Mocna erekcja problem! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mocna erekcja problem!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Mocna erekcja problem!

Witam, jestem w wieku 18 lat a mój problem wygląda następująco: zawsze posiadam "potężną erekcję" tzn mój penis jest twardości pomiędzy mocno napiętym mięśniem a kością - nie jestem w stanie go zgiąć w trakcie zwodu jaki w czasie erekcji jest niemal równoległy do reszty ciała powiedzmy 160° dodam że jeśli próbuję go "zniżyć" poniżej kąta 90° pojawia się lekki ból mięśnia przy początku penisa, powodując pewien dyskomfort. Jakie może to nieść wady, zalety a może problemy? Dodam że w długości 15-16 cm raczej nie jest duży w objętości, nie zdarzyło mi się uprawiać seksu, więc nie jestem w stanie wypowiedzieć się jak reaguję na to druga osoba.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mocna erekcja problem!

Nie zginaj! big_smile

Płeć przeciwna  reaguje  na to bardzo pozytywnie,  tak być powinno smile

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

3

Zacznij się najpierw kochać, to będziesz wiedział czy czujesz dyskomfort. Być może w pewnych pozycjach będziesz niezadowolony, ale to już będziesz musiał przepracować z partnerką. O samą erekcję nie masz co się martwić, tylko cieszyć, bo mocno sterczący, twardy penis działa na kobiety pobudzająco.

4

Daj sobie parę lat, a będą latały pytania w drugą stronę.

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

5

Hehe, a chciałbyś się zamienić ?. Jeszcze będziesz wspominał tą "kość"
...

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mocna erekcja problem!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018