Urozmaicenie życia erotycznego w zwiazku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Urozmaicenie życia erotycznego w zwiazku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Urozmaicenie życia erotycznego w zwiazku

Dzień dobry,
Jestem w związku już ponad 15 lat, moim fetyszem jest damska bielizna. Moja kobieta minimum raz w miesiącu dostaje piękny koronkowa ciuszek. Oczywiście jest zabawa jak zrobi mi w nim pokaz bo różnie się on potem kończy. Ale do sedna. Tak się zastanawiam czy podobało by się jej gdybym ja zrobił jej niespodzianke i wskoczyl w jakieś seksowne wyuzdane slipki?

Zastanawiam się czy Was kobiety tak samo kręci bielizna na waszych facetach jak nas wasze ciała zdaniach te koronkowe cudeńka.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Urozmaicenie życia erotycznego w zwiazku
MATTIASS napisał/a:

Dzień dobry,
Jestem w związku już ponad 15 lat, moim fetyszem jest damska bielizna. Moja kobieta minimum raz w miesiącu dostaje piękny koronkowa ciuszek. Oczywiście jest zabawa jak zrobi mi w nim pokaz bo różnie się on potem kończy. Ale do sedna. Tak się zastanawiam czy podobało by się jej gdybym ja zrobił jej niespodzianke i wskoczyl w jakieś seksowne wyuzdane slipki?

Zastanawiam się czy Was kobiety tak samo kręci bielizna na waszych facetach jak nas wasze ciała zdaniach te koronkowe cudeńka.

A skad my mamy wiedziec, co spodoba sie Twojej partnerce?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Wskakuj w te gacie i jazda... Albo będzie seksownie, albo śmiesznie, ale na pewno inaczej...A o to przecież chodzi smile

4

To może zapytaj partnerkę? Albo włącz jakiś film gdzie będzie taka scena  i zapytaj co ona o tym sądzi?

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

5

mnie nie kręcą seksi gatki na tyłku mojego M i gdyby zrobił mi pokaz w jakichś, nie wiem, męskich stringach, celem wywołania podniety to raczej spadłabym ze śmiechu z łożka ;-)

6

hahha, jak napisałaś o tych stringach, to jakoś wyobraziłam sobie zawodnika sumo... w czymś w rodzaju stringów, no ale to chyba jednak strój sportowy.

MATTIASS- śmiało, zwłaszcza jeśli pod tymi gadkami jest coś atrakcyjnego... finalnie i tak chodzi o to, abyś z nich wyskoczył big_smile

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

7

Czy jej by się to podobało, przecież nie jesteśmy w stanie tego ocenić. Ja sama nie miałabym nic przeciwko, ale żeby nie wyszło żenująco, trzeba to zrobić albo w formie zabawy, czyli z założenia na wesoło, albo w taki sposób, żeby partnerka poczuła się uwodzona - seks musi wisieć w powietrzu wink.
Jednym słowem sam musisz ocenić czy masz odpowiednie walory (sylwetka) i umiejętności.

adiafora napisał/a:

mnie nie kręcą seksi gatki na tyłku mojego M i gdyby zrobił mi pokaz w jakichś, nie wiem, męskich stringach, celem wywołania podniety to raczej spadłabym ze śmiechu z łożka ;-)

Skłamałabym twierdząc, że po wyobrażeniu sobie tej scenki szeroko się nie uśmiechnęłam big_smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

8

MATTIASS napisał/a:

Dzień dobry,

Jestem w związku krócej niż ty, u nas, nasze ciuchy nas nie podniecają, podnieca nas tylko nasza obecność, ciepło naszych ciał i dotyk.

9 Ostatnio edytowany przez Olinka (2020-11-12 14:08:13)

Może warto urozmaicić życie seksualne poprzez zabawki erotyczne: [nieregulaminowy link]. Na pewno znajdziecie coś dla siebie, u mnie najlepiej sprawdzają się wibratory, a mój partner lubi gdy mam na sobie seksowną bieliznę. Warto przynajmniej porozmawiać na ten temat z partnerką, zobaczyć jakie ona ma na ten temat zdanie.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Urozmaicenie życia erotycznego w zwiazku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018