proszę o usunięcie mojego tematu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » proszę o usunięcie mojego tematu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez olafaktoria (2020-10-22 13:32:24)

Temat: proszę o usunięcie mojego tematu

proszę o usunięcie mojego tematu

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: proszę o usunięcie mojego tematu

Może ona tak lubi? Różne rzeczy ludzie lubią...
Trudno mówić tutaj w kategoriach normalności...

3

Odp: proszę o usunięcie mojego tematu

Widocznie potrzebuje i daje jej to satysfakcję. Moja też lubi konkretną robotę przy piersiach.

4

Odp: proszę o usunięcie mojego tematu
olafaktoria napisał/a:

Lekka obserwacja, jak dotykam piersi swojej kobiety podczas gry wstępnej lub po seksie, to zdarza się że ona dociska moją rękę do piersi bardzo mocno.

Bardziej obrazowo: jak jest sutek, to wbijam i masuje go głęboko w pierś mocno że dotyka prawie kości, czy to normalne? też tak lubicie?

Nie mozesz zalozyc sobie jednego watku na wszystko, co powiazane z seksem z Twoja partnerka?

O wszystko pytasz, nie mozesz po prostu zalozyc, ze skoro ona tak chce, to tak jest jej po prostu dobrze?

5

Odp: proszę o usunięcie mojego tematu

Jest miesiąc walki z rakiem piersi. Może w ramach tego zaproponujesz partnerce usg piersi? Jeśli już się przebadała pod tym kątem w tym roku, to super i moja propozycja nieaktualna (o ile wyszło ok) smile.

6 Ostatnio edytowany przez Sturmtiger (2020-10-22 13:28:10)

Odp: proszę o usunięcie mojego tematu
Lady Loka napisał/a:
olafaktoria napisał/a:

Lekka obserwacja, jak dotykam piersi swojej kobiety podczas gry wstępnej lub po seksie, to zdarza się że ona dociska moją rękę do piersi bardzo mocno.

Bardziej obrazowo: jak jest sutek, to wbijam i masuje go głęboko w pierś mocno że dotyka prawie kości, czy to normalne? też tak lubicie?

Nie mozesz zalozyc sobie jednego watku na wszystko, co powiazane z seksem z Twoja partnerka?

O wszystko pytasz, nie mozesz po prostu zalozyc, ze skoro ona tak chce, to tak jest jej po prostu dobrze?

Musi się pochwalić aby ego zaspokoić lub za dużo filmów o pewnej tematyce.

7

Odp: proszę o usunięcie mojego tematu
olafaktoria napisał/a:

Lekka obserwacja, jak dotykam piersi swojej kobiety podczas gry wstępnej lub po seksie, to zdarza się że ona dociska moją rękę do piersi bardzo mocno.

Bardziej obrazowo: jak jest sutek, to wbijam i masuje go głęboko w pierś mocno że dotyka prawie kości, czy to normalne? też tak lubicie?

Jeśli z drugiej strony nie robi się wybrzuszenie na plecach, to jest ok. big_smile

8

Odp: proszę o usunięcie mojego tematu
Misinx napisał/a:
olafaktoria napisał/a:

Lekka obserwacja, jak dotykam piersi swojej kobiety podczas gry wstępnej lub po seksie, to zdarza się że ona dociska moją rękę do piersi bardzo mocno.

Bardziej obrazowo: jak jest sutek, to wbijam i masuje go głęboko w pierś mocno że dotyka prawie kości, czy to normalne? też tak lubicie?

Jeśli z drugiej strony nie robi się wybrzuszenie na plecach, to jest ok. big_smile

Tak dociskac aby garb z tyłu nie wyskoczył big_smile

9

Odp: proszę o usunięcie mojego tematu
olafaktoria napisał/a:

proszę o usunięcie mojego tematu

Pochwal się jeszcze, czekamy wszyscy z utesknieniem

10

Odp: proszę o usunięcie mojego tematu

Autorze, ponieważ masz już u nas trylion tematów związanych z życiem seksualnym, proponuję abyś dodał ten problem do któregoś z istniejących już wątków, a nie zaśmiecał forum kolejnym.
Dodatkowo za samowolne usunięcie pierwszego postu z tego tematu - otrzymujesz pierwsze ostrzeżenie, które zostaje przypisane do Twojego profilu.
Bardzo dziękuję forumowiczom za skopiowanie tego postu w swoich wypowiedziach.
Moderator IsaBella77

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » proszę o usunięcie mojego tematu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024