Przyjaciółka ->priorytetem, poznam! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Przyjaciółka ->priorytetem, poznam!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Przyjaciółka ->priorytetem, poznam!

Witam!

Czytam to forum już od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam się udzielić.
Widzę, że wiele osób poszukuje koleżanek/kolegów lub mężczyzn/kobiet do relacji przyjacielskiej, lub romantycznej.

Ja poszukuje czegoś bardziej konkretnego. Oczywiście liczę się z tym, że nie każdemu mój „profil” poszukiwań będzie odpowiadał, ale mam też nadzieję uniknąć niepotrzebnego hejtu. Ostatecznie każdy jest tu w jakimś celu smile

Do rzeczy, poszukuje przyjaciółki. Koniecznie kobiety. Kogoś o podejściu do życia w podobnym stylu jak moje. Mianowicie, ważniejsza jest dla mnie przyjaźń niż romanse i miłość. Z tego właśnie powodu proszę by panowie sobie odpuścili i uszanowali swój i mój czas. Nie ma powodu się zagłębiać czemu tak jest, po prostu tak jest i tyle. Zatem szukam kobiety-singielki, osoby o podobnym podejściu, dla której miłość nie jest priorytetem. Panie zainteresowane kobietami jak najbardziej mogą pisać bez krępacji, bo to jest teren, na który nie zabrnęłam i kto wie? Podstawa jednak jest, to co pisałam na początku.
Wiek koniecznie 25+, lokalizacja jest bez znaczenia.
Proszę o kontakt wyłącznie osoby szczerze zainteresowane. Nie odpowiadam na zaczepki i nie będę się tłumaczyć. Jesteśmy dorośli, więc się szanujmy smile

Na początek kontakt wyłącznie mailowy, pod postem nie będę odpisywać podobnie jak na wiadomości z kategorii „Cześć, co słychać?”. Oczekuję więcej finezji i zaangażowania skoro już piszesz w konkretnym celu. Jak się sytuacja rozwinie, to przeniesiemy się w bardziej prywatny kanał.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaciółka ->priorytetem, poznam!

Przy takim podejściu i wymaganiach nie potrzebujesz przyjaciół, ale psychologa big_smile

3

Odp: Przyjaciółka ->priorytetem, poznam!

A jakiegoś listu motywacyjnego nie trzeba dołączyć? Należy oczekiwać, by osoba zainteresowana zostaniem twoim przyjacielem była odpowiednio umotywowana, a nie jakieś tam głupoty w głowie.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Przyjaciółka ->priorytetem, poznam!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021