Co wam się nie podoba w moim profilu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Co wam się nie podoba w moim profilu?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 120 ]

Temat: Co wam się nie podoba w moim profilu?

Cześć Dziewczyny,

założyłem profil na Sympatii i szukam jego słabych stron.

Zdjęcia dodałem w stopce.

Nick mam taki sam, jak tutaj.

Motto - "Ze mną przeżyjesz wspaniałą przygodę"

Opis -
"Masz już dosyć nudnych, napalonych i zdesperowanych facetów, którzy wysyłają Ci tysiące wiadomości? Jeśli tak, to trafiłaś na odpowiedni profil.

Bardzo lubię oglądać filmy. Pozwalają mi się przenieść na dwie godziny do innego świata. Wartka akcja sprawia, że jestem naładowany pozytywną energią przez resztę dnia. Zabawna komedia nie pozwala mi popaść w smutny nastrój, kiedy na dworze jest zimno i mokro.

Książki rozwijają moją wyobraźnię. Uwielbiam to uczucie ciekawości odnośnie tego, co spotka mnie na następnej stronie. Przyjemny zapach papieru sprawia, że ciężko mi się oderwać od czytania.

Lubię ciekawe i inteligentne rozmowy. Musisz być gotowa na to, że nie pozwolę Ci wejść na głowę. Nawet wtedy, gdy podczas wspólnego spaceru po lesie wpadniemy w dziurę. Nie użyczę Ci mojej głowy, żeby Cię podsadzić. Zamiast tego, doszlifujesz swoje umiejętności wspinaczkowe."

Opis wymarzonej partnerki -
"Czy oprócz nieprzeciętnej inteligencji posiadasz też poczucie humoru?

Szukam kobiety, która lubi sport. Powinna być pociągająca fizycznie i mieć ciekawy charakter.

Nie lubię, jak ktoś spóźnia się na spotkania i nie odbiera telefonu.

Cenię u kobiet kreatywność. Jeśli masz byle jaki opis albo nie masz go wcale, to powinnaś to naprawić, zanim do mnie napiszesz."

Czy widzicie coś, co mogę poprawić? Konstruktywna krytyka mile widziana.

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co wam się nie podoba w moim profilu?

Ogólnie opis mi się podoba :-)
Można byłoby sprawdzić, jak się ma ten opis do rzeczywistości, bo wygląda zachęcająco ;-)

Jedno, co mi zgrzyta, to ostatnie zdanie, ale ja nie lubię, jak mi się mówi, co powinnam, a już zaczynanie znajomości od podobnych wytycznych, mnie zniechęca.

Powodzenia :-)

3 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2020-11-15 22:48:39)

Miej opis taki który oddaje to kim jesteś, przekaż to co dla Ciebie ważne i dla osoby której szukasz może być ważne, w sposób jaki normalnie się komunikujesz.

Dla mnie ten nick, motto i opis są przesadzone i sztuczne, napisane dziwnym językiem. Nick - jedyny dla każdej? Treść motta - niespójne z opisem (dla mnie przygoda to zrobienie czegoś emocjonującego, zaskakującego, niestandardowego może szalonego, ale nie odczytałam tak jak inni, że odnosi się do przelotnej znajomości). Czym ma być ta przygoda? Opis - dużo banałów :-(. Wydaje mi się, że lubisz wyolbrzymiać. Ciekawsze by było jakie filmy, jakie książki, jakie klimaty są twoje. Żart mało śmieszny.
"Masz już dosyć nudnych, napalonych i zdesperowanych facetów, którzy wysyłają Ci tysiące wiadomości? Jeśli tak, to trafiłaś na odpowiedni profil."- jak z jakiejś słabej reklamy. Wcale nie stawie Cię w lepszym świetle.

Zdjęcia ok.

Proszę.

4

Mi się ten opis nie podoba.  Ale zaznaczę że 20 nie jestem.
Jak chcesz wiedzieć  co w nim nie gra to zamień ten opis rolami  czyli jakby to napisała kobieta i przeczytaj parę razy. smile

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!

5

Jak dla mnie zbyt długi. Wystarczyłoby jedno zdanie na temat filmów, książek itd...  Zastanawia mnie Twoje motto. Nie wiem czy szukasz przygody, czy kogoś na stałe. Motto sugeruje to pierwsze. No i też nie lubię jak ktoś mi mówi co mam zrobić sad

6

Nie zainteresowałabym się za żadne skarby. Z opisu wygląda, że jesteś totalnym nudziarzem, zdjęcia średniawka, natomiast wymagania co do kobiety.... o matkoo. I inteligentna, ale nie tak zwyczajnie, ponadprzeciętnie, pociągająca, ciekawy charakter, kreatywna i jeszcze nie zapominajmy o poczuciu humoru. Przy tym wszystkim "powinna" grzecznie warować cały dzień przy telefonie.
Chłopie, litości!

7

"Nie pozwolę Ci wejść na głowę" sugeruje, że spodziewasz się, że każda kobieta próbuje to robić, ale Ty jesteś na to "zbyt mądry".
"Jeśli masz byle jaki opis" - bardzo oceniające, i nawet gdybym miała super wyszlifowany godzinami opis, to bym się bała do Ciebie napisać, bo uznasz go za "byle jaki".

Ogólnie mało przyjemny i pociągający opis, nie wzbudził mojego zainteresowania. Fajnie, że lubisz filmy... ale które? Super, że czytasz, ale co? Mało jest o Tobie. Najlepszy fragment dla mnie to kiedy piszesz realnie "nie lubię gdy.." to chyba jedyna - w mojej ocenie - naprawdę szczera, a nie przygotowana pod publiczkę, wypowiedź.

If you can be anything, be kind.

8

Bardzo mi się nie podoba Twój opis. Wiesz jak ja to widzę? Na siłę próbujesz wykreować się na niby wielce wyjątkowego i innego od innych. Ja mam jedną myśl- przy tym kolesiu bym się nie wyluzowała i chyba musiała mu coś udowadniać. Mam takie dziwne wrażenie, że Twoja pozycja wyjściowa jest górująca nad potencjalną dziewczyną a ogólnie, że masz kompleksy.

"Lubię ciekawe i inteligentne rozmowy. Musisz być gotowa na to, że nie pozwolę Ci wejść na głowę. Nawet wtedy, gdy podczas wspólnego spaceru po lesie wpadniemy w dziurę. Nie użyczę Ci mojej głowy, żeby Cię podsadzić. Zamiast tego, doszlifujesz swoje umiejętności wspinaczkowe." <- można to interpretować na wiele sposobów, ja interpretuje źle.

Piszesz o poczuciu humoru a ja nie czuję, by "ten gość" miał go choć odrobinę.

Nie lubisz jak nie odbiera telefonu- też to można interpretować na wiele sposobów. Telefon to nie nasza smycz a osoba nie musi być na zawołanie.

""Masz już dosyć nudnych, napalonych i zdesperowanych facetów, którzy wysyłają Ci tysiące wiadomości? Jeśli tak, to trafiłaś na odpowiedni profil." .... 3 razy nie.

"Jeśli masz byle jaki opis albo nie masz go wcale, to powinnaś to naprawić, zanim do mnie napiszesz." <- ja to interpretuje tak: Jestem tak wyjątkowy mała, dwa razy się zastanów.

No i o przygodzie na początku piszesz- to ty związku czy przygody szukasz?

