Bogaty chłopak!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-07-02 19:00:35)

Temat: Bogaty chłopak!!

He. Po zerwaniu z moim chłopakiem poznałam Radka ma 23lata i mieszka kilkanaście km ode mnie.
Poznałam Go na czacie, jest wyjątkową osoba, bardzo się w Nim zakochałam. Planuje wyjazd ze mną za granicę, bo tam pracuje. Nie jesteśmy ze sobą długo, zaledwie kilka dni. Moim problemem jest to, że jest strasznie, a wrecz obrzydliwie bogaty. Bardzo chce być z Nim, nie z jego pieniedzmi i to samo mu powiedzialam. On wie, że ja nie jestem kasiasta, ale mam straszne wyrzuty sumienia. On ma 5 sypialni i 2 salony, a ja 1 pokoj na dodatek ze starszymi. Bardzo mnie to gnebi. Powiedział, że mu to nie przeszkadza, że jedni maja wiecej, jedni mniej, dodał taki tekst" takie jest *** życie. On tez został zdradzony. Trochę mu nie ufam co do jego uczuć, bo może mieć kazdą a to mnie wybrał. Doradźcie mi co mam zrobić. <<<TEMAT ZAKONCZONY>>>

To znowu ja
Moj Krzychu to znaczy chyba mój chciał żebym dała mu sznsę na zmianę. Płakal, prosił czy do niego wrócę, mówił, że nie widzi świata poza mną. Przypominam, że mnie zdradzał. PROSZE PRZECZYTAC POSTA ZDRADZIL MNIE 4 RAZY NIE UMIEM Z TYM ZYC. Tam jest wszystko opisane

WROCIC DO NIEGO? RODZICE ZNAJOMI SA PRZECIWNI

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bogaty chłopak!!

hej Madziu, hmmm, byłabym ostrożna, bo parę dni to przyznasz niewiele. Dobrze, że zna Twój stan majątkowy, ale to chyba zbyt wcześnie planować już zagraniczne wojaże. Ja chciałabym go troszkę bardziej poznać, rozeznać się w jego znajomych, w zachowaniu wobec różnych osób, no i czy z jego bogactwem nie przewraca mu się w głowie. Jak traktował wcześniejsze dziewczyny itp. Różnice w posiadaniu nie przekreślają związku, więc bądź pewna swej wartości, że stać Cię na kogoś bogatego. Nie pozwól tylko na zdominowanie siebie. Życzę madrych decyzji i szczęścia. Fajnie będzie jak się odezwiesz co i jak dalej postanowiłaś. smile

Zobaczysz wiele więcej oczami, które wylały łzy***

3

agileo napisał/a:

hej Madziu, hmmm, byłabym ostrożna, bo parę dni to przyznasz niewiele. Dobrze, że zna Twój stan majątkowy, ale to chyba zbyt wcześnie planować już zagraniczne wojaże. Ja chciałabym go troszkę bardziej poznać, rozeznać się w jego znajomych, w zachowaniu wobec różnych osób, no i czy z jego bogactwem nie przewraca mu się w głowie. Jak traktował wcześniejsze dziewczyny itp. Różnice w posiadaniu nie przekreślają związku, więc bądź pewna swej wartości, że stać Cię na kogoś bogatego. Nie pozwól tylko na zdominowanie siebie. Życzę madrych decyzji i szczęścia. Fajnie będzie jak się odezwiesz co i jak dalej postanowiłaś. smile

Chialam dodac ze szcunek do ludzi i swoich bylych  ma wielki i dobrze je traktowal nie szczyci sie ze ma kase jest normalnym chlopakiem, jest cudowny.

4

no w takim raziu Madziu miej oczy dookoła głowy, nie usypiaj rozumu i spróbuj. Do odważnych świat należy, ale decyzja jest Twoja.

5

Skoro sama piszesz, że On jest cudowny to nie masz się co zastanawiać:-) to, że ma pieniądze to nie powinno wpłynąć na wasze relacje.

6

dziekuje za rady

7

i  jescze  jedyna      maciupenka    kwestia   --- czy  aby     na  ten  stan  majatkowy   zapracowal  uczciwie  ???  jesli  tak   to   zamknij  oczy  i  skacz  na   te   gleboka  wodę  ,  zreszta  jestes  juz  i tak  zakochana  wiec  nie   bardzo   wiem  dlaczego  zadalas  to  pytanie   .......   i  tak  nie  odwiedlibyśmy   cie  od   tego  zwiazku  ............

............   wolność   jest  w  nas...........

