Ciągle chce mi się płakać, rozbicie emocjonalne po telefonie z policji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciągle chce mi się płakać, rozbicie emocjonalne po telefonie z policji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Pipolinka87 (2021-04-05 12:05:08)

Temat: Ciągle chce mi się płakać, rozbicie emocjonalne po telefonie z policji

Jestem w 5 miesiącu ciąży ( 20 tydzień) i lekarz wystawil mi już L4 więc siedze w domu- mam się oszczędzać. Wszystko było dobrze , odpoczywalam , trochę czytalam, gotowalam i przyzczailam się do tego siedzenia az do pewnego momentu. Kilka dni temu nastąpiła w moim życiu sytuacja stresowa. Zadzwonil do mnie prokurator z wezwaniem na przesłuchanie i jak sam na początku rozmowy stwierdzil " dzwoni z pierdołą". Sa to sprawy sprzed 3 lat kiedy pracodawca utrudnial mi przejście do firmy konkurencyjnej. Bylam gnebiona, byl to okropny czas. Popelnilam jeden blad za który moze przyjdzie mi zapłacić chociaz wg prokuratora nie. Poszlam tez id razy do adwokata, który nie wprost dla mi do zrozumienia ze wyolbrzymiam bo max , ktory mi grozi to mala grzywna a raczej nic. Mimo to ciągle o tym mysle, placze,ze nie zasłużylam na dziecko i na rodzinę. Ze jestem nikim, martwir się ze zgnoja mnie i cala rodzine. W oczach wyobrazni widze siebje splacajaca duzy dlug lub za kratkami.
Jak mam sie pozbyc tych mysli ;( ? Jak odciaganc na pozytywne tory? Od telefonu do przesłuchania moze minac pól roku a nawet rok. Tak mi mowil prolurator, ze zanim on to wyśle do miasta mojego zamieszania, zanim tutejsza policja wyśle wezwanie a potem termin przesłuchania to szybko mam się tego nie spodziewać. Zastanawiam się wiec jak na razie calkowicie o tym zapomnieć?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciągle chce mi się płakać, rozbicie emocjonalne po telefonie z policji

Przede wszystkim polecam być dla siebie wyrozumialszą. Weź poprawkę na to, że jesteś w ciąży i rządzą Tobą hormony. Ja odkąd byłam (jestem) w ciąży nawet z małego problemu potrafiłam zrobić ogromny problem, wszystko było dwa razy bardziej jaskrawsze, trudniejsze, rządziły mną emocje, nawet miałam problem z zapanowaniem nad sobą, bo zamiast płakać to pokrzykiwałam. Autorko, ja się popłakałam oglądając w programie historycznym przemowę Hitlera, bo "to takie niesamowite, jak był oddany sprawie"...

Wiem, że łatwo się mówi, ale postaraj się to sobie jakoś zracjonalizować. Dostałaś zapewnienie od adwokata, że sprawa nie jest tak poważna, jak uważasz. Kiedy myśli i lęki z tym związane będą narastać opieraj się na tej informacji, może medytuj, sięgnij po techniki relaksacyjne, poszukaj wsparcia w ramionach partnera? Co ma być to będzie, a same myśli mają pewną siłę sprawczą... przynajmniej ja tak uważam.

Nie widzimy rzeczy takimi, jakie są. Widzimy je takimi, jakimi my jesteśmy.

3

Nasza polska policja jak i prokuratura źle funkcjonuje zamiast uspokoić człowieka męczą go pytaniami a to jest spowodowane tym że wielu ludzi idzie na policję nieświadomych znajomości prawa zgłosić złe postępowanie które niejest przestępstwem twój prokurator nieważne co mu powiesz dalej będzie cie męczył żeby mieć pewność czy twoje zeznania są zgodne z prawem a fakt że cie straszy jest po co żeby zobaczyć czy nagle niezmienisz zdania .
Podsumowując policja niejest bezbłędna bo ludzie zgłaszają im błędne sytuacje

4 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2021-04-05 13:39:17)

tajedyna94 napisał/a:

Nasza polska policja jak i prokuratura źle funkcjonuje zamiast uspokoić człowieka męczą go pytaniami a to jest spowodowane tym że wielu ludzi idzie na policję nieświadomych znajomości prawa zgłosić złe postępowanie które niejest przestępstwem twój prokurator nieważne co mu powiesz dalej będzie cie męczył żeby mieć pewność czy twoje zeznania są zgodne z prawem a fakt że cie straszy jest po co żeby zobaczyć czy nagle niezmienisz zdania .
Podsumowując policja niejest bezbłędna bo ludzie zgłaszają im błędne sytuacje

Tutaj akurat prokuratur , który dzwonol ustalić miejsce zamieszkania okazl się być człowiekiem. Od początku mowil , ze to pierdoła a jak ka stracilam panowanie nad soba i zaczelam ryczec jak bobr dokladnie podal o co chodzi więc mialam z czym isc do adwokata.
Niestety muszą przesłuchać bo bylo zgloszenie. Zgłoszenie przyszlo zza granicy dlatego tak dlugo szło. Firma byla za granica a ja pracowalam na terenie Polski wiec obowiazuje polskie prawo. Nic juz tego nie zmieni ktos zglosil wiec musza przesluchac sad

R_ita napisał/a:

Autorko, ja się popłakałam oglądając w programie historycznym przemowę Hitlera, bo "to takie niesamowite, jak był oddany sprawie".

Wywołałas tym u mnie śmiech big_smile Ale tak jest , że biorą czasem emocje wczesniej nie znane i tak silne, że trudno je powstrzymać.
Tak moj mąż okazał się cudowny pod tym względem i sam zaproponowal adwokata zeby ktoś mnie uspokoil.
Masz racje trzeba trzymac się faktów a nie bujać w obłokach wyobrazni podsycanej hormonami.
Dzięki za ta odpowiedz

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciągle chce mi się płakać, rozbicie emocjonalne po telefonie z policji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021