9 Ostatnio edytowany przez CatLady (2020-11-15 12:05:05)

TenJedyny2020 napisał/a:

Opis -
"Masz już dosyć nudnych, napalonych i zdesperowanych facetów, którzy wysyłają Ci tysiące wiadomości? Jeśli tak, to trafiłaś na odpowiedni profil.

Kiepsko to brzmi. Raczej napisz coś o sobie, ogólnie, że lubisz filmy książki etc, a poniżej doprecyzuj, jakie. Napisz coś ogólnie o swoim temperamencie, np wesoły, spokojny, towarzyski czy domator.

TenJedyny2020 napisał/a:

Bardzo lubię oglądać filmy.

Książki rozwijają moją wyobraźnię. .

Jakie filmy? Ja też lubię filmy i książki, ale to nie znaczy, że do siebie pasujemy. To, że książki rozwijają wyobraźnię to każdy wie, to zdanie pasuje jakbyś mówił dziecku dlaczego warto czytać. Napisz coś o ulubionych gatunkach, autorach itp.

TenJedyny2020 napisał/a:

Lubię ciekawe i inteligentne rozmowy. Musisz być gotowa na to, że nie pozwolę Ci wejść na głowę. ."

Co to ma znaczyć, że nie pozwolisz jej wejść sobie na głowę? Czyżbyś już próbował ustawiać relację, kto jest góra? Dla mnie tak to brzmi. To wpadanie w dziurę w lesie brzmi jakoś bez sensu... Ja to odebrałam, że jak pojawi się problem to radź sobie sama.

TenJedyny2020 napisał/a:

Jaką Ty masz inteligencję? Bo z opisu wcale nie taka nieprzeciętna...

TenJedyny2020 napisał/a:

nie lubię, jak ktoś spóźnia się na spotkania i nie odbiera telefonu.

Czy to znaczy, że kobieta ma rzucać cokolwiek robi, by odebrać telefon, bo będziesz miał fochy?

TenJedyny2020 napisał/a:

Cenię u kobiet kreatywność. Jeśli masz byle jaki opis albo nie masz go wcale, to powinnaś to naprawić, zanim do mnie napiszesz.".

To może zostać.

Ogólnie mówiąc, wątpię bym odpowiedziała na Twój anons w obecnej formie. Za dużo ogólników, wysokie wymagania i w sumie mało zaoferowane w zamian, wydajesz się nieco humorzasty. Do tego napisane jakimś dziwnym sztucznym językiem. Nikt tak nie mówi. Brzmi to nienaturalnie.

10 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2020-11-15 12:19:30)

Absolutnie nie precyzuj w opisie jakie filmy i książki lubisz. Niech zainteresowana dopyta ;-)

11

TenJedyny2020 napisał/a:

Cześć Dziewczyny,

założyłem profil na Sympatii i szukam jego słabych stron.

Zdjęcia dodałem w stopce.

Nick mam taki sam, jak tutaj.

Opis -

Bardzo lubię oglądać filmy. Pozwalają mi się przenieść na dwie godziny do innego świata. Wartka akcja sprawia, że jestem naładowany pozytywną energią przez resztę dnia. Zabawna komedia nie pozwala mi popaść w smutny nastrój, kiedy na dworze jest zimno i mokro.

Książki rozwijają moją wyobraźnię. Uwielbiam to uczucie ciekawości odnośnie tego, co spotka mnie na następnej stronie. Przyjemny zapach papieru sprawia, że ciężko mi się oderwać od czytania.

Lubię ciekawe i inteligentne rozmowy. Musisz być gotowa na to, że nie pozwolę Ci wejść na głowę. Nawet wtedy, gdy podczas wspólnego spaceru po lesie wpadniemy w dziurę. Nie użyczę Ci mojej głowy, żeby Cię podsadzić. Zamiast tego, doszlifujesz swoje umiejętności wspinaczkowe."

Szukam kobiety, która lubi sport. Powinna być pociągająca fizycznie i mieć ciekawy charakter.

Cenię u kobiet kreatywność. Jeśli masz byle jaki opis albo nie masz go wcale, to powinnaś to naprawić, zanim do mnie napiszesz."

Czy widzicie coś, co mogę poprawić? Konstruktywna krytyka mile widziana.

Pozdrawiam

Ogolem brzmi jak robiony na sile. Piszesz o nudnych facetach, a sam masz filmy i ksiazki w swoich zainteresowaniach, czyli nic czego by nie robilo wiekszosc ludzi. Dodalabym moze konkretne pozycje ktore bardziej by pokazaly Ciebie (swoja droga czesto ogladasz filmy rankami, ze tak Cie laduja na caly dzien?).
Fragment o wlazeniu na glowe sugeruje, ze zakladasz, iz kobiety lubia to robic.
A ten o braku pomocy wyjscia z dziury w lesie pokazuje, ze nie mozna na Ciebie liczyc. (Lepszy by moze byl, ze oczekujesz w zwiazku partnerstwa, jak wpadniecie do dziury, to Ty ja podsadzisz, a ona Cie potem podciagnie od gory).

Ogolem szukasz kobiety z nieprzecietna inteligencja (czyli inteligentna nie wystarczy), wysportowanej, z poczuciem humoru, pociagajaca Ciebie fizycznie (zgaduj zgadula jaki typ urody by to mial byc), z ciekawym charakterem, punktualna i dostepna 24/7, zeby koniecznie miala telefon caly czas kolo siebie, bo nie lubisz jak ktos nie odbiera.
Plus jakby jej opis nie byl wystraczajaco kreatywny (w Twojej ocenie oczywiscie), to nawet niech sie nie wysila do Ciebie pisac.

A sam oferujesz ciekawe i inteligente rozmowy (na jakie tematy, jezeli opisujesz tylko zainteresowanie filmami i ksiazkami?).

Ogolem, mysle, ze gdyby kobieta spelniala wszystkie Twoje kryteria zajebistosci, nadprzecietnej inteligencji i atrakcyjnosci, to by do Ciebie nie napisala, bo wcale nie pokazujesz co by dostawala z Twojej strony.

12

MagdaLena1111 napisał/a:

Absolutnie nie precyzuj w opisie jakie filmy i książki lubisz. Niech zainteresowana dopyta ;-)

Chciałoby Ci się, bo mi nie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę całość opisu.

13 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2020-11-15 12:48:14)

CatLady napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Chciałoby Ci się, bo mi nie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę całość opisu.

W sumie nie wiem, czy jestem odpowiednią osobą do wypowiadania się w tym temacie, bo nigdy nie byłam zarejestrowana na żadnym portalu randkowym. Jednak tyle już tu miałam okazję poczytać opinii o tym, że facetom nie chce się zbyt wiele pisać w tych opisach, że chyba dobrze, że autor jakoś się potrafił opisać i spozycjonować.
Mnie ten opis na ogólnym obrazie nie razi. U mnie np. trafiłby z tym włażenie na głowę, bo ja mam tendencję do testowania granic, ALE ważne jest w jaki sposób nie pozwala sobie na to włażenie na głowę, zatem jest to do =>sprawdzenia
Sama lubię czytać książki i oglądać filmy. Różne. To zależy od mojego nastroju i aktualnego obszaru zainteresowań a to się zmienia. Jedno chyba co mogę jasno powiedzieć, to to, że nie lubię głupkowatych komedii, zatem rozumiem, że on tego wątku nie rozwija, a szybko można zweryfikować, czy rzeczywiście coś czyta, zatem jest to do => sprawdzenia
Może żart z dziurą w lesie nie jest najlepszy, ale widać jednak jakiś jego dystans do siebie, a w ten sposób odrzuci wszystkie sztywniary, które wszystko biorą dosłownie, a samo deklarowane poczucie humoru jest do => sprawdzenia.
:-)

14

MagdaLena1111 napisał/a:

Jedno, co mi zgrzyta, to ostatnie zdanie, ale ja nie lubię, jak mi się mówi, co powinnam, a już zaczynanie znajomości od podobnych wytycznych, mnie zniechęca.

