Pomóżcie. Panie/PANOWIE - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Pomóżcie. Panie/PANOWIE

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Pomóżcie. Panie/PANOWIE

zauważyłam że na tym forum, są kobiety jak i mężczyźni. Z racji tego że różni nas kwestia wieku i doświadczenia. Swoje zapytanie chciałabym umieścić tutaj, byłabym wdzięczna za Wasze wypowiedzi odnośnie tematu. Zależy mi na wypowiedziac mężczyzna, gdyż o mężczyznę się rozchodzi aczkolwiek wypowiedzi Pan również wiele pomogą ponieważ tak jak wspomniałam swoje przeszły doświadczenie mają.
Sytuacja ma się tak że mam 23 l mam super sąsiada, od małego podwoził mnie do szkoły i tak przez ponad 12 lat, znam jego żonę, dorosłe dzieci. Z racji tego że widywaliśmy się codziennie, mieliśmy możliwość porozmawiać na różne tematy, jestem osobą z dystansem ale jak każdy mam i znam granice. Jaka sąsiedzi żyjemy w bardzo dobrych relacjach dla sprostowania sąsiad będzie przed 60 ale wierzcie jest to naprawdę bardzo dobrze zadbany mężczyzna. Przechodząc do sedna, woził mnie do szkoły zna moją mamę itd z roku na rok dojrzewałam, mogłam porozmawiać z nim o wszystkim. Pewnego dnia zaspałam i moja mama wyszła do niego aby na mnie zaczekał 15/16 l miałam to powiedział że mogę jechać bez koszulki, takie słowa padły do mojej mamy. Znają się więc obróciła to w żart. Raz była też taka sytuacja że pisałam opowiadanie erotyczne i chciał i przeczytał, podobało mu i dodał że rusza go treść. Więcej sytuacji takich nie było bo zmieniły nam się godziny, także mijaliśmy. Do dnia dziś szelmowsko się do mnie uśmiecha, macha nawet przy porodzie innych sąsiadów (facetów) teraz tak nie rozmawiamy tylko okazjonalnie. Dodam też że mieszka kawałek dalej ode mnie więc latem widywał mnie na podwórku w stroju kąpielowym czy innych czynnościach jak plewienie itd zabawy z dziećmi. Teraz mam małe dziecko partnera ale przez takie właśnie machanie jak małe dziecko do mnie żebym tygo go zauważyła czasami jakiś podteks, przy pomocy napapowania basenu padnie. I teraz Wy, co mam rozumiec przez jego zachowanie, uśmiechy, itp? Czy on by coś chciał, liczy na coś ? Czy to poprostu normalne sąsiedzkie zachowanie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomóżcie. Panie/PANOWIE

Odpuść to dochodzenie, nie powinno mieć dla Ciebie znaczenia.

3

Odp: Pomóżcie. Panie/PANOWIE

A ja nie rozumiem, dlaczego z tym przychodzisz na forum?

Incognito2000 napisał/a:

I teraz Wy, co mam rozumiec przez jego zachowanie, uśmiechy, itp?

Olać.

4

Odp: Pomóżcie. Panie/PANOWIE

Też niczego dziwnego tu nie widzę. Facet zna Cię od dzieciaka, więc macha, by się przywitać. Nie wiem, czego starasz się tu dopatrzeć. Czy on mówi coś niestosownego?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Pomóżcie. Panie/PANOWIE

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024