Nowy na forum. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Nowy na forum.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Nowy na forum.

Cześć Wszystkim,

zdaję sobie sprawę, że jest to forum stricte dla kobiet, jednak przyciągnęło moją uwagę bogactwo treści i poglądów ludzi z tego forum. Jako osoba ciekawa świata, nie mogłem przejść obojętnie i musiałem założyć sobie konto - mam nadzieję, że administracja mnie zaakceptuje.

Kilka słów o mnie: jestem spełnionym zawodowo, stosunkowo młodym, facetem. Jako osoba wysoce wrażliwa, a zarazem introwertyczna, mam pewne blokady jeśli chodzi o ludzi. Podobnie jak każdy, ja również mam swoje dziwactwa. Prowadzę raczej higieniczny, spokojny i uporządkowany styl życia. Nigdy się nikomu nie narzucałem i narzucać nie będę - preferuję trzymać się na uboczu. Potrafię uszanować cudze poglądy nie czując przy tym potrzeby "naprawiania świata" i wpajania komuś własnych poglądów. Myślę, że ten dość ogólny opis jest wystarczający.

Czego szukam: tak, jak pisałem w drugim zdaniu tej wypowiedzi - chciałbym móc przeglądać to forum, ponieważ uważam, że jest tutaj spore zbiorowisko wiedzy wszelkiej maści. Chciałbym również mieć możliwość udzielania się w tematach, do których będę w stanie coś wnieść.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nowy na forum.

Jak najbardziej smile

3

Odp: Nowy na forum.

Hejka smile

4

Odp: Nowy na forum.

Brzmisz przyjaźnie wink, witamy serdecznie smile

5

Odp: Nowy na forum.

Witam serdecznie

6

Odp: Nowy na forum.

Jakoś mój wzrok omija ten dział, a może to błąd smile Witaj Piotrku na forum. Mam nadzieję, że nie zabłądzisz jak niektórzy Panowie tutaj wink Powodzenia.

7

Odp: Nowy na forum.

Z takim wejściem to od razu szacun smile smile

8

Odp: Nowy na forum.

Serdecznie dziękuję za ciepłe powitanie smile

Evergreen napisał/a:

Jakoś mój wzrok omija ten dział, a może to błąd smile Witaj Piotrku na forum. Mam nadzieję, że nie zabłądzisz jak niektórzy Panowie tutaj wink Powodzenia.

Dzięki smile Szczerze powiedziawszy to moje pobudki są wyłącznie poznawcze - chciałbym lepiej poznać świat kobiet i przy okazji zweryfikować swoje poglądy.

Na codzień raczej ważę słowa i nie wypowiadam się na tematy mi zupełnie obce, więc nie będzie skuch smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Nowy na forum.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024