W takim razie lepsze byłoby zdanie "Chciałbym, żeby Twój opis zachęcał do poznania Cię."

15 Ostatnio edytowany przez Wiatrwewlosach (2020-11-15 13:01:25)

Może żart z dziurą w lesie nie jest najlepszy, ale widać jednak jakiś jego dystans do siebie, a w ten sposób odrzuci wszystkie sztywniary, które wszystko biorą dosłownie, a samo deklarowane poczucie humoru jest do => sprawdzenia.

Nie wiem w jaki sposob "zart" ze jak wpadna do dziury to ona bedzie sie musiala wydostac sama, pokazuje jego dystans do siebie.

Edit: dystansem do siebie byloby: uwielbiam chodzic po lesie i wpatrywac sie w czubki drzew, dlatego na pewno wpadniemy razem do jakiejs dziury, wiec bedzie kuoa smiechu, zeby sie z niej wydostac, hej przygodo!

16 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2020-11-15 13:01:42)

Wiatrwewlosach napisał/a:

Nie wiem w jaki sposob "zart" ze jak wpadna do dziury to ona bedzie sie musiala wydostac sama, pokazuje jego dystans do siebie.

A właśnie w ten sposób, że jest taka narzutka kulturowa dla facetów, że ma służyć jako rycerz, większość facetów więc raczej deklaruje swoją rycerskość. A z własnego doświadczenia wiem, że czym bardziej facet podkreśla tę swoją rzekomą cechę tym bardziej ma z tym problem i rozczarowała mnie większość zadeklarowanych rycerzy ;-)

17

A właśnie w ten sposób, że jest taka narzutka kulturowa dla facetów, że ma służyć jako rycerz, większość facetów więc raczej deklaruje swoją rycerskość. A z własnego doświadczenia wiem, że czym bardziej facet podkreśla tę swoją rzekomą cechę tym bardziej ma z tym problem i rozczarowała mnie większość zadeklarowanych rycerzy ;-)

Moze dlatego sie roznimy w opinii, bo ja nie lubie facetow, ktorzy deklaruja swoja rycerskosc, ani takich ktorzy mi mowia "radz sobie sama". Jak jestesmy razem w jakims bagnie, to razem sie z niego wydostajemy.
Na pierwszych randkach z moim facetem bylismy nad typowymi blotnymi bagnami, zle odmierzylismy odleglosc skoku i wpadlismy obydwoje po pas w bloto/wode. Jak juz sie przestalismy smiac, to sobie obydwoje pomoglismy, wlasnie na tym to polega w mojej opinii.

18

Wiatrwewlosach napisał/a:

Moze dlatego sie roznimy w opinii, bo ja nie lubie facetow, ktorzy deklaruja swoja rycerskosc, ani takich ktorzy mi mowia "radz sobie sama". Jak jestesmy razem w jakims bagnie, to razem sie z niego wydostajemy.
Na pierwszych randkach z moim facetem bylismy nad typowymi blotnymi bagnami, zle odmierzylismy odleglosc skoku i wpadlismy obydwoje po pas w bloto/wode. Jak juz sie przestalismy smiac, to sobie obydwoje pomoglismy, wlasnie na tym to polega w mojej opinii.

Zgadzam się co do tego, że partnerzy się wspierają, ale nie bralabym wszystkiego tak dosłownie jak Ty. Pozdrawiam :-)

19

Wypowiem się może nie jako facet, ale osoba mocno sceptyczna co do nawiązywania znajomości w sieci. Choć raczej bardziej może pasowałoby tutaj określenie "nie wierz dosłownie we wszystko, co ktoś pisze" lub "nie bierz tego dosłownie". Może i wielu Paniom się wydaje, że po sposobie pisania i tych kilku zdaniach już mają przed sobą obraz faceta, ale wydaje mi się, że takie rzeczy powinny być sprawdzone w realu. Ot, kilka czy 1-2 spotkania i jeśli ktoś nam nie przypasi, to ok, trudno. Mam wrażenie, że po prostu za często się polega jedynie na słowie pisanym. W tym całym opisie, który rzeczywiście brzmi trochę, jak dobra autoreklama
(ale który profil ma nie spełniać takiego zadania?) wspomnienie o wydostaniu się z dołu wydaje się być zwykłym żartem, na podstawie którego już są wysnuwane dalekosiężne wnioski. Ktoś od razu zaznaczył, że nie daje sobie wejść na głowę - a może niektóre Panie by to zachęciło, bo pokazuje, że niełatwo jest kimś dyrygować a ta osoba jest w miarę ogarnięta. Dlatego jestem trochę uprzedzony do portali, bo zwyczajnie w tych wszystkich opisach za dużo ludzi od razu doszukuje się drugiego dna i za dużo czyta między wierszami. Wystarczy kilka słów lub nieodpowiedni szyk w zdaniu i już osoba traci na atrakcyjności.

Nie od dzisiaj wiadomo, że w takich miejscach cały czas szuka się jak najlepszego towaru...

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

20 Ostatnio edytowany przez Wiatrwewlosach (2020-11-15 14:28:55)

bagienni_k napisał/a:

Wypowiem się może nie jako facet, ale osoba mocno sceptyczna co do nawiązywania znajomości w sieci. Choć raczej bardziej może pasowałoby tutaj określenie "nie wierz dosłownie we wszystko, co ktoś pisze" lub "nie bierz tego dosłownie". Może i wielu Paniom się wydaje, że po sposobie pisania i tych kilku zdaniach już mają przed sobą obraz faceta, ale wydaje mi się, że takie rzeczy powinny być sprawdzone w realu. Ot, kilka czy 1-2 spotkania i jeśli ktoś nam nie przypasi, to ok, trudno. Mam wrażenie, że po prostu za często się polega jedynie na słowie pisanym. W tym całym opisie, który rzeczywiście brzmi trochę, jak dobra autoreklama
(ale który profil ma nie spełniać takiego zadania?) wspomnienie o wydostaniu się z dołu wydaje się być zwykłym żartem, na podstawie którego już są wysnuwane dalekosiężne wnioski. Ktoś od razu zaznaczył, że nie daje sobie wejść na głowę - a może niektóre Panie by to zachęciło, bo pokazuje, że niełatwo jest kimś dyrygować a ta osoba jest w miarę ogarnięta. Dlatego jestem trochę uprzedzony do portali, bo zwyczajnie w tych wszystkich opisach za dużo ludzi od razu doszukuje się drugiego dna i za dużo czyta między wierszami. Wystarczy kilka słów lub nieodpowiedni szyk w zdaniu i już osoba traci na atrakcyjności.

Nie od dzisiaj wiadomo, że w takich miejscach cały czas szuka się jak najlepszego towaru...