8

alamagordo napisał/a:

i  jescze  jedyna      maciupenka    kwestia   --- czy  aby     na  ten  stan  majatkowy   zapracowal  uczciwie  ???  jesli  tak   to   zamknij  oczy  i  skacz  na   te   gleboka  wodę  ,  zreszta  jestes  juz  i tak  zakochana  wiec  nie   bardzo   wiem  dlaczego  zadalas  to  pytanie   .......   i  tak  nie  odwiedlibyśmy   cie  od   tego  zwiazku  ............

Tak zarobil uczciwie, nie jest zadnym dilerem czy cos w tym stylu po prostu plywa statkami po swiecie

9

Czesc Madzia a widziałas te jego apartamenty,te piec sypialni...i salony,i tak sie zakochałas wiec czemu robisz sobie wyrzuty,że jest bogaty..a jak by był biedny tak samo bys miała...nie przesadzaj
Poprostu badz soba,nie podkreslaj jego majatku...bo na tym nie polega życie..
Powodzenia!

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

10

coco59 napisał/a:

Czesc Madzia a widziałas te jego apartamenty,te piec sypialni...i salony,i tak sie zakochałas wiec czemu robisz sobie wyrzuty,że jest bogaty..a jak by był biedny tak samo bys miała...nie przesadzaj
Poprostu badz soba,nie podkreslaj jego majatku...bo na tym nie polega życie..
Powodzenia!

Nie stety nie widzialm zapraszal mnie do siebie na noc ale ze jestem dysponowana to odmowilam zreszta jest za wczesnie.
Jestem skromna z natury
dla tego jest mi tak dziwnie

11 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-06-30 08:11:37)

Laski temat zakonczony zostawil mnie
chcial bym mu dala d******** ale tego nie zrobilam
powiedzial ze jestem wiesniara itp

12

hej, cóż, czasem właśnie tak jest, sama na początku miałaś wątpliwości. Ciesz się, że zachowałaś siebie. Dłużej będzie Cię pamiętać, niż te "zdobyte".
A tak na marginesie, nie jestem "laską".
Fajnego dnia smile

13

agileo napisał/a:

hej, cóż, czasem właśnie tak jest, sama na początku miałaś wątpliwości. Ciesz się, że zachowałaś siebie. Dłużej będzie Cię pamiętać, niż te "zdobyte".
A tak na marginesie, nie jestem "laską".
Fajnego dnia smile

sory ze Cie urazilam slowem LASKA

14

To   może  dziwne   alejadac  do  domu   ,  z pracy  myslalem  wlasnie   na  temat   twojego  postu  ,  i   przyszlo  mi  do  glowy  jedno  ---on  ja  chce  oszukać  ---  ale   jestem  pesymista  od  urodzenia   wiec    sam  sobie  mowilem     -    nie   strasz    dziewczyny  ,  .......   a  jednak    na  moje   wyszlo   i  innych   dziewczyn    z  forum.........   ps     na  mnie  tez  mowia   wiesniak    wiec  witaj  w  klubie  ,,,,zartuje  oczywiscie   .....

............   wolność   jest  w  nas...........

nie ufałabym mu do końca, bo chłopak którego znasz bardzo krótko nie powinien proponowac Ci wyjazdu za granicę.... nie chcę nikogo oskarżać, ale może on poszukuje dziewczyn do domów publicznych, ja tak bym to zrozumiała sad

16

Nie wracaj do Krzycha, Madziu...

17

Po Twoim ostatnim dopisku widać, że koniecznie chcesz być z kimś. Warto za wszelką cenę? Za bycie poniżanym i zdradzanym? Daj sobie trochę czasu, poprzebywaj sama ze sobą. Poznawanie ludzi to wielka umiejętność. Jeśli chłopak mówi wielkie słowa i składa wielkie propozycje po kilku spotkaniach to przeważnie ma w tym ukryty interes. Po jakimś czasie wychodzi na jaw jaki. W tym przypadku nie było problemem to, że był bogaty ale to, że mu tak szybko uwierzyłaś. Twój były też ma interes jakiś w tym byś do niego wróciła. Może chce być z Tobą nim kogoś pozna. Może fajnie mieć jedną stałą pannę, a kolejną na boku. Okrutne to co mówię, ale zapewne prawdziwe. Skoro rodzina i znajomi Tobie radzą coś, to czemu ich nie chcesz posłuchać i czekasz na rady od obcych osób na forum? Najbliżsi znają sytuację na pewno lepiej. Może warto im zaufać. Na koniec pytanie. Nie widzisz paradoksu w tym, że ktoś mówi, że jesteś dla niego miłością życia i zdradza Cie kilka razy?

