Depresja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Depresja

Witam,czy ktos stosuje lek ORIVEN i moze mi powiedziec jakie mial problemy przy odstawianiu.Biore juz 3 lata i gdy byla proba odstawienia,rozpisana przez lekarza psychiatre,to gdy nie bralam 2 dni to koszmar,boje sie ze jestem uzalezniona i czy uda mi sie w koncu uwolnic.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Depresja

Poproś swojego psychiatrę o zapisanie nowego leku na depresję i wyjaśnij mu swoje obawy

3

Odp: Depresja

Najlepiej odstawiać bardzo powoli ,zmniejszac stopniowo dawkę . Tydzień dwa to lekko za szybko ,ja bym celował w pare miesięcy . Mimo że specjalista może uważać inaczej smile

4

Odp: Depresja
FotoRybka21 napisał/a:

Witam,czy ktos stosuje lek ORIVEN i moze mi powiedziec jakie mial problemy przy odstawianiu.Biore juz 3 lata i gdy byla proba odstawienia,rozpisana przez lekarza psychiatre,to gdy nie bralam 2 dni to koszmar,boje sie ze jestem uzalezniona i czy uda mi sie w koncu uwolnic.

Nie jesteś uzależniona, tylko zapewne masz objawy gwałtownego odstawienia Orivenu, które występują prawie zawsze, gdy odstawia się lek z dnia na dzień. Odstawienie powinno być stopniowe i to pod stałą kontrolą lekarza, który gdy pojawią się efekty niepożądane może je niwelować innymi lekami podawanymi na krótko, aż do czasu, gdy objawy miną, np. bezsenność.

Powinnaś jak najprędzej skontaktować się z lekarzem który cię prowadzi i przedstawić mu swój problem.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2018