Zgadzam sie ogolem, moze dlatego, ze sama nie siedze na takich portalach nie widze, ze wiekszosc opisow taka tam jest.
Ale gdyby ktos sie zapytal czy bym sie umowila z panem majacym taki opis to bym powiedziala nie.
Bo jezeli jedynymi danymi ktore mamy na pierwsze wrazanie jest zdjecie i opis ktory osoba sama sobie daje, to mysle, ze duzo czasu by sie tracilo, gdyby dawalo sie szanse wszystkim, nawet tymi z opisem/zdjeciem ktore nam nie odpowiada. W jakis sposob sie odrzuca ludzi ktorzy moga nam w jakis sposob nie przypasowac, a wybiera tych, ktorzy spelniaja jak najwiecej naszych kryteriow, wlasnie chyba zeby nie tracic czasu i energii, zeby sie dowiadywac, co autor mial na mysli.

Edit: taka mysl mi jeszcze przyszla, ze im wiecej danych tym ktos latwiej moze zostac odrzucony (w mysl tej zasady podoba mi sie pomysl randek w ciemno). Patrzac na zdjecia autora bym do niego napisala, bo zdjecia na dworze, plus ze sportu, czyli pan aktywny i outdorowy. Ale wlasnie ten opis by mnie zniechecil. Jednakowoz, szczerze zycze powodzodzenia, bo ile ludzi tyle opinii, i tak jak piszesz, moze jakas kobieta zinterpretuje to w zupelnie inny sposob.

21

Gdybym szukała potencjalnego partnera, przytoczony przez Ciebie tekst skutecznie zniechęciłby mnie do poznania Ciebie - nawet nie zajrzałabym na stronę ze zdjęciami. Co mi się nie podoba? Wszystko, począwszy od nick'u i motta, poprzez pretensjonalny ton, a skończywszy na wymaganiach, które mam spełnić, by dostąpić zaszczytu napisania do Ciebie. Za wysokie progi na moje nogi i nie dlatego, bym siebie uważała za kiepską/małowartościową osobę. Czego życzę Tobie? Pokory, dystansu do siebie i prawdziwego poczucia humoru.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

22

TenJedyny2020 napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

W takim razie lepsze byłoby zdanie "Chciałbym, żeby Twój opis zachęcał do poznania Cię."

Sorki, przegapiłam wpis.

Czytając tutejsze opinie zaczynam rozumieć „problemy” zgłaszane przez facetów, rejestrujących się na portalach randkowych, którzy tutaj opisywali swoje perypetie. Jak chcesz, to poszukaj, bo wątków w temacie na forum jest wiele.

Skracając, myślę, że nie powinieneś zgłaszać żadnych oczekiwań, co do potencjalnej partnerki, a po prostu zaprezentować siebie, tak, jak sam siebie postrzegasz, bo jak widzisz Twoje „wymagania” raczej zostaną negatywnie odebrane.

23

Oczekiwania niech zgłasza, ale nie jakieś wydumane o nieprzeciętnej inteligencji itp, ale ogólnie: szukam uśmiechniętej, zaradnej dziewczyny, która lubi wspólnie obejrzeć film. Coś w tym stylu.

Ja uważam, że jestem inteligentną osobą, ale po przeczytaniu takiego opisu miałabym chęć się poddać testowi na IQ i wynik podać autorowi, niech sam ocenić czy spełniam wymagania czy jestem zbyt przeciętna.

Nie zwróciłam wcześniej uwagi na motto, ale ono nie pasuje do opisu. Motto mówi o przygodzie a opis o filmach i książkach. Motto sugeruje wspinaczkę górską albo skoki na bungee, a reszta wiąże się raczej z siedzeniem na kanapie.

Bardzo mało informacji o samym autorze, poza gorącym zapewnieniem, że nie jest obleśny i zdesperowany. smile

24 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2020-11-15 15:00:28)

Wiatrwewłosach Tylko powiedz, NA ILE naprawdę ktoś jest w stanie prawdziwie i uczciwie ocenić, czy dana osoba jest odpowiednia czy nie? Może poza jakimś odrzucającym wyglądem(cecha względna) i jasnymi przesłankami, to zbyt często mam wrażenie, że te oceny opierają się na jakiś ogólnikach, bo coś tam "nie pykło" w zdjęciu czy opisie i już wiemy o tym człowieku wszystko. No wolne żarty! Dotyczy to obu płci.. Jeśli kiedykolwiek miałbym powiedzieć, że znam się na ludziach, to mógłbym zrobić to jedynie wtedy, kiedy miałem kontakt z wieloma osobami, ale osobiście a nie czytając ich opisy na portalach randkowych.
Podany przykład opisu, gdyby dotyczył kobiety zachęciłby mnie bardziej, niż brak opisu lub kilka nic nie znaczących wyrazów, wpisanych na tablicy. Autor był chyba za bardzo szczery i prostolinijny, dlatego zbiera taką krytykę. O tym, co zostało na jego temat powiedziane musiałbym się przekonać osobiście, bo co znaczą jego wynurzenia i wszystko to, co napisał, jeśli nie mogę tego sprawdzić? Dlatego w tym tkwi dla mnie problem relacji w sieci: za dużo jest tutaj niedomówień.

Co do bogatego opisu, to powiedz sama, jak ma się czuć ktoś, kto ciągle słyszy, że "profilom bez opisu nie odpowiadam" a tu pisze o sobie w ten sposób i dostaje informację, że za dużo zawarł w tym opisie..? Zbyt wiele informacji może zniechęcać, ale osobiście widywałem opisy kobiet tak gdzieś co najmniej dwa razy dłuższe i mimo, że były pisane naprawdę w ciekawy sposób, to sama długość elaboratu zniechęcała do dalszej znajomości..
Natomiast narzekanie, że facet ma jakieś wymagania to już uważam za lekką przesadę. Kobiety zazwyczaj mają ich trochę więcej i jeszcze większość facetów nie skapitulowała...:)

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

25

Ja bym odpadła po przeczytaniu motta, bo ono ewidentnie sugeruje chęć na przygodę, a nie na związek.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

26

bagienni_k napisał/a:

Tylko powiedz, NA ILE naprawdę ktoś jest w stanie prawdziwie i uczciwie ocenić, czy dana osoba jest odpowiednia czy nie? Może poza jakimś odrzucającym wyglądem(cecha względna) i jasnymi przesłankami, to zbyt często mam wrażenie, że te oceny opierają się na jakiś ogólnikach, bo coś tam "nie pykło" w zdjęciu czy opisie i już wiemy o tym człowieku wszystko.

Sam opis i zdjecia bardzo malo ogolem podaja o jakiejkolwiek osobie, zgadzam sie jak najbardziej. Ale to jest chyba wlasnie ten problem portali randkowych i ogolnej aktywnosci w interencie. Ze ludzie wybieraja sobie kogos na podstawie tych dwoch aspektow jakie ktos podaje. I o tyle o ile na zdjeciu ktos mogl po prostu niekorzystnie wyjsc, bo jest niefotogeniczny, to opis juz mowi wiecej o czlowieku (np powiedzmy, ze ktos bardzo dobrze wyksztalcony nie zainteresuje sie kims kto w opisie popelnia bledy ortograficzne).

bagienni_k napisał/a:

No wolne żarty! Dotyczy to obu płci.. Jeśli kiedykolwiek miałbym powiedzieć, że znam się na ludziach, to mógłbym zrobić to jedynie wtedy, kiedy miałem kontakt z wieloma osobami, ale osobiście a nie czytając ich opisy na portalach randkowych.
Podany przykład opisu, gdyby dotyczył kobiety zachęciłby mnie bardziej, niż brak opisu lub kilka nic nie znaczących wyrazów, wpisanych na tablicy. Autor był chyba za bardzo szczery i prostolinijny, dlatego zbiera taką krytykę. O tym, co zostało na jego temat powiedziane musiałbym się przekonać osobiście, bo co znaczą jego wynurzenia i wszystko to, co napisał, jeśli nie mogę tego sprawdzić? Dlatego w tym tkwi dla mnie problem relacji w sieci: za dużo jest tutaj niedomówień.

