemal wszystko spełniają prawie każdą zachcianę, a gdy proszę o coś dla siebie,zostają odrzucone,zbywane... nie potrafię zrozumieć dlaczego tak jest dlaczego faceci nie potrafią zrozumieć naszych potrzeb.

17

lidziu,czy próbowałaś  porozmawiać ze swoim facetem o swoich potrzebach,uczuciach,oczekiwaniach?
to raz,a dwa moim zdaniem dziewczyny słusznie zauważyła jedna z dziewczyn-czyny nie słowa.
fajowo jest słyszeć komplementy itd,ale co z tego skoro w naszym związku nic się nie zmienia ?
pomyśl o tym i o sobie,buźka

18

coffini-Tak próbowałam i to nie raz,,niestety bez skutku i jakich kolwiek rezultatów..
Ja grochem o sciane..
Ale powiem Ci szczerze ze coraz mniej mi zalezy na jego miłosci,,uczuciu,,komplementach,,czynach,,Nie mam juz sił na utrzymywanie związku sama..
Dziękuję Ci kochana za wsparcie ,,,zaczne patrzec na siebie i na swoje zdrowie które podupadło a on niech robi co chce...
Buzka:*

19

czarnulka82-Ja tez tego nie rozumiem dlaczego tak jest--czemu faceci trzymają sie własnego systemu i toku myslenia ze kobietą nie nalezy za duzo pokazywac,,dla mnie to jest chore..

20

Dlatego że obawiają sie że jak pokażą za dużo to kobiety bedą uważały że faceta można sobie owinąc w okłół palca. A oni tego nie chcą pokazać.

21

Rozumiem was kochane, bo sama wiem jak być na tym drugim, a nawet jak się okazuje trzecim, czwartym, piątym miejscu. Pasja, koledzy, imprezy, wszystko ważniejsze.
Ostatnio usłyszałam coś o wypaleniu, jak się można wypalić nie robiąc nic. Zabiegałam chociaż o iskrę zainteresowania. Na próżno.
Chyba szkoda czasu i życia na proszenie o odrobinę uwagi?

bo najsilniejsza jest miłość nieodwzajemniona...

http://chomikchomik.blog.onet.pl/

22

chomej--masz racje szkoda czasu bo tez nigdy nie potrafiłam zrozumiec facetów którzy nie są wylewni w uczuciach jak moge sie wypalic i zmeczyc związkiem..???

23

Ja myślę, że to całe "wypalenie" to jest po prostu piękne słowo zawierające w sobie bogatą i ukryta treść: znudziłaś mi się, muszę sobie poimprezować z kumplami, czuję się Tobą zmęczony, nie mam ochoty kupować ci kwiatów, iść z Tobą do łóżka, potrzebuje chwil tylko dla siebie.
Może przesadzam, może to kwestia indywidualna, ale ja to tak odbieram. Z obecnym partnerem rozstawałam się kilka razy słysząc właśnie to. Potem czytałam na opisach i od znajomych o tych wszystkich popijawach i imprezach, a jak trochę czasu upłynęło, jak wszystko zaczęło powszednieć i wróciła szaruga rzeczywistości wracał mówiąc, że nie może beze mnie, że mu czegoś/kogoś brakuje itd. Kocham to wracałam licząc, że tym razem....
Widać znów się pomyliłam. Ale same wiecie jak trudno podjąć taka decyzje. Jak serce krzyczy kocham a mózg szepce odejdź. Może powinnyśmy być bardziej oschłe, też śmigać na samotne wypady, olewać czasami i się nie przejmować? Może oni tak lubią? To chyba ma coś wspólnego z tym sławnym gonieniem króliczka?
Ale jak się kocha, to nie chce się być żadnym cholernym królikiem tylko podporą i pewnością. I to nas gubi.

bo najsilniejsza jest miłość nieodwzajemniona...

http://chomikchomik.blog.onet.pl/

24

chomej-wyjełas mi to z ust z tym wypalaniem....

Taka niestety jest prawda a zdarza sie to facetą którzy byli kiedys zranieni i wykorzystani przez kobiete która była dla nich wszystkim...
Tylko dlaczego my mamy cierpiec za jakąs kobiete która nie potrafiła go kochac..
Wydaje mi sie ze tacy faceci boją sie zaangazowac na tyle mocno aby sie przyznac ze sie boją rozstania,,wolą mniej pokazywac uczuc zapewnic sobie rozrywke aby nie myslec ci bedzie gdyby--dlatego stąd to wypalanie i nie wazne ze dajemy im mnóstwo powodów aby zrozumieli ze My ich kochamy itd..ale oni wciaz czują sie oszukani i nie potrafią juz tak kochac jak Tą pierwszą..

Przykro sie to słyszy ale taka jest prawda:( zadna kolejna nie zastąpi im tej 1szej miłosci...

Cześć
Przeczytałem kawałek historii z życia, który dość często się pojawia. Co zrobić? Nikt tego nie może być pewien na 100%. Ale sądzę że jeżeli komuś czegoś zabraknie na jakiś czas i naprawdę kocha i mu zależy. To po pewnym czasie zrozumie co zrobił i czego mu brakuje w życie. Co mu dawalas ale i czego Ty oczekujesz. Czas tak często wypowiadany gdy dzieje się źle. Czas leczy rany , czas po.aga zrozumieć swoje i partnera niedoskonałości. Czas który pomaga spojrzeć na siebie i otaczającą Ciebie rzeczywistość. Wiem że łatwo komus doradzac......Sam tez mam problemy i pewnie dlatego sie tu znalazlem. Nie wazne. Daj szanse sobie i twojemu partnerowi. Odpocznijcie od siebie na czas  zrozumienia problemu. Czasami moze sie okazac ze wszystko wczesniej bylo iluzja czy zachcianka z jednej strony. Czasem rowniez moze sie wszystko naprawic i pozytywnie zmienic przyszlosc. Wazne jest aby w tym dalej juz nie trwac. To tylko oddala a nie laczy.

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Uczucie pustki i Samotosci.....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018