1

Temat: Naturalna odżywka do paznokci

A ja podzielę się z wami super przepisem na naturalną odżywkę wzmacniający do paznokci. Za efekty ręczę !
Żeby ją przygotować nie trzeba wiele : łyżeczkę oliwy z oliwek, oleju rycynowego, ćwierć łyżeczki świeżego soku z cytryny. Połączyć wszystkie składniki i BARDZO porządnie wymieszać !!! Następnie wciera się taką odżywkę w paznokcie (oczywiście bez lakieru!) i zostawia na 5-10 minut. A następnie usuwa nadmiar odżywki. Polecam.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Naturalna odżywka do paznokci

Wypróbuję smile Dzięki !

3

no to znany sposób!!!ja miałam kiedyś poważne problemy z grzybica na paznokciach i taka kuracja, codziennego moczenia w oleju rycynowym z wit.A i kroplą cytryny mi pomogła!!!

Reklama

4

Ja ostatnio dostalam przepis na moczenie paznokci w zelatynie, ale ten taki glut mnie obrzydza. Polecam odzywke z Golden Rose Black Diamond albo 4 w 1, one maja podobny sklad i te same dzialania. Ja mialam diamentowa i dosyc szybko odbudowala moje paznokcie i lakier sie super na niej utrzymywal. Sklad ma bardzo dobry, pisala o tym kiedys sroka (srokao), ze bez formaldehydu, toluenu i dbp.

5

Chyba sam olejek rycynowy też powinien odratować paznokcie, prawda?

Reklama

6

moze i glupie pytanie, ale gdzie kupic ten olejek rycynowy? smile

Jestem spamerką. Polecane przeze mnie produkty kupujesz na własną odpowiedzialność!

w każdej aptece za grosze.

8

Oczywiście, że w każdej smile

[tu był niedozwolony link - usunięte przez moderację]

9

Ja stosuję oliwę z oliwek, olejek rycynowy i 2 krople olejku z drzewa herbacianego. I stosuję codziennie na skórki - super efekty. Koleżanka natomiast smaruje paznokcie olejem kokosowym. Można dowolnie mieszać oleje i tworzyć własne, naturalne olejki do pielęgnacji. W aptekach można kupić też olejek jojoba, arganowy, makadamia. Co więcej te olejki znajdą zastosowanie w pielęgnacji całego ciała, a nie tylko paznokci:)

10

To prawda, olejek rycynowy jest też dobry na rzęsy, mi bardzo zgęstniały smile

W tym właśnie sęk, że Czas nie znosi, aby go zabijano. Gdybyś była z nim w dobrych stosunkach zrobiłby dla Ciebie z twoim zegarem wszystko, co byś tylko chciała.
Lewis Caroll, Alicja W Krainie Czarów

11

Ja mocze regularnie paznokcie w oliwie z oliwek z cytryna i chwale sobie smile Zadna odzywka tak nie wzmacnia paznokci tongue