Ja tez nie twierdze, ze sam autor taki jest, twierdze tylko, ze ten opis nie zacheca do jego osoby (w mojej opinii).
Wlasnie dlatego nigdy nie bylam zarejestrowana na zadnym portalu, bo opis i zdjecie to za malo, zeby ocenic calego czlowieka, bo za malo danych i tych niedomowien, a szkoda mi czasu na rozmawianie z dziesiatkami facetow i spotykanie sie z kazdym, zeby ocenic, czy mi pasuje czy nie. Ale wlasnie chyba po to jest ten nieszczesny opis, zeby zrobic wstepna analize.

Dlatego znowu, cokolwiek napisalam, to jak najbardziej nie jest atak na autora, bo on moze byc swietnym gosciem, tylko po tym opisie tego nie widac.

bagienni_k napisał/a:

Co do bogatego opisu, to powiedz sama, jak ma się czuć ktoś, kto ciągle słyszy, że "profilom bez opisu nie odpowiadam" a tu pisze o sobie w ten sposób i dostaje informację, że za dużo zawarł w tym opisie..? Zbyt wiele informacji może zniechęcać, ale osobiście widywałem opisy kobiet tak gdzieś co najmniej dwa razy dłuższe i mimo, że były pisane naprawdę w ciekawy sposób, to sama długość elaboratu zniechęcała do dalszej znajomości..
Natomiast narzekanie, że facet ma jakieś wymagania to już uważam za lekką przesadę. Kobiety zazwyczaj mają ich trochę więcej i jeszcze większość facetów nie skapitulowała...:)

Wymagania nie rzucaly sie tak w oczy, gdyby autor pokazal troche wiecej co sam ma soba do zaprezentowania.
Ale kazdy moze miec wymagania jakie chce, jak najbardziej.
Akurat ja sie o dlugosc nie czepialam, a raczej o malo tresci na temat samego siebie, nie uwazam, ze dlugosc jest zla.
Moze mam takie podjescie, bo ogolem nie rozumiem dynamiki portali randkowych.

27

Właśnie, jeśli opis i zdjęcie nie potrafią odzwierciedlić charakteru człowieka, można zatem się nieźle pośliznąć..Ktoś taki będzie dwoił się i troił a i tak do siebie nie przyciagnie, bo zawsze coś będzie nie tak..Kiedyś Kolega nudny.trudny w swoim wątku wypisał wiadomości wysłane do kilkunastu kobiet, gdzie nawiązał czy to do opisu czy do zdjęcia..Z jakim skutkiem? Można się przekonać:
https://www.netkobiety.pl/t116729.html

Dobrze, że końcu mu się poszczęściło wink

28 Ostatnio edytowany przez Istotka6 (2020-11-15 18:16:40)

To brzmi jak reklama  marketingowa słabego  sortu,  wybacz smile 
Z opisu  wydajesz  się zadufany w sobie,  z wymaganiami,  opis gdzieś między  wersami  kojarzy mi się z propozycją  matrymonialno erotyczna,  zwłaszcza  motto i początek opisu.  Swojego czasu  byłam  na jednym portalu, opis  miałam  bardzo ironiczny,  dla mniej kumatych  wyglądało to na wymagania z kosmosu,  ale działało i była to swojego rodzaju  selekcja naturalna.  Najważniejsze  jest,  żeby opis oddawał  naturę Autora.  Bardziej ocenialam sposób pisania,  prowadzenia  rozmowy od opisu smile
Koleżanki  też słusznie  zauważyły zmianke  o wymaganiach  co do inteligencji  hmm może żeby ułatwić zadanie,  aplikujacym kobietom zrób test na IQ? Kojarzy mi się to z aplikacją  do pracy IT big_smile

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

29

Mnie właśnie nic tak nie zniechęcało jak ironiczne opisy, dopełnione lekkim sarkazmem czy niedomówieniami lub grami słownymi. Stawiane wymagania, jeszcze nieraz w specyficzny sposób sprawiały, że nawet, jakbym spełniał te wymagania, to i tak by mnie zniechęcało. Chyba to nawet było coś w stylu Autora, tylko kobieta zdawała się być po prostu pewną siebie...Aż za bardzo...

30

To też kwestia opisu,  mój był ironiczny  ale z poczuciem humoru,  zresztą  każdego co innego intryguje,  jak wyżej,  to swojego rodzaju pewna selekcja.  Tak jak  w sklepie,  kierujemy  się różnymi potrzebami  wybierając akurat dany produkt smile dlatego  ważne jest by opis oddawał w jakimś stopniu charakter

31

Cały problem z tymi wszystkimi portalami polega na tym, jak zostało przez kogoś zauważone, że sam opis może zupełnie nie zgadzać się z rzeczywistą naturą człowieka. Można wypisywać niestworzone rzeczy na swoich profilach a i tak nie będzie to w 100% pokazywać z kim mamy do czynienia...

32

Oczywiście,  że tak może być,  stąd też opis  to tylko hm wskazówka,  zachęta a poznawanie  się wszystko weryfikuje.  Opis jednak musi być "namiastka" rzeczywistego stanu rzeczy smile

33 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2020-11-15 20:25:27)

Chcesz dziewczynę o nieprzeciętnej inteligencji wyłowić? To nie pisz że takiej chcesz tylko wymyśl coś w opisie co taka dziewczyna wylapie jedna na tysiąc
Znasz takie sytuacje gdy przy stole z jakiegoś dowcipu zaśmieją się tylko 2 osoby? smile
może Ci się poszczęsci że taka to przeczyta.
Chcesz samodzielną? I równorzędną partnerkę? To napisz to wprost  a nie jakieś opowiadania bagienne bo wiesz czasem to kobieta liczy na pomoc  w jakimś dołku w błocie co nie znaczy że po głowie Ci będzie chodzić. A tu właściwie tym opisem sugerujesz że łatwo Ci na tą głowę wleźć. smile
Bo jak facet nie daje sobie na głowę  wejść  to nawet o tym nie pisze.
O wyglądzie to warto pisać jakieś konkrety  co do wzrostu figury koloru włosów itp.
To ułatwi sprawę też czytającej bo zwróci uwagę na opis przypominający ją. Tak to działa.

Bagiennik jesteś w wielkim błędzie:) opisy i wszystko co piszemy bardzo się zgadza z naszą naturą. Nawet jak chcemy to ukryć smile

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!

34

bagienni_k napisał/a:

Cały problem z tymi wszystkimi portalami polega na tym, jak zostało przez kogoś zauważone, że sam opis może zupełnie nie zgadzać się z rzeczywistą naturą człowieka. Można wypisywać niestworzone rzeczy na swoich profilach a i tak nie będzie to w 100% pokazywać z kim mamy do czynienia...

