Jakie części ciała was najbardziej kręcą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jakie części ciała was najbardziej kręcą?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Jakie części ciała was najbardziej kręcą?

Luźny temat, jakie części ciała was najbardziej podniecają, kręcą w łóżku?
U mnie są to kobiece brzuszki, zgrabne i szczupłe. Płaski czy wyćwiczony brzuszek, mógłbym dotykać, oglądać, całować bez końca, strasznie to na mnie działa. Widok takiego brzuszka w pozycji klasycznej albo jeźdźcu, na plecach z nogami do góry - bomba, nic tylko na nim kończyć. Potem tyłek i nogi. O dziwo piersi mogłyby dla mnie nie istnieć.
Jak jest u was?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakie części ciała was najbardziej kręcą?

A jak będzie w ciąży to nie będzie płaski. smile
Mnie kręcą męskie dłonie, zapach no i wiadomo co  big_smile
z mniej oczywistych rzeczy uszy . I to miejsce  gdzie się kończą włosy a zaczyna szyja. No i zarost byle nie broda jak u Mikołaja

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

te skrecone:)

4

Ela210 napisał/a:

A jak będzie w ciąży to nie będzie płaski. smile
Mnie kręcą męskie dłonie, zapach no i wiadomo co  big_smile
z mniej oczywistych rzeczy uszy . I to miejsce  gdzie się kończą włosy a zaczyna szyja. No i zarost byle nie broda jak u Mikołaja

Dziecka nie chce, partnerka też nie także mam nadzieję, że tak zostanie smile
Dłonie duże, mocne bochny chleba czy może raczej delikatne, jak u pianisty?

5

zrzutekranu napisał/a:

Luźny temat, jakie części ciała was najbardziej podniecają, kręcą w łóżku?
U mnie są to kobiece brzuszki, zgrabne i szczupłe. Płaski czy wyćwiczony brzuszek, mógłbym dotykać, oglądać, całować bez końca, strasznie to na mnie działa. Widok takiego brzuszka w pozycji klasycznej albo jeźdźcu, na plecach z nogami do góry - bomba, nic tylko na nim kończyć. Potem tyłek i nogi. O dziwo piersi mogłyby dla mnie nie istnieć.
Jak jest u was?

Cieszę sięże istnieją faceci z takimi preferencjami XD
Akurat te części ciała to zawsze u mnie świetnie wyglądały. A piersi.. Mozna powiedziec że nie istnieją :-( jesli chodzi o wyglad to zawsze to byl bol dla mnie

Mnie kreca męskie umiesnione tylki i uda. W sensie tak proporcjonalnie, nie tak rozwiniete jak u kolarzy czy kulturystow. I klata i ramiona, ale tez ani kulturysta ani zapadniete i chudziutkie.

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

6

Dłonie męskie,  ale takie duże ale też nie jak bochen chleba. Bardzo zwracam uwagę na oczy,  spojrzenie,  na głos,  to mnie kręci.  Kręciłam  z chłopakiem,  u którego kręcil mnie śmiech,  w sumie tylko tyle, krótki epizod big_smile

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

7

Dupa. W obie strony tzn. ja lubię kobiece, małżonka osobliwie lubi moją. Znaczy chyba niezgorsza.
Co do brzuszków, to nie znoszę u kobiet tych płaskich, wytrenowanych. Są aseksualne. Ma być normalny czyli być lekko zaokrąglony i potem opadać doliną w kierunku wzgórza Wenery. Jak się odznacza trochę bardziej też nie ma problemu.

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

8 Ostatnio edytowany przez lody miętowe (2021-11-30 23:39:49)

Męska klata, najlepiej owłosiona, ogólnie lubię owlosione męskie ciało big_smile, uda, to tak "w łóżku". Poza tym bardzo kręci mnie usmiech i nie chodzi o równe, białe ząbki tylko określony sposób uśmiechania się, wszyscy panowie którzy mi się podobali/podobają tak się uśmiechają, mimo różnych typów urody, ta cecha wspólna. Ja np.na dłonie jakoś nie zwracam uwagi, chociaż wiele pan owszem, zresztą widać po wpisach. Zawsze miałam też słabość jakąś do panów w okularach smile

Edit: co do brzuszkow jak facet ma wiekszy to mnie to akurat nie przeszkadza, nie musi być plaski

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

9 Ostatnio edytowany przez zrzutekranu (2021-12-01 00:28:35)

lody miętowe napisał/a:

Męska klata, najlepiej owłosiona, ogólnie lubię owlosione męskie ciało big_smile, uda, to tak "w łóżku". Poza tym bardzo kręci mnie usmiech i nie chodzi o równe, białe ząbki tylko określony sposób uśmiechania się, wszyscy panowie którzy mi się podobali/podobają tak się uśmiechają, mimo różnych typów urody, ta cecha wspólna. Ja np.na dłonie jakoś nie zwracam uwagi, chociaż wiele pan owszem, zresztą widać po wpisach. Zawsze miałam też słabość jakąś do panów w okularach smile

Edit: co do brzuszkow jak facet ma wiekszy to mnie to akurat nie przeszkadza, nie musi być plaski

Zawsze, jako małpiasty - tj duża klata dużo mięśnia dużo włochów na całym ciele odnosiłem wrażenie, że laski który to się podoba są w mniejszości, miło poczytać, że są kobiety dla których jest to atrakcyjne. Z dwa razy się wydepilowałem klata brzuch, ja pier..., nigdy więcej.
Ogólnie myślę, że dobry uśmiech robi robotę u płci obojga.
aniuu1 - zdarzają się tacy zboczeńcy wink nie przeszkadza mi duży biust ale preferuje właśnie mały aż idący w jego brak. Zawsze tak miałem, nie jest to dealbreaker ale spory plus

10

Piersi i tyłek.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jakie części ciała was najbardziej kręcą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021