Zalane mieszkanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Zalane mieszkanie

Mam pytanie.Co robić gdyż w nocy poraz też kolejny sąsiad zalał mi łazienke,gdzie przeszło mi nawet na pokój,mieszkam w kawalerce i co moge w takim razie zrobić?doradzi ktoś bardzo bym prosił!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zalane mieszkanie

Nie miałam takiej sytuacji ale w tym wypadku sąsiad powinien pokryć koszty naprawy. Wygogluj "sąsiad zalał mieszkanie". Jest np artykuł na stronie dziennik prawny.

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

3

Dowiedz się czy sąsiad ma ubezpieczone mieszkanie, wtedy jego polisa pokryje koszty remontu. Jeśli nie, musicie się dogadać

4

Okazuje się że nie ma mieszkania ubezpieczonego więc też nie do końca pewnie będzie chcial pokryć koszta.

5

Nie ma znaczenia czy chce. Jest jego obowiązkiem naprawić szkody. Nie może sobie bezkarnie niszczyć cudzego mieszkania.

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

6

A Ty masz ubezpieczone mieszkanie? Jeżeli tak, to zgłaszasz szkodę do swojego ubezpieczyciela i wskazujesz jako sprawcę szkody sąsiada. Ubezpieczyciel wypłaca Ci odszkodowanie a roszczenie o pokrycie wydanych środków kieruje do sąsiada.
Jeżeli nie masz ubezpieczonego mieszkania, to raczej przepadło skoro sąsiad się nie poczuwa do naprawy szkody. Pozostaje ewentualnie droga sądowa. Co jak wiadomo nie jest ani szybkie ani najłatwiejsze...

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

7

Od dziś,tak więc co do tego nie obowiązuje bo zanim to się stało mieszkanie było zalane

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021