Temat: Pielęgnacja włosów firmą "Kerastase" - polecacie?

http://1.bp.blogspot.com/-rzWPc_MFFuA/U77oHVMRpMI/AAAAAAAASCc/PQg7fdwzyjg/s1600/kerastase_rvb_1_1.jpg

Temat tyczy się widocznych wyżej kosmetyków do włosów profesjonalnej linii KERASTASE. Używacie, polecacie?
Mi szampon, a raczej "kąpiel do włosów" tej firmy polecił bardzo dobry fryzjer już jakiś czas temu. Wzbraniałam się ze względu na cenę, aż w końcu namówił mnie na mały szampon za 50 zł. Bałam się, że będę bardzo rozczarowana i żałować będę wydanych pieniędzy, ale jest wręcz przeciwnie. Włosy po tej kąpieli są miękkie w dotyku, nie plączą się. A dodam, że mam włosy baaaardzo suche, puszące się i trudne do ujarzmienia ;)
Opinie na forach zaczęłam czytać dopiero po zakupie i spotkałam się z większością negatywnych - że cena nie jest równa efektom. Chciałabym poznać Wasze opinie, gdyś zastanawiam się nad zakupem kolejnych preparatów, jak np. odżywcze mleczko. Miałyście okazję próbować kosmetyków tej linii?

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pielęgnacja włosów firmą "Kerastase" - polecacie?

Trochę kosztują, ale moim zdaniem warto. Mi bardzo pomogły poprawić kondycję włosów. Polecam zwłaszcza serię Kerastase
Densifique Densite. Ostatnio udało mi się upolować na spam  w promocji. ogólnie wcześniej miałam mega siano a końcowki co rusz sie rozdwajaly:/

3

Po paru latach testowania rożnych serii stwierdzam, że to PIC NA WODĘ. Z resztą obczajcie sobie składy i same ocencie stosunek ceny do jakości:/ jest tyle lepszych, a tańszych rozwiązań, że serio, szkoda kasy.
(A dodam, że jestem osobą, która generalnie nie oszczędza;)

4

Nie znam tej firmy, wiec sie nie wypowiem, ale po wpisaniu w google widze ze do tanich nie nalezy. Nie lubie przeplacac i na probe takiego produktu bym nie kupila. u mnie sie np super sprawdzaja produkty jantara, a jak wiadomo sa bardzo tanie ;)

Zdecydowanie pic i efekt reklamy:D jak zresztą wspomniałam już przed chwilą.
Im droższy kosmetyk tym po prosty większe nakłady na reklamę, bo składniki najczęściej kosztują grosze.