1 Ostatnio edytowany przez lostia (2010-05-08 14:22:13)

Temat: Mikrodermabrazja w domu

Witam
Co myślicie o mikrodermabrazji w domu? Wiem, że są na rynku produkty do domowej mikrodermabrazji, ale pierwszy raz słyszę o formie sztyftu. Jest taki produkt marki blinc resurf.a.stic
Wygląda to bardzo ciekawie, ale zanim kupię chciałabym się poradzić czy któraś z was może używa?
Pozdrawiam

Poniżej załączam fotkę:

http://img707.imageshack.us/img707/8853/blincface3up2.jpg

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mikrodermabrazja w domu

Nie znam tej firmy, ale myślę ze mikrodermabrazja w domu nie może zaszkodzić, chyba że robi się ją w okresie letnim, w czasie działania słońca.

3

Tego produktu podanego przez Ciebie nie używam, ale wiem, że są takie dwa żele do domowej mikrodermabrazji z Oriflame.

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

4

Miałam te produkty z Oriflame i przyznam, że niespecjalnie mnie zachwyciły. Stosowałam je regularnie, zgodnie z dołączoną instrukcją, jednak nie zauważyłam jakichś wyraźnych efektów.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

5

Ja mam preparat do mikrodermabrazji AVON ANEW, wcale nie tani, trochę mi rozjaśnia cerę, trochę peelinguje, ale rewelacji nie ma, to jest coś w rodzaju peelingu po prostu. Nic nie zastąpi mikrodermabrazji w gabinecie kosmetycznym niestety, przynajmniej na dzień dzisiejszy.Pozdro:)