Nie wie co do mnie czuje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie wie co do mnie czuje

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

Temat: Nie wie co do mnie czuje

Jesteśmy ze swoją dziewczyną prawie 3 i pół roku, w styczniu powiedziała że nie chcę już ze mną być bo nie wie co czuje i że chce być sama, powiedziałem że wszystko się ułoży i że będzie znowu jak dawniej. Kilka dni temu powiedziała że beznadziejnie się czuje i chce pobyć chwilę sama, powiedziałem że spotkajmy się a Ona że "nie wiem,nie mam za bardzo ochoty" później napisał naprawdę jest jej ciężko. Zawsze to Ona obawiała się że mnie straci i pytała czy nigdy razem nie zerwiemy, mówiłem że zawsze będę ją kochał. Przez te 6 miesięcy nie powiedziała nigdy że mnie kocha, nie przeszkadzało mi to, bo widziałem że była szczęśliwa. Zawsze pisaliśmy codziennie,ma przywitanie, robiliśmy treningi w domu wieczorem a później, zawsze pożegnanie na koniec. Nigdy jej nie zraniłem, zawsze staram się żeby była szczęśliwa, mieliśmy już tyle planów, od nowego roku mieliśmy zamieszkać razem ale się nie udało. Co myślicie?, postaram się nie pisać kilka dni chociaż będzie mi bardzo ciężko, zawsze spotykaliśmy się w weekendy. Jakie macie zdanie na ten temat? Bardzo ją kocham i takiej dziewczyny już nigdy nie znajdę, jest idealna z charakteru.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2020-07-01 14:33:23)

Odp: Nie wie co do mnie czuje

Są osoby, które bojąc się bliskości, mimo że o niej marzą, zrywają.
Są osoby, które bojąc się, że zostaną porzucone, kończą związek.
Są też takie, które stwierdzają, że nie widzą wspólnej przyszłości i nie chcąc tego powiedzieć, proszą o przerwę.
Są osoby, które chcą w samotności pozbierać się ze sobą i proszą o przerwę.

Do której grupy, jeśli w ogóle, należy dziewczyna?

Skąd przeświadczenie, że zawsze będziesz ją kochał?
Chce przerwy? Spełnij jej prośbę.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

3

Są osoby, które chcą w samotności pozbierać się ze sobą i proszą o przerwę.

Myślę że ta. Nie prosiła teraz o przerwę i jak pytałem czy chce zerwać to odpowiadała że nie. Powiedziałem żeby zrobiła wszystko co może żeby bylo lepiej, a Ona "a jak nie będzie lepiej" póżniej napisała że naprawdę dla niej ciężko i od tamtej wiadomosci nie wysłałem jeszcze smsa.Wczoraj w ogóle się nie przywitała a dzisiaj prawie z samego rana, zawsze był uśmiech na końcu a dzisiaj nie było(takie tam szczegóły)

4

Daj czasowi czas.
Jej też.
Sobie, przy okazji, także.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

5

A co robić jak będzię pisać w ciągu 7 dni? Cieżko mi będzie jak zauważę że chce jakoś pogadać, mam dalej nie pisać czy co robic?

6

Borze szumiący!

Ona poprosiła o ciszę? Ona.
Ona ciszę przerywa? Ona.

Wniosek?

7

Nie prosiła o żadną ciszę, odpowiada na moje wiadomości po jakimś czasie. To mój pomysł żeby nie odpisywać i niech się zastanowi

8

W takim razie źle zrozumiałam. hmm

Spójrz w PESEL, jeśli skończyłeś czternaście lat, przestań bawić się w ciuciubabkę i skończ manipulowanie.
Z mej strony "pas".

9

Jakie manipulowanie? Staram się coś zrobić żeby nas uratować, może jakbym nie odpisywał to by zatęskniła i sama napisała. Nie mam pojęcia co robić, chcę jakoś nas uratować wszystkimi sposobami.

10

Michal212 napisał/a:

Jesteśmy ze swoją dziewczyną prawie 3 i pół roku, w styczniu powiedziała że nie chcę już ze mną być bo nie wie co czuje i że chce być sama, powiedziałem że wszystko się ułoży i że będzie znowu jak dawniej. Kilka dni temu powiedziała że beznadziejnie się czuje i chce pobyć chwilę sama, powiedziałem że spotkajmy się a Ona że "nie wiem,nie mam za bardzo ochoty" później napisał naprawdę jest jej ciężko. Zawsze to Ona obawiała się że mnie straci i pytała czy nigdy razem nie zerwiemy, mówiłem że zawsze będę ją kochał. Przez te 6 miesięcy nie powiedziała nigdy że mnie kocha, nie przeszkadzało mi to, bo widziałem że była szczęśliwa. Zawsze pisaliśmy codziennie,ma przywitanie, robiliśmy treningi w domu wieczorem a później, zawsze pożegnanie na koniec. Nigdy jej nie zraniłem, zawsze staram się żeby była szczęśliwa, mieliśmy już tyle planów, od nowego roku mieliśmy zamieszkać razem ale się nie udało. Co myślicie?, postaram się nie pisać kilka dni chociaż będzie mi bardzo ciężko, zawsze spotykaliśmy się w weekendy. Jakie macie zdanie na ten temat?

