Nowości kulinarne i spożywcze - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Nowości kulinarne i spożywcze

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1

Temat: Nowości kulinarne i spożywcze

Z jakimi godnymi polecenia produktami spotkałyście się w ostatnim czasie? A może kosztowałyście czegoś oryginalnego?

Ja zgarnęłam niedawno z półki serek Almette z czosnkiem niedźwiedzim. Smaku tego czosnku nie znałam, ale wiedziałam że takie coś jest. Serek taki sobie, duży plus, że nie czuć było z buzi czosnkiem za bardzo.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nowości kulinarne i spożywcze

Wspaniałym wynalazkiem dla mnie są kostki mięsne od Winiary i różne potrawy z woreczka (też z tej samej firmy). To mi bardzo ułatwia gotowanie- nie namęczę się, a obiad pyyszny smile

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

3

szczerze mówiąc, to teraz jest jakaś nagonka na te kostki rosołowe, że same w nich konserwanty i chemiczne polepszacze, więc ja postanowiłam z nich zrezygnować i zamiast tego dodaję do przyprawienia potraw Vegetę natur - też nowość. ziołową, z suszonymi warzywami i bez konserwantów smile

4

ja na szczescie bardzo rzadko uzywam tych kostek -ale jednak uzywam. (raz na miesiac ? )
a nowoscia jest dla mie sorbet malinowy grycana - pyyyyszny. az sama zamierzam w domu zrobic sorbet, ale truskawkowy -ciekawe czy mi wyjdzie, pierwszy raz chce sie podjac czegos takiego smile

dam radę

5

ja z kostek zrezygnowałam już jakiś czas temu, zmienił mi się smak i wolę zupy bez kostek

z nowości to widziałam info o nowych deserach paradis w owocowych smakach, ja bardzo lubię ten paradis czekoladowy i waniliowy, więc się ucieszyłam że zrobili jeszcze owocowe smaki smile

6

będąc ostatnio w marcpolu natknęlam się na bardzo ciekawy nowy produkt o nazwie Snack Jajo i postanowiłam spróbować smile
Są to waflowe skorupki do których można włożyć jakiś farsz. Przyrządziłam je na imprezę i przyznam szczerze, że goście byli zachwyceni pomysłem. Przekąska akurat na takie okazje. Polecam wszystkim lubiącym poeksperymentować z nowościami smile

7

Widziałam te pseudoskorupki. Nie wiem, czy ten pomysł się sprawdzi, przyjmie, ale na pewno jest lepszym i łatwiejszym rozwiązaniem niż np. faszerowane skorupki jaj. Taką skorupkę strasznie trudno przeciąć, żeby jej nie uszkodzić.

Czy jadłyście już Pomysł na...gołąbki? W reklamie wygląda to tak jakby poszatkowana kapusta była wymieszana z mięsem... Faktycznie tak jest?

9

Nie wiem jak te gołąbki, ale jestem ciekaw czy znacie firmę Virtu? Chodzi mi konkretnie o krokiety z mięsem, widziałam reklamę w TV i jestem ciekawa czy są po prostu smaczne?

W internecie znalazłam o nich artykuł, ale są tam tylko dwa komentarze.
Poniżej przesyłam zdjęcie opakowania, może, któraś z Was skojarzy i napisze coś więcej:

http://gieldaspozywcza.pl/photoNewsGalery/org/46022_org.jpg

10

Ja jakiś czas temu trafiłam w JAGODZIE takie produkty mrożone. Było ich wiele tej samej firmy. Zdecydowałam się na bigos. Wydawało mi się to durnowate kupować gotowy bigos z paczki, ale tak nam smakował, że teraz często kupuję te produkty? Sałatki, mrożono owoce, a nawet musy owocowe mają? A najbardziej wczoraj ucieszyło mnie to, że w INTERMARCHE też je mają. Mam bliżej? smile

11

Ja kiedyś spotkałam nawet w serii chyba limitowanej serek z Almette chrzanowy bardzo dobry nie widziałam go już wcześniej.Do Kropki tam masz sposób wykonania jak się nie mylę to tak jak w reklamie.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

12

co do pomyslu na golabki.. pycha !! Rewelacja, i nie trzeba zawijac.. co prawda, wole te tradycyjne ale tetez sa pyszne smile

"Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej."

13

Polecam nową serię herbat Irving.

IRVING Rosehip / HERBATA CZARNA Z DZIKĄ RÓŻĄ
Aromatyczne połączenie czarnej herbaty z owocami i płatkami kwiatów dzikiej róży. Esencjonalny, napar z doskonałych liści herbacianych przełamany subtelną słodyczą i delikatnym, kwiatowym aromatem.

IRVING Cranberry / HERBATA CZARNA ŻURAWINOWA
Aromatyczne połączenie czarnej herbaty z owocami żurawiny. Esencjonalny napar z doskonałych liści herbacianych połączony z wytrawnym smakiem owoców żurawiny. Znakomicie gasi pragnienie.

IRVING Peach / HERBATA CZARNA BRZOSKWINIOWA
Aromatyczne połączenie czarnej herbaty z owocami brzoskwini. Esencjonalny napar z doskonałych liści herbacianych połączony ze smakiem słodkich, dojrzałych brzoskwiń.

IRVING Raspberry Green / HERBATA ZIELONA MALINOWA
Harmonijne połączenie tradycyjnego smaku zielonej herbaty i słodkich malin. Herbata ma delikatny, pozbawiony goryczy smak - to zasługa dodatku słodkich malin - oraz subtelny słomkowy kolor uzyskany z naparu najwyższej jakości zielonych liści herbacianych.

Opakowania - 25 torebek.

14

Witam drogie koleżanki.

Wczoraj pierwszy raz kupiłam takie mięso w czerwonym opakowaniu. Fajno się tylko podsmażyło i bardzo mi smakowało...

Polecam!

15

kkulesz napisał/a:

będąc ostatnio w marcpolu natknęlam się na bardzo ciekawy nowy produkt o nazwie Snack Jajo i

Ooo... ciekawam, czy jeszcze można je dostać. Lecę poszukać.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Nowości kulinarne i spożywcze

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018