A kto pisze te opisy? To zadanie tej osoby, aby się odpowiednio (trafnie) przedstawić.
Można sobie wypisywać niestworzone rzeczy tylko po co? Często widać, że to są niestworzone rzeczy (profil zostanie pominięty), albo wyjdzie szybko w rozmowie (nad opisem można pomyśleć, lub nawet dać komuś do napisania), ewentualnie wyjdzie na spotkaniu. Więc finał ten sam, tylko czas stracony.

Dawanie szansy kiedy dany profil cię nie zachęca, nie ma sensu. Zdarzyło mi się nieraz przymykać oko, bo to tylko profil i uważam, że nie warto. Należy ufać intuicji.

35

Jeśli jako mężczyzna mogę się wypowiedzieć... tooooooooo...

TenJedyny2020 napisał/a:

Teoretycznie to dobrze powiedziane... ale trochę negatywne emocje od samego początku... Jakbyś chciał pokazać "jestem fajny na tle tych beznadziejnych". Lepiej napisz jaki jesteś fajny, a pozostałych panów po prostu zostaw...

Kolejne negatywne emocje -- czy to znaczy, że twoje doświadczenie z kobietami polega na tym iż one wchodzą na głowę?
Ton wypowiedzi jest okej, ale za uśmiechem kryje się coś złego...

Jeśli liczysz na super dziewczynę, która przeskoczy twoje zapory, które od razu stawiasz, to jest to zdanie dobre.
Jednak możesz odstraszać, bo dziewczyna się będzie zastanawiać czy jest "nieprzeciętnie inteligentna". A jak nie jest to co? A Ty jesteś nieprzeciętnie inteligentny?
Poczucie humoru? A jak jest zamyśloną romantyczką, która lubi czytać książki i "zapach papieru"?

Szukam kobiety, która lubi sport.

A jak lubi książki i teatr? Albo filmy i góry? Ale nie biega na fitnesie? To co? Będziesz niezadowolony pewnie... sad sad

Powinna być pociągająca fizycznie i mieć ciekawy charakter.

Zdziwiłbyś się jak piękna dziewczyna może mieć w głowie na swój temat -- całą stertę kompleksów.
Ciekawy charakter? Czyli jaki? Kłótliwy? "Obyś żył w ciekawych czasach" to przekleństwo...
A ciekawy charakter to zaleta?

Słusznie...

Cenię u kobiet kreatywność.

Dobrze...

Jeśli masz byle jaki opis albo nie masz go wcale, to powinnaś to naprawić, zanim do mnie napiszesz."

Ojej... ale stawia warunki...
A może fajna kobieta napisała "bla bla bla" w opisie, bo ona będzie wybierać mężczyn, a nie oni ją?

Super wszystko napisałeś, ale wykreśl rzeczy odstraszające...
Serio można stracić fajną dziewczynę, którą czymś odepchniesz.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

36

TenJedyny2020 napisał/a:

Ja na portalu randkowym szukałam związku, więc od razu bym Cię odrzuciła.

Opis -

Ten fragment ok.

Jeszcze się nie znamy,a już stawiasz wymagania. Nie lubię jak ktoś w ten sposób pisze " musisz"

Wiadomo, że każdy chce osobę, która go pociąga,wg mnie nie ma sensu o tym pisać.

Ja też nie smile

Znowu wymagania, w dodatku czuję że muszę coś zrobić żeby dostać łaskę napisania do Ciebie.

37

To może mieć znaczenie dla mojego odbioru Twojego opisu, dlatego od razu zaznaczę, że nie poruszam się po żadnych portalach zapoznawczo-randkowych.
Będąc jednak w takim miejscu całkiem możliwe, że napisałabym do Ciebie, ale raczej nie po to, żeby Cię bliżej poznać, ale żeby nieco przytrzeć nosa. Potraktowałabym to jako wyzwanie i prowadziła taką konwersację, by Cię sobą zainteresować i sprawdzić co w Tobie naprawdę siedzi.

Jednym słowem, opis wydaje mi się mało wiarygodny - całość co prawda brzmi dosyć intrygująco, ale raczej nie zachęca, by potraktować Cię jak kandydata na potencjalnego partnera.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

38 Ostatnio edytowany przez Onaja12345 (2020-11-16 07:45:33)

TenJedyny2020 napisał/a:

Opis -

Pozwalają mi się przenieść na dwie godziny do innego świata. Wartka akcja sprawia, że jestem naładowany pozytywną energią przez resztę dnia. Zabawna komedia nie pozwala mi popaść w smutny nastrój, kiedy na dworze jest zimno i mokro.

Pozdrawiam

Powyżej to co nadaje się do poprawki.
Nick sugeruje ale nie to o co ci chodzi. Jak dla mnie to oraz opis który zamieściłeś dają obraz faceta, który szuka panienki na życiową przygodę a nie partnerki życiowej. Ja się zabawię ale na moich warunkach a potem  pójdę dalej bo wkradnie  się rutyna. Opis książek i filmów? Już gdzieś czytałam podobne. Czy to ściąga z wypracowaniami z liceum?
Jak dla mnie nie ma tu nic godnego uwagi, nic co nie pozwoliło by mi napisać i porozmawiać.
Napisz coś o sobie, co lubisz robić, jak spędzać czas ale nie opisuj zalety tych działań.
Opis kandydatki też skreśla wartościowe osoby- te które nie uważają że są super sexi raczej nie napiszą.
Ton w którym piszesz od razu zniechęca do konwersacji  - kolejny, który myśli że jest pępkiem świata.

39

Onaja12345 napisał/a:

Opis książek i filmów? Już gdzieś czytałam podobne. Czy to ściąga z wypracowaniami z liceum?

Haha nie napisałam tego, ale mnie też się tak skojarzyło! :-)))

40 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2020-11-16 09:54:44)

Olinka napisał/a:

To może mieć znaczenie dla mojego odbioru Twojego opisu, dlatego od razu zaznaczę, że nie poruszam się po żadnych portalach zapoznawczo-randkowych.
Będąc jednak w takim miejscu całkiem możliwe, że napisałabym do Ciebie, ale raczej nie po to, żeby Cię bliżej poznać, ale żeby nieco przytrzeć nosa. Potraktowałabym to jako wyzwanie i prowadziła taką konwersację, by Cię sobą zainteresować i sprawdzić co w Tobie naprawdę siedzi.

Jednym słowem, opis wydaje mi się mało wiarygodny - całość co prawda brzmi dosyć intrygująco, ale raczej nie zachęca, by potraktować Cię jak kandydata na potencjalnego partnera.

To w sumie mam podobne wrażenie. Z tym, że bardziej skłaniałbym się do powiedzenia sprawdzam niż utarcia nosa, ale czy teź opis nie jest po to, żeby sprowokować do kontaktu, a i tak w interakcji nastąpi weryfikacja? Albo będzie rozczarowanie, albo miłe zaskoczenie. Pewnie jak zawsze.
Nie mniej uważam, że przy okazji powyłaziły kompleksy użytkowniczek forum :-P

PS. Autorze, mam nadzieję przeżyć z moim partnerem największą przygodę w moim życiu, ale rzeczywiście to jako hasło na portalu randkowym brzmi dość dwuznacznie. Jak zauważam, lepiej w tamtym miejscu unikać niedoslowności i przenośni, bo ludzie biorą to jako negatyw.

41

MagdaLena1111 napisał/a:

(...) Jedno, co mi zgrzyta, to ostatnie zdanie, ale ja nie lubię, jak mi się mówi, co powinnam, a już zaczynanie znajomości od podobnych wytycznych, mnie zniechęca. (...)

vs

(...) Nie mniej uważam, że przy okazji powyłaziły kompleksy użytkowniczek forum :-P (...)

