Facet szuka pomocy;/ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Michu6505 (2020-09-21 18:51:49)

Temat: Facet szuka pomocy;/

Witajcie . Nie mam już sił Dlatego pomyślałem że napiszę tuTo może nie bede opisywał 10lat naszego związku a pokrótce napiszę jak było jak jest i co chce dalej.. do związku namówiła ja koleżanka mówiąc że jestem taki dobry i kochany i tak właśnie było pierwsze dwa lata taki byłem.  Po tych dwóch latach wdarł się kryzys i dziewczyna zdradziła mnie z jednym typkiem oczywiście nie obyło się bez kilkuletniej wypominajki ,kłótni o to itd.. Wróciliśmy do siebie na moich warunkach o których szybko zapomniałem i przejęła pałeczkę później pierwszą ciąża obowiązki , pierwszy wynajem mieszkania , później kupno nowego i drugie dziecko. Po narodzinach drugiej córki wplątałem się w problemy finansowe które ciągnął się za mna do dzisiaj. Narzyczona mi to wybaczyła i żyliśmy tak normalnie codzienne obowiązki dzieciaki , przedszkole , praca , dom. Ten rok jest jakiś wyjątkowy ( nie tylko przez COVID) zawsze byłem typem zazdrośnika i to strasznego po zdradzie przejawiło się to w jakaś obsesję z tym że pare lat nie pisała z nikim w tym roku to się zmieniło poznała w pracy kolegę , później na imprezie poznała kolegę swojego brata i pisała z nimi dwoma oczywiście ja robiłem o to wojnę , sprawdzałem telefon , obrażałem sie wmawiałem różne rzeczy. Jak była długo dostępna na Messenger to wypisywałem z kim tak piszę. I podejrzewam że zaczęła pisać z tym kolesiem z którym mnie zdradziła. Narazie jej nie złapałem na gorocym uczynku sama też mówi że nie piszę.  jestem człowiekiem z ciężkim charakterem , strasznie zazdrosny jak ktoś napiszę to odrazu podejrzewa ja o zdradę.. ja nie moge jej dużo zaoferować z powodu problemów finansowych w sensie wypad w góry na weekend itp. w obowiązkach domowych dużo jej pomagam  gotuje sprzątam jak wraca z pracy to daję jej się przespać , przy dzieciach itd. 7 tyg temu zrobiła test i okazało się że jest w ciąży.. które bardzo szybko poroniła. Obyło się bez szpitala itd.mowila że nigdy mi nie wybaczy tego ze zaszła poraz kolejny w ciążę. I od.tego czasu nie daje sie nawet dotknąć  mówi że coś się wypaliło że nie czuje nic że zostanie dla dzieci bo tu jest ich dom z jeden strony sie jej nie dziwię zawiodła się ponownym zajściem.Ale.teraz nie wiem czy to jest efektem tej niechcianej ciazy i poczekać aż czas zaleczy rany czy faktycznie przestała coś czuć. Bardzo ja kocham i nie wyobrażam sobie na życia bez niej mówi że jest nieszczęśliwa i nigdy już nie będzie inaczej Dlatego chcę zrobić wszystko żeby wróciło normalne życie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet szuka pomocy;/
Michu6505 napisał/a:

Bardzo ja kocham i nie wyobrażam sobie na życia bez niej mówi że jest nieszczęśliwa i nigdy już nie będzie inaczej Dlatego chcę zrobić wszystko żeby wróciło normalne życie

Człowiek który bardzo kocha, nie męczy swoją chorobliwą zazdrością. Jeżeli zdecydowałeś się na pozostanie z kobietą która Cię zdradziła, musisz wybaczyć i spróbować jednak zaufać. Nie wyobrażam sobie takiej męczącej kontroli i związku bez zaufania. Nie dziwię się, że jest nieszczęśliwa.

