Przygotowania do wesela i fochy żony brata ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Przygotowania do wesela i fochy żony brata ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez soprano1 (2024-04-10 08:34:56)

Temat: Przygotowania do wesela i fochy żony brata ?

Nie długo mój ślub i dużo naszych znajomych będzie z dziećmi. Żona mojego brata pracuje jako nauczycielka i ogólnie ma dar do dzieci więc stwierdziliśmy, że niech nie dają nam z bratem prezentu w kopercie tylko niech ona będzie animatorką dla dzieci bo i tak to lubi. Ona powiedziała, że już ma dla nas prezent i go teraz nie wyrzuci. Nie wiem co teraz bo wesele jest za 2 tyg, bratowa twardo obstaje przy swoim, brat jest zawsze po jej stronie a my zostaliśmy bez animatorki, a jakby tego było mało bratowa namawia mojego brata żeby nie przychodził na moje wesele.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przygotowania do wesela i fochy żony brata ?

Blahaha dobre sobie kazdy bedzie sie swietnie bawil na weselu, a zona brata bedzie nianczyla i rozbawiala stado cudzych dzieciakow. Chociaz badz laskaw zaplacic za te usluge. Ja bym brala po 500 zl za kazdego dzieciaka do nianczenia

3

Animatorkę się wynajmuje.

4 Ostatnio edytowany przez Anna Renard (2024-04-10 08:53:01)

Animator w się płaci. Jak to ma wyglądać całą rodzina się bawi, a bratowa zabawia 20 kaszojadów.
Jesteście Januszami na maca. Bez żadnej ogłady.

Na miejscu bratowej nie poszłabym na takie wesele i mój mąż też. Nie.

Teraz będziecie musieli wyciągnąć ze skarpety przy oszczędzone cebuliony...

5

Zielony_Domek napisał/a:

Animatorkę się wynajmuje.

Dokladnie, a nie szuka frajerki za darmo. Wcale sie nie dziwie, ze ta zona brata nie chce isc na wesele skoro ma robic za darmo przy stadzie dzieciakow jak sluzaca, juz nie wspomne, ze to jest duza odpowiedzialnosc,a na weselach dzieciaki lataja kazde w innym kierunku. Rodzice sa na slubie i weselu odpowiedzialni za wlasne dzieci

6

Prawdopodobnie jak to u kobiet chodzi o szerszy kontekst wojny, a tutaj jest walka zastępcza.

7

soprano1 napisał/a:

Nie długo mój ślub i dużo naszych znajomych będzie z dziećmi. Żona mojego brata pracuje jako nauczycielka i ogólnie ma dar do dzieci więc stwierdziliśmy, że niech nie dają nam z bratem prezentu w kopercie tylko niech ona będzie animatorką dla dzieci bo i tak to lubi. Ona powiedziała, że już ma dla nas prezent i go teraz nie wyrzuci. Nie wiem co teraz bo wesele jest za 2 tyg, bratowa twardo obstaje przy swoim, brat jest zawsze po jej stronie a my zostaliśmy bez animatorki, a jakby tego było mało bratowa namawia mojego brata żeby nie przychodził na moje wesele.

Super pomysł mieliście.
Może tak jeszcze innym gościom zaproponujcie funkcje stosownie do ich umiejętności i pasji.
Ciocia Krysia śpiewa w kościelnym chórze to i u was może zaśpiewać gościom do tańca.
Akompaniować jej może syn sąsiada, który chodzi do szkoły muzycznej.
Babcia Zosia dobrze gotuje to do kuchni ją.
Itd.
Zaoszczędzicie i wy i goście.
Wszyscy będą zadowoleni.
Żenujące.

8

To musi być trolling, prawda? Nie można być aż tak bezczelnym, prawda?

Prawda? yikes

9

SaraS napisał/a:

To musi być trolling, prawda? Nie można być aż tak bezczelnym, prawda?

Prawda? yikes

Tez mam nadzieje, ze to trolling

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Przygotowania do wesela i fochy żony brata ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024