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

42

Wielokropek napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

(...) Jedno, co mi zgrzyta, to ostatnie zdanie, ale ja nie lubię, jak mi się mówi, co powinnam, a już zaczynanie znajomości od podobnych wytycznych, mnie zniechęca. (...)

vs

(...) Nie mniej uważam, że przy okazji powyłaziły kompleksy użytkowniczek forum :-P (...)

Cała prawda. Jestem użytkowniczką jak inne, nieidealną :-D Nigdy nie twierdziłam inaczej

43

Dziękuję Wam za opinie o moim profilu. Nie spodziewałem się, że będzie ich tak dużo. smile

Z tego co widzę, to mój profil jest odbierany bardzo negatywnie i są mi przypisywane cechy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Czuję się trochę jak celebryta obrzucany błotem przez media. smile

Zdjęcia są w większości dobrze odbierane. Jedna kobieta napisała, że są średnie, ale dlaczego?

Tworząc nick "TenJedyny" chciałem się odnieść do tego, jak dziewczyny określają swojego partnera na całe życie. Dopisałem do nicku 2020, bo sam "TenJedyny" był zajęty. aniuu1 napisała, że jedyny jest dla każdej. Jest to bez sensu, bo te dwa słowa się wzajemnie wykluczją. Nie zauważyłem żadnego racjonalnego argumentu, dlaczego ten nick jest zły ani jakie nicki są dobrze odbierane. Poza tym, nie mam za bardzo możliwości go zmienić. Musiałbym założyć nowe konto i przepadnie mi pakiet premium.

Zauważyłem, że motto się Wam kojarzy w większości z seksem bez zobowiązań. Podobno to facetom się wszystko kojarzy z jednym. smile Czy jak widzicie film przygodowy, to myślicie o porno? Przygodę rozumiem jako ciekawe wrażenia. Nawet znalazłem profil dziewczyny, która napisała, że przygoda nie powinna być odbierana jako seks. Rzeczywiście, to drugie znaczenie też nie pasuje do reszty opisu, więc wymyśliłem nowe motto - "Chętnie Cię poznam".

Jeśli chodzi o opis, to chciałem napisać ciekawiej, niż reszta facetów. Pierwsza część miała pokazać, że rozumiem problemy kobiet na portalu. Większość facetów zadaje pytania "Hej śliczna, co tam?", proponuje od razu kawę lub seks. Ta część miała zwrócić uwagę kobiety i zachęcić do przeczytania reszty opisu. Jak pokazują Wasze komentarze, jest dokładnie odwrotnie. W takim razie usunę to z opisu.

Opis dotyczący książek i filmów miał zaciekawić. W moich oczach brzmi on lepiej, niż "Lubię oglądać Gwiezdne Wojny i czytać Sherlocka Holmesa". Jednak znowu jest zupełnie odwrotnie.
Nie wiem jak Wy, ale ja pisałem dłuższe wypracowania w liceum. smile

W dalszej części chciałem tylko pokazać w obrazowy i śmieszny sposób, że nie jestem "białym rycerzem", który będzie na siłę się chciał przypodobać. Wiadomo, że jak się pojawią problemy, to będziemy je wspólnie rozwiązywać. Podoba mi się ten komentarz o śmiechu przy wpadaniu w dziurę.

Opis wymarzonej partnerki rzeczywiście mam zbyt wygórowany. Co do opisu dziewczyn, to chodziło mi o to, że duża część ma pusty opis albo "Nie lubię pisać o sobie", "Napisz, a się dowiesz". Nie oczekuję, że będzie miała najlepszy opis na świecie, ale taki zachęcający do poznania.

Pisanie, że jestem erotomanem i zmieniam dziewczyny jak rękawiczki jest absurdalne i nie ma żadnego związku z rzeczywistością. Zadufany w sobie też nie jestem. Nikt mnie nigdy tak nie określił.

Po zmianach mój profil wyglądałby następująco:
- Nick - "TenJedyny2020"

- Motto - "Chętnie Cię poznam"

- Opis -
"Jestem osobą uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia.

Chętnie oglądam ciekawe filmy. Bardzo lubię "Jumanji", "Poznaj mojego tatę" i "Gwiezdne Wojny". W wolnych chwilach czytam książki o Sherlocku Holmesie.
Lubię (zwłaszcza w ciepłe dni) pojeździć na rowerze. Gram w ping-ponga i badmintona (jak możesz zobaczyć na zdjęciu). Lubię słuchać muzyki. Moje ulubione zespoły to Linkin Park i Red Hot Chili Peppers. Zdarza mi się też słuchać muzyki relaksacyjnej.

Ze mną będziesz się czuć swobodnie i wesoło. Jeśli podczas wspólnego spaceru po lesie zbyt mocno zapatrzymy się na siebie i nie będziemy patrzeć pod nogi, to możemy wpaść w dziurę. Będzie dużo śmiechu, kiedy będziemy próbowali się z niej wydostać. Wspólnymi siłami na pewno nam się uda.

Jestem świetnym organizatorem. Jeżeli wyjeżdżam na wakacje z przyjaciółmi, to ja organizuję zakwaterowanie, transport i program zwiedzania. Wszyscy są zachwyceni i cieszą się, że z nimi jeżdżę.

Mam także inne świetne cechy, które będziesz mogła odkryć przy bliższej znajomości ze mną."

- Opis wymarzonej partnerki -
"Szukam dziewczyny, która będzie pozytywną osobą. Chciałbym, żebyśmy nawzajem się czuli swobodnie w swoim towarzystwie.

Świetnie, jeżeli będziemy mieć podobne zainteresowania, chociaż to nie jest konieczne. Zawsze można odkryć coś ciekawego dzięki drugiej osobie.

Nie musisz być wspaniałą pięknością ani mieć wypracowania w swoim opisie. Chciałbym jednak, żeby Twój profil zachęcał mnie do poznania Ciebie.

Zawsze będę szanował Twój czas i tego samego oczekuję od Ciebie w stosunku do mnie. Chciałbym, żebyś przychodziła punktualnie na nasze spotkania. Ja swoją punktualność mogę Ci zagwarantować. Wiadomo, że jakiś nagły i nieprzewidziany wypadek się może zdarzyć. Liczę wtedy, że mnie o nim wcześniej poinformujesz."

Co się Wam w nim podoba, a co nie?

44

O i widzisz, teraz mam wrażenie, że mam do czynienia z fajnym, normalnym chlopakiem, wiem co on lubi więc wiem o czym mogę zagadać. Nie ma tu silenia się na pseudo wyjątkowego i innego od innych. Przy tamtym odbiorze raz dwa spadłbyś z wysokiego C i rozczarował najmniejszą drobnostką wink

45

Nowy anons jest o wiele lepszy od poprzedniego, zawiera sporo wiadomości o Tobie, choć dwukrotne podkreślenie swej świetności (zresztą słowa 'świetnie' użyłeś aż trzykrotnie - sporo to mówi o Tobie) wywołał u mnie zgrzyt zębów (i nie ma to nic wspólnego z mymi kompleksami). Podobnie z gwarancją, że dziewczyna będzie czuła się w Twym towarzystwie swobodnie i uwagą, że oczekujesz tego samego od pierwszej chwili spotkania z nią. Hm... .