Jeśli chodzi o ciążę i poronienie to bardzo współczuję wam obojgu, to jest wielka trauma przede wszystkim dla kobiety i to nic dziwnego, że nie chce podjąć współżycia i narażać się na takie sytuacje ponownie. Daj jej czas, żeby doszła do siebie, napieranie będzie miało odwrotny skutek. Może z czasem sytuacja się poprawi, dziś na pewno potrzebuje twojego wsparcia psychicznego, a nie seksu.

Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc chodzi w butach, gdzie jak cię widzą to dzień dobry, szukam świata w którym człowiek człowiekowi człowiekiem.

3

Jedyne dla ciebie pocieszenie ze to narzeczona a nie zona. Jesli odejdzie to nie bedziesz mial tych calych tragedii z rozwodem i udowadnianiem jej winy i ogomnych kosztow adwokatow i podzialu majatku. Tyle mozna napisac co jest faktem. A czy cie zdradza to mozemy sobie pospekulowac tylko po co? Zeby ci niepotrzebnie mieszac w glowie? Setki historii tu na forum jest gdzie kochala i juz nie kocha i odchodzi do innego a ma np troje dzieci no i sa malzenstwem i potem te wszytskie problemy z rozwodem i tragedie. Ty mieszkales w wolnym zwiazku i to jest wlasciwie jedyne twoje pocieszenie bo nie oberwiesz tak po kieszeni.

4

Twoja zazdrość jest bez sensu. Rozumiem, że ona utrzymuje Ciebie i dzieci, a Ty w zamian robisz jej sceny o pisanie na Messenger? Zastanów się, jak byś czuł się na jej miejscu. Macie trójkę dzieci. Pewnie jeszcze Cię kochała, gdy je rodziła. A potem chyba to uczucie zaczęło znikać. Pojawiło się światełko w tunelu, że gdy odchowacie dzieci, to będzie mogła odejść od zazdrosnego D.... A tu bach. Wpadka i możliwość, że to coś przedłuży się o kolejne kilka lat. I kto to dziecko będzie utrzymywał, bo Ty to raczej lewy jesteś do kasy. A tu macierzyński, wychowawczy, i żadne perspektywy pracy i rozwoju.
Zacznij pracować nad sobą człowieku, bo mentalnie ona już się wpisała z tego związku.

5

Marata napisał/a:

Twoja zazdrość jest bez sensu. Rozumiem, że ona utrzymuje Ciebie i dzieci, a Ty w zamian robisz jej sceny o pisanie na Messenger? Zastanów się, jak byś czuł się na jej miejscu. Macie trójkę dzieci. Pewnie jeszcze Cię kochała, gdy je rodziła. A potem chyba to uczucie zaczęło znikać. Pojawiło się światełko w tunelu, że gdy odchowacie dzieci, to będzie mogła odejść od zazdrosnego D.... A tu bach. Wpadka i możliwość, że to coś przedłuży się o kolejne kilka lat. I kto to dziecko będzie utrzymywał, bo Ty to raczej lewy jesteś do kasy. A tu macierzyński, wychowawczy, i żadne perspektywy pracy i rozwoju.
Zacznij pracować nad sobą człowieku, bo mentalnie ona już się wpisała z tego związku.

Nigdzie nie jest napisane, że ona jest jedynym żywicielem rodziny...

Po drugie za antykoncepcję odpowiadają obydwoje.

6

Assassin. Ona się na nim prawdopodobnie zawiodła. I koniec.
Jeśli facet nie zacznie nad sobą panować, to będzie im obojgu jeszcze ciężej.
Autorze, zacznij z nią rozmawiać, czego ona chce i oczekuje.

7

Zacznij pracę nad sobą. Skoro wiesz, że masz ciężki charakter, to spróbuj zmienić zachowania, które są trudne. Zastanów się czego ona potrzebuje, oczekuje od Ciebie.
Ona pewnie musi dojść do siebie po poronieniu. Porozmawiajcie o bardziej skutecznej antykoncepcji. Jest dużo metod.. spirala, tabletki, kondomy, wazektomia..

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018