nowa na forum - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » nowa na forum

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: nowa na forum

Czesc wszystkim wink
od dawna nosiłam się z myślą dołączenia do jakiegoś forum w celu poznania nowych osób. Mam 28 lat mieszkam w Londynie od ośmiu. Pewnie zabrzmie żałośnie, ale... nie mam tak naprawde wielu przyjaciół... Staram się być szczera ze sobą więc jakiś czas temu dogłębnie się ''przeanalizowałam''... Idealnego charakteru nie mam to fakt... Faktem jest również to, że moje dzieciństwo...hmm... no nie należało do bardzo dobrych czy też nawet dobrych , więc poniekąd muszę przyznać, że wyrosłam na tak jakby dziwaka... Nie chodziłam nigdy na imprezy,  nie byłam duszą towarzystwa , ale mialam koleżanki z którymi spedzałam czas... Trzy lata temu poznałam jak myślałam fajną dziewczynę z którą wspaniale się dogadywałam , super spędzało nam się razem czas, ale... moja naiwność względem ludzi była wtedy ślepa i zostałam oszukana... Temat związków wolę pominąć...Pomyślałam więc , że może tu znalazłby się ktoś z kim mogłabym choć czasem popisać, może z czasem zrodziłaby się z tego jakaś fajna znajomość...  Przejrzałam sporo wątków - wygląda na to , że jest tu fajna grupa dojrzałych osób, które naprawde szczerze interesują się sobą nawzajem... Mysle, że tez mogłabym dorzucić swoją cegiełkę i poradzić coś komuś , pomóc... Po prostu już tak mam dość samotności, tego , że nawet najbliższa rodzina odzywa się tylko jeśli czegoś potrzebuje... I nie wiem co takiego zrobiłam, że dotarłam do takiego punktu swojego życia... Przperaszam jeśli ''smutam'' , jeśli ten wpis trafił tam , gdzie nie powinien , ale pomyślałam ,że spróbuje chociaż... pozdrawiam serdecznie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nowa na forum

Cześć,
Ja rowniez mieszkam w Londynie. Podobnie jak Ty, szukam kogoś z kim moge porozmawiać, pośmiać się ale rowniez i ponarzekać. Czuje się samotna pomimo, ze mam „partnera” o ile można go tak nazwać.

3

Odp: nowa na forum

hej smile byloby milo sie poznac jak najbardziej smile

pozdrawiam , Patrycja smile

4

Odp: nowa na forum

Nie ma takiego miasta Londyn tongue

5

Odp: nowa na forum

no fakt pomyliło mi się - o Lądek Zdrój naturalnie chodziło ;D

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » nowa na forum

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024