Czy ja przesadzam??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Czy ja przesadzam???

Opisze w skrócie swoją historie...
Razem od 4 lat dwójka małych dzieci on 10 lat starszy
Zawsze miałam problem z zaufaniem do niego cały nasz związek go kontrolowałam i zawsze jakies kłamstwa były z jego strony
Ok rok temu odkryłam ze ma pozakładane konta na portalach gdzie ludzie umawiają się na seks... nie na kilku portalach a znalazłam może Ok kilkanaście kont na różnych...
Gdy mu o tym powiedziałam uważał ze przesadzam ze on nic tam nie robi tylko ogląda zdjęcia ( akurat wtedy pracował 200 km od domu i widywaliśmy się raz na tydzień albo raz na dwa ryg) bo ma swoje potrzeby a jesteśmy daleko od siebie itp a pozatym uważal ze każdy facet tak robi i nic w tym złego Ala po wielu awanturach przestał to robić - albo dobrze się ukrywał
Kilkla dni temu zauważyłam ze znowu to samo...
Co dalej ? On Znowu to samo ze tylko ogląda z nikim się nie umawia Ale ja już samA nie wiem od tego czasu nie odzywamy się do siebie
Myślałam za jak ochłonie to. Chociaż przeprosi a on nic...
to normalne kazdy facet tak robi bo już sama nie wiem może ja przesadzam ???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy ja przesadzam???
Słoneczko1491 napisał/a:

Zawsze miałam problem z zaufaniem do niego cały nasz związek go kontrolowałam i zawsze jakies kłamstwa były z jego strony

Dlatego związałaś się z nim i macie 2 dzieci.

Słoneczko1491 napisał/a:

Ala po wielu awanturach przestał to robić - albo dobrze się ukrywał
Kilkla dni temu zauważyłam ze znowu to samo...

Jak można myśleć, że robienie awantur, rozwiąże wasze problemy związkowe?

Słoneczko1491 napisał/a:

to normalne kazdy facet tak robi bo już sama nie wiem może ja przesadzam ???

To nie jest normalne. Związek polega na zaufaniu i lojalności, a nie na kłamstwach, awanturach i kontrolowaniu.

3

Odp: Czy ja przesadzam???

Awantury, kontrola i kłamstwo - przepis na "idealny" związek...

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021