skąd "tarcie" podczas seksu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » skąd "tarcie" podczas seksu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: skąd "tarcie" podczas seksu?

Wczoraj gdy kochałam się z partnerem czułam takie jakby tarcie tak jakby prezerwatywa była z papieru ściernego. a nie miałam problemu z podnieceniem. i parę razy pojawiło się taki lekki ból, no chyba że było to uderzenie w szyjkę macicy. wspominać o tym ginekologowi?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: skąd "tarcie" podczas seksu?

Może gra wstępna  była za krótka i dlatego czułas taki ból.

Wyklucz  u ginekologa  infekcje intymne  i następnym razem używajcie lubrykantu

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

3

Odp: skąd "tarcie" podczas seksu?

Możliwości jest co najmniej kilka. Również stawiam na niewystarczające nawilżenie albo też złej jakości prezerwatywę (być może partner użył innej niż zwykle?). Nie można jednak wykluczyć stanu chorobowego, dlatego jak najbardziej warto to sprawdzić u ginekologa. Przedtem jednak spróbujcie wydłużyć grę wstępną, użyć lubrykantu, ewentualnie zmienić prezerwatywy.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj! smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » skąd "tarcie" podczas seksu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021