Nowy zwiazek a rozmowy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nowy zwiazek a rozmowy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: Nowy zwiazek a rozmowy.

Witam, mam pytanie dziewczyny jak wy to widzicie wchodzac w nowy zwiazek i oglnie. A mianowicie poznajac kogos nowego wiadomo tematow jest mnostwo do rozmow poczawszy od tego co kto lubi jesc po to jak lubi spedzac czas czy wiele innych itp itd. I mozna tak gogdzinami rozmawiac ale jak juz sie wszystkiego o partnerze dowiemy to o czym wtedy rozmawiac ?. Zaczyna sie jakby cisza i nie wiadomo o czym mowic czy ja tylko tak mam czy wy tez. Jak utrzymac kontakt z druga osoba o czym rozmawiac ? bo z wielogodzinnych rozmow teraz nie mamy prawie o czym mowic. Jakis temat sie znajdzie ale dlugo nie jest a dziewczyna mowi czemu nic nie mowisz jak nie mam juz co. A ona lubi suchac mowi a ja nie jestem z tych co plota glupoty o nie wiadomo czym i buzia sie im nigdy nie zamyka. Czy to oznacza powolny koniec znajomosci bo jej niczym wiecej nie zainteresuje w rozmowie czy to normalne jednak ? Dla mnie oczywiste ze pozniej juz tyle sie nie rozmawia poczatki zawsze sa dlugie bo sie chcemy jak najwiecej dowiedziec o kims ale jak juz wsystko wiemy hm.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nowy zwiazek a rozmowy.

Potem się rozmawia choćby o wspólnych, bieżących rzeczach czyli np. na temat filmu, który obejrzeliście (czy czegokolwiek), jak dzień minął, wspólnych planach, innymi słowy o wszystkim.
No chyba, że to tylko znajomość internetowa. Ale nawet wtedy można jakiś ciekawy temat podrzucić.

3

Jak jest chemia to rozmowa o psie, który akurat sika pod blokiem naprzeciwko będzie fascynująca i potrwa do białego rana.

Jak na dzień dobry znajomości jest wzajemna ankieta, to szkoda czasu na następne spotkanie.

4 Ostatnio edytowany przez mar3 (2021-04-17 15:23:24)

Spotykac sie spotykalismy ale sporo rozmawiamy przez telefon bo dzieli na duza odleglosc. A spotkania tylko wekendami moga byc tymczasowo bo jezeli bysmy sie zdecydowali zamieszkac to co innego ale narazie poczatki sa. Sa rozmowy jak minal dzien itp ale wczesniej powiedzmy mozna bylo przegadac cala noc a teraz godzina i hm

5

Zgadzam się z Noben.

Ale w odpowiedzi na główny post- tematy masz wszędzie. Bieżąca sytuacja na świecie, miniony dzień, nadchodzący dzień, pies sikający pod blokiem, wszędzie.
My z partnerem akurat bardzo lubimy zderzać różne poglądy na różne tematy i to poglądy, których nie wyznajemy. Po prostu bierzemy temat na tapetę, bronimy nie swoich racji i nad nimi dywagujemy, dopatrujemy się słuszności w różnych postawach, a na końcu zdradzamy co sami w temacie myślimy. To są rozrywki na długie godziny.

Nie widzimy rzeczy takimi, jakie są. Widzimy je takimi, jakimi my jesteśmy.

6 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-04-17 15:37:02)

Ja bym mnie potrafiła być z kimś na odległość i codziennie dyskutować bo mnie to nudzi. Wolałabym krótką rozmowę przez komunikator a dłużej przy spotkaniu kiedy coś się robi wspólnie.
Po prostu wolałabym iść poćwiczyć, poczytać coś czy obejrzeć a nie wisieć na telefonie. I nie mam potrzeby opowiadania o moim dniu czy wszystkim co przeczytałam..

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

7

dyskutować można o wszystkim. Znajdujesz jakiś ciekawy materiał w internecie i dzielisz się z nim z drugą osobą. Czasami w ten sposób można kogoś odsiać, jeśli nie będzie miał akceptowalnych przez nas poglądów.

8

Godzina rozmowy przez telefon to dla mnie bardzo dużo. Ale wiadomo, inaczej jest jak się gada na jakiś 'gorący' temat czy o pilnej sprawie do rozwiązania z psiapsiółką, a inaczej z facetem. Ciężko mi się do tego odnieść, bo z mężem widywaliśmy się od początku na żywo, no ale teraz wiadomo, jest jak jest, pandemia i utrudniony kontakt.

Są ludzie gaduły, a są i tacy, co nie lubią za wiele opowiadać. Jak dla mnie, dobry związek oznacza to, że czujemy się dobrze w swoim towarzystwie, nawet jak jest cisza i każdy zajmuje się swoimi sprawami.

Dla mnie jednak bez sensu jest trochę gadać na siłę. Jestem już trochę lat w małżeństwie i raczej wiele rzeczy robimy wspólnie niż prowadzimy jakieś długie, wielogodzinne rozmowy.

Jak długo się znacie?

Michałek 06.01.2017 smile

9 Ostatnio edytowany przez mar3 (2021-04-18 01:55:11)

Ponad miesiac dopiero, no nie wiem jak sie nie mozecie widywac czesto to nie chcecie kontaktu zadnnego innego ? przeciez mozna ze soba rozmawiac lub pisac zeby sie poznawac jak nie ma mozliwosci spotkac sie.

10

mar3 napisał/a:

Ponad miesiac dopiero, no nie wiem jak sie nie mozecie widywac czesto to nie chcecie kontaktu zadnnego innego ? przeciez mozna ze soba rozmawiac lub pisac zeby sie poznawac jak nie ma mozliwosci spotkac sie.

Waszym problemem jest odległość i rozmowy przez telefon, a nie samo to, że nie macie tematów do rozmów. Bo tematy pewnie byście mieli, gdybyście się widzieli na żywo. A tak to im więcej czasu spędzacie w onlajnie i przez telefon, tym mniej punktów stycznych, więc i mniej tematów do rozmów.

Mnie też męczą długie rozmowy przez telefon. I jak mój partner wyjeżdżał, to nie wiedziałam, o czym z nim rozmawiać. Bo ok, mogę w 15min opisać, co robiłam przez cały dzień, ale kiedy robię coś takiego już kolejny raz, to mam dość i wolę nie rozmawiać.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

11 Ostatnio edytowany przez mar3 (2021-04-20 22:40:03)

Nas nie meczyly tylko tematy jakos podupadly. Ale dzieki za rozne odpowiedzi smile

12

Rozmowy przez telefon nie zastąpią normalnej rozmowy na żywo. Ja z mężem bardzo dużo rozmawiamy ze sobą, nie szukamy tematów na siłę, bo wiele rzeczy robimy razem i one wypływają na bieżąco, a jesteśmy ze sobą już wiele lat i jakoś tematy rozmów nam się nie kończą. Jak jesteśmy razem i przy tym robimy się coś razem np. wspólnie coś gotujemy, razem pracujemy w ogrodzie czy nawet jak razem oglądamy telewizję, to tematy rozmowy pojawiają się spontanicznie, nie trzeba ich szukać na siłę.
Jeżeli chodzi o was, to na pewno macie jakieś pasje, zainteresowania więc możecie opowiadać o nich, może nawzajem się czymś zainteresujecie, a wówczas pasja was pochłonie i nie będzie problemów z tematami rozmów. Trzeba także rozglądać się wokół życie codziennie dostarcza nam tylu nowych wrażeń i zdarzeń, że nie wyobrażam sobie aby zabrakło tematów do rozmów.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nowy zwiazek a rozmowy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021