Przez klamstwa tej wiedzmy oberwalo mnie sie od brata - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Przez klamstwa tej wiedzmy oberwalo mnie sie od brata

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Przez klamstwa tej wiedzmy oberwalo mnie sie od brata

Nawet nie wiecie jaka to jest aktorka-ona celowo caly tydzien prawie beczala do brata o te wyzwiska. Wogole brat mi kazal przepraszac przez telefon tego falszywca, oczywiscie go wysmialam, bo nie ma przed soba dziecka, tylko osobe dorosla, no i tak wlasnie zaczelismy sie klocic on darl morde "ze mam niewyparzony pysk". To mu probowalam tlumaczyc "ze jego zona mnie nagadala do polowy rodziny", to nic nie sluchal tylko sie darl jak poparzony, on wogole chyba nawet nie slyszal sam siebie o co sie drze. Dobrze,ze kumpeli nie bylo,bo bym pewnie musiala sie wynosic po tej akcji. Jeszcze na koniec oberwalo mnie sie od brata-mam go dosc cale zycie chce sobie rzadzic.  Obiecalam sobie,ze jak dostane mieszkanie to nie podam mu adresu,a do tego zaklamca  czyli jego zony slowem sie juz nie odezwe. Wogole czemu ja mam takiego glupiego brata? On jest normalny, zebym ja byla dorosla, a on sobie mna rzadzil-niech sobie swoja glupia zona rzadzi jak ona mu na to pozwoli debil jeden jak ja go nie cierpie to sobie nawet tego nie wyobrazacie

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Przez klamstwa tej wiedzmy oberwalo mnie sie od brata

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023