18

Rafix napisał/a:

Po Twoim ostatnim dopisku widać, że koniecznie chcesz być z kimś. Warto za wszelką cenę? Za bycie poniżanym i zdradzanym? Daj sobie trochę czasu, poprzebywaj sama ze sobą. Poznawanie ludzi to wielka umiejętność. Jeśli chłopak mówi wielkie słowa i składa wielkie propozycje po kilku spotkaniach to przeważnie ma w tym ukryty interes. Po jakimś czasie wychodzi na jaw jaki. W tym przypadku nie było problemem to, że był bogaty ale to, że mu tak szybko uwierzyłaś. Twój były też ma interes jakiś w tym byś do niego wróciła. Może chce być z Tobą nim kogoś pozna. Może fajnie mieć jedną stałą pannę, a kolejną na boku. Okrutne to co mówię, ale zapewne prawdziwe. Skoro rodzina i znajomi Tobie radzą coś, to czemu ich nie chcesz posłuchać i czekasz na rady od obcych osób na forum? Najbliżsi znają sytuację na pewno lepiej. Może warto im zaufać. Na koniec pytanie. Nie widzisz paradoksu w tym, że ktoś mówi, że jesteś dla niego miłością życia i zdradza Cie kilka razy?

SZCZEŻE NIE UMIEM BYĆ SAMA OD MŁODYCH LAT MIAŁAM CHŁOPAKÓW OD MŁODYCH CZYLI OD 14
A TERAZ NIE MAM NIKOGO I BARDZO MI JEST CIEŻKO. MOŻE POWINNAM DAĆ SOBIE SPOKÓJ Z CHŁOPAKAMI
CZY TO MA WOGÓLE JAKIŚ SENS EHHH............................ sad

19

chyba powinnas sobie na jakiś czas odpuścić ,jak dla mnie to ty jesteś strasznie niedojrzała i za przeproszenie łatwa, łatwo odpuszczasz i łatwo sie dajesz bajerować Nie szanujesz sie dziewczyno i tyle

Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni,                                                                                wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście wink

20

słuchaj, ja miałam chłopaków od 15 roku życia, jak nie jeden to drugi. Poprostu sie nawijali i to tacy w ktorych sie zakochiwalam. Mając 20  lat zerwałam a raczej przestalismy sie spotykac i byłam sama. Ale sie cieszylam, ze ...............odpocznę.
Nie badz z kims na siłę bo zrujnujesz sobie zycie.
Jedna zdrada- jeszcze bym myslała, Więcej niz jedna- to bedzie sie powtarzac. Wszystkie kłótnie beda konczyc sie w łozku z inną.

21

Madzia150490 napisał/a:

To znowu ja
Moj Krzychu to znaczy chyba moj chcial zebym dala mu sznse na zmiane plakal prosil czy do niego wroce mowil ze njie widzi swiata pozamna przypominam ze mnie zdradzal. PROSZE PRZECZYTAC POSTA ZDRADZIL MNIE 4 RAZY NIE UMIEM Z TYM ZYC. Tam jest wszystko opisane

WROCIC DO NIEGO? RODZICE ZNAJOMI SA PRZECIWNI

Nigdy w życiu nie wracaj, nie rób z siebie naiwnej kobietko!!! 4 razy? Sorry ale przesada i to mega.. Ja bym już po pierwszej nie próbowała ufać. Nie wracaj do niego pod żadnym pozorem. W sumie Cię nie zatrzymam, ale staram się. smile
A jeśli nie jesteś pewna co do Radka bodajże, to bądź po prostu sama, może potrzebujesz wytchnienia.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

22

natalia1710 napisał/a:

A jeśli nie jesteś pewna co do Radka bodajże, to bądź po prostu sama, może potrzebujesz wytchnienia.

hej Radka już nie ma chciał ją tylko przelecieć --ciekawe czemu???

Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni,                                                                                wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście wink

23

Aha, przepraszam bardzo niedoczytałam. Zaraz to zrobię.

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

24

Madzia150490 napisał/a:

Laski temat zakonczony zostawil mnie
chcial bym mu dala d******** ale tego nie zrobilam
powiedzial ze jestem wiesniara itp

Faktycznie.. Co za typ. Że tacy w ogóle chodzą po świecie. Nie przejmuj się, on nie jest warty zachodu. A do Krzych, jak go nazwałaś, nie wracaj.

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018