46

Mnie się nie podobaja te fragmenty:
1. "Ze mną będziesz się czuć swobodnie i wesoło" - to już każda osoba sama określi czy będzie się z tobą czuć swobodnie, poza tym "stopni swobody" jest tyle ile ludzi na świecie smile
2. "Nie musisz być wspaniałą pięknością" - tutaj zgrzyta mi to językowo "wspaniała piękność" no i ten warunek niekonieczny też taki dziwny.

47

Mi się dopisek o swobodzie podoba bardzo, bo to znaczy ze jest szansa na kogoś kto nie będzie wywierał presji.
Gorsza sprawa z tym nickiem i świetnościami smile

48

Znacznie lepszy ten nowy opis!

Jest więcej o Tobie i to konkretnych informacji, nie ogólników. Więcej o wymarzonej dziewczynie, ale już bez wydumania. Ten opis jest zdecydowanie bardziej zachęcający i przyjaźniejszy.

49

Nowy opis zdecydowanie na tak, wiecej w nim Ciebie i w mojej opinii zacheca do napisania. Zycze powodzenia!

50

TenJedyny2020 napisał/a:

Co do opisu dziewczyn, to chodziło mi o to, że duża część ma pusty opis albo "Nie lubię pisać o sobie", "Napisz, a się dowiesz". Nie oczekuję, że będzie miała najlepszy opis na świecie, ale taki zachęcający do poznania.

Jak dziewczyna powie "Zapraszam do rozmowy wszystkich wspaniałych mężczyzn". To może się zdarzyć, że badboye do niej uderzą, a Ci fajni nie bo uznają, że pewnie nie są na tyle fajni, aby do niej zagadywać. Zatem nie dyskwalifikuj od początku. Usuń co negatywne.

Lubię (zwłaszcza w ciepłe dni) pojeździć na rowerze. Gram w ping-ponga i badmintona (jak możesz zobaczyć na zdjęciu). Lubię słuchać muzyki. Moje ulubione zespoły to Linkin Park i Red Hot Chili Peppers. Zdarza mi się też słuchać muzyki relaksacyjnej.

Świetnie napisane... te wstawki w nawiasach. smile

Ze mną będziesz się czuć swobodnie i wesoło.

Genialne posunięcie. Od razu widać, że o drugą osobę dbasz.
Można to rozwinąć...

Jeśli podczas wspólnego spaceru po lesie zbyt mocno zapatrzymy się na siebie i nie będziemy patrzeć pod nogi, to możemy wpaść w dziurę. Będzie dużo śmiechu, kiedy będziemy próbowali się z niej wydostać. Wspólnymi siłami na pewno nam się uda.

To trochę tak bez kontekstu... wcześniej pisałeś, aby nie wchodziła na głowę...a teraz ten fragment jest trochę bezpański. Inny element humorystyczny wymyśl. Najlepiej nawiązujący do tego powyżej -- jak ona się bdzie przy Tobie czuła.

Jestem świetnym organizatorem. Jeżeli wyjeżdżam na wakacje z przyjaciółmi, to ja organizuję zakwaterowanie, transport i program zwiedzania. Wszyscy są zachwyceni i cieszą się, że z nimi jeżdżę.

"cieszę się, że z nimi jeżdżę" -- yyy... to takie kłamstewko... bo cieszą się, że mają zorganizowane, a nie że z nimi jeździsz.

Niemniej jest to dobry moment, aby podkreślić twoją wartość:

Jestem świetnym organizatorem. Jeżeli wyjeżdżam na wakacje z przyjaciółmi, to wszyscy są zachwyceni, dziewczyny mówią, że czują się bezpiecznie i beztrosko mogą wypoczywać, bo tak dobrze organizuję zakwaterowanie, transport i program zwiedzania.

Mam także inne świetne cechy, które będziesz mogła odkryć przy bliższej znajomości ze mną."

Eeee... taka tajemniczość... przeczy otwartości... Negatywny wydźwięk.

Nie musisz być wspaniałą pięknością ani mieć wypracowania w swoim opisie. Chciałbym jednak, żeby Twój profil zachęcał mnie do poznania Ciebie.

Wg mnie nie stawiaj wymagań. Ocenisz w swojej głowie.
Ważne, aby jakiekolwiek dziewczyny do Ciebie pisały, a nie aby dać przeszkodę, do pokonania.
Twoje wymaganie brzmi jak zadanie domowe... "Odrobisz zadania, to wtedy dopiero pogadamy?"

Zawsze będę szanował Twój czas i tego samego oczekuję od Ciebie w stosunku do mnie.

O szanowaniu czasu trzeba było pisać w opisie siebie. W pierwszej wersji konkretnie było napisane i fajnie brzmiało... jak od silnego ułożonego mężczyzny.

Chciałbym, żebyś przychodziła punktualnie na nasze spotkania. Ja swoją punktualność mogę Ci zagwarantować. Wiadomo, że jakiś nagły i nieprzewidziany wypadek się może zdarzyć. Liczę wtedy, że mnie o nim wcześniej poinformujesz."

Ech... przeszkoda... kolejna... droczenie się... wymagania...

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

51

No i mamy dwa zupełnie różne opisy, które mówią już o człowieku zupełnie co innego. Jednak dopóki się nie przekonamy, jak jest naprawdę, to nie będziemy wiedzieli. Można się "naciąć" w obie strony zresztą...A od intuicji wolę sprawdzone dowody i realne przesłanki.

52

Nick jest w porządku.

Jeśli zaś chodzi o opis, to tym razem nie przyczepię się do niczego, bo na siłę oczywiście zawsze coś się znajdzie, a nie uważam, że musi być do bólu perfekcyjnie. Ważne, aby nie było sztywno. Ewentualnie zasugeruję zmiany dotyczące tych fragmentów, co do których pojawiły się uwagi:

* może zamień "mam także inne świetne cechy, które będziesz mogła odkryć przy bliższej znajomości ze mną" na coś w typie "mam chyba całkiem niezły charakter, o czym będziesz mogła przekonać się podczas zawierania bliższej znajomości ze mną";
* z kolei do stwierdzenia "ze mną będziesz czuła się swobodnie i wesoło" możesz dodać "sądzę, że ze mną będziesz czuła się swobodnie i wesoło" lub "znajomi mówią, że ze mną... " - tutaj chodzi mi o to, żeby podkreślić, że swoje zapewnienie opierasz na opinii innych osób.

Za ten Linkin Park już Cię lubię! smile

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

53

Jak to kilka słów czy inny szyk potrafi zmienić znaczenie.. smile

54

Początek trochę nudny,  ale zyskujesz moją sympatię.  Wydajesz się hm lekko nudny,  jak dla mnie,  ale taki fajny sympatyczny chłopak.  Podoba mi się zmianka  o swobodzie,  o punktualnosci. 
Jaki opis by to nie był,  Nam wszystkim  i tak nie dogodzisz  bo same niezupełnie  wiemy co chcemy,  a przynajmniej  większość  będzie się upierać,  że wiedzą  co chcą  w opisie,  ale zaufaj,  wydaje im się big_smile

Zdecydowanie lepszy opis  smile

55

Istotka6 napisał/a:

(...) same niezupełnie  wiemy co chcemy,  a przynajmniej  większość  będzie się upierać,  że wiedzą  co chcą  w opisie,  ale zaufaj,  wydaje im się big_smile (...)

Niech żyją nieuprawnione uogólnienia!

Posty [ 1 do 55 z 120 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Co wam się nie podoba w moim profilu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018