Ktoś już pytał o PESEL - napisałeś że jesteście 3 lata razem, ale nie napisałeś w jakim jesteście wieku. Nie obraź się, ale trąci mi to wiekiem charakteryzującym się dużą naiwnością i maluteńkim doświadczeniem.
To straszne jak kobiety odbierają mężczyznom umiejętność analitycznego myślenia. Jeśli dziewczyna mówi Ci po 3 latach związku, że "nie wie co czuje" to trzeba być naprawdę naiwnym, żeby sądzić że faktycznie nie wie co czuje. Nic nie czuje. A przynajmniej do Ciebie. Gdyby to było na początku Waszej znajomości - może uznałbym że to efekt nowości uczuć i rozwoju relacji. Po trzech latach to informacja, że nic z tego nie wyszło. Nie bez powodu jest tu IMO fakt, że istniał plan wspólnego zamieszkania. Trzeba było się wycofać zanim niektóre sprawy byłyby trudniejsze do odkręcenia.

Michal212 napisał/a:

Bardzo ją kocham i takiej dziewczyny już nigdy nie znajdę, jest idealna z charakteru.

Bzdura smile Primo - nie ma ideałów, secundo - znajdziesz takich jeszcze wiele.
Tak, wiem - nie zgadzasz się ze mną. Wiesz lepiej, bo jej nie znam. Ale wspomnij moje słowa za kilka lat. Jak będziesz budził się u boku takiej, co będzie jeszcze bardziej idealna i jedyna w swoim rodzaju.

11

Michal212 napisał/a:

Jakie manipulowanie? Staram się coś zrobić żeby nas uratować, może jakbym nie odpisywał to by zatęskniła i sama napisała. Nie mam pojęcia co robić, chcę jakoś nas uratować wszystkimi sposobami.

Nic nie rób. Ona Ci napisała, że nie wie co czuje i że chce być sama. Po 3 latach związku to jest bardzo wyraźny sygnał, że ten związek to nie jest coś w czym chciałaby być. Tyle filozofii.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

12

Jeśli dziewczyna Ci powiedziała, że nie wie co do Ciebie czuje to znaczy, że nic nie czuje. Zostaw to wszystko w tym miejscu, ja też bym nic już nie robiła. Może poznasz jakąś inną dziewczynę i zapomnisz z czasem o tamtej? Coś się skończyło i już.

13

Ja mam rocznikowo 23 Ona 20

14

Bzdura smile Primo - nie ma ideałów, secundo - znajdziesz takich jeszcze wiele.

Dla mnie była idealna, wiedzieliśmy że bedziemy razem na zawsze. Nawet nie było żadnego seksu bo nam się nie spieszyło taką mieliśmy 100 procentową pewność że się uda ;(

15

no jak nie było seksu to zagadką upadku rozwiązana

16

sosenek napisał/a:

Razem z dziewczyną jesteśmy wierzącymi i nam się nie spieszyło. Seks nic nie pomaga w takich sytuacjach, gdybyś wiedział co się dzieje jak jest przed ślubem.

Mojej siostry ciotecznej, mąż, pracuje w pogotowiu ratunkowym i często ma dyżury w nocy. Blisko ma do pracy więc często przebywa w domu i kontroluje telefony. Opowiadał co się dzieje czasami u nich w domu i nie tylko. Jest po północy, talerze były ustawione na stole a on w drugim pomieszczeniu, wszyscy spali bo on musiał czekać na różne telefonu, mówił że słyszał jak talerze się przesuwają, zachodzi a tam przestawione talerze ale nikogo nie ma. Mają też dziecko 3 letnie, czasami w nocy dziecko macha ręką w kąt jakby kogoś widziało, siostra cioteczna była z nim i to widziała to aż się przestraszyła, czasami zdarzyło się to nawet pod wieczór.

Inny przypadek to mówił jak byli w pomieszczeniu gdzie niedawno ktoś zmarł w tej pracy i coś złego zrobili z jego rzeczami (nie pamiętam szczegółów) to wszyscy się śmiali i za ich plecami drzwi same się podniosły z zawiasów i zostały rzucone siłą na podłogę, zobaczyli tylko że drzwi leżały już na ziemi. Poszli zobaczyć monitoring kto tak rzucił, zdziwili się jak nikogo nie było a drzwi same się podnosily. Jakiś ich tam kolega niewierzący aż poszedł do księdza i dał na mszę.

Mówili że nie wierzyli że coś jest,ale po takich sytuacjach uwierzyli że może coś być po drugiej stronie. Może ktoś zada pytanie dlaczego kamer nie ustawili w domu, też zadałem dla nich to pytanie i mówili żeby zobaczyli co się dzieje w domu to by spać nie mogli. (Nawet ich matka,moja ciotka widziała swojego dziadka lubil męża jak się ukazał dla niej w nocy kilka razy,w rocznicę ślubu czy tam śmierci,już nie pamiętam) ciekawa rodzinka.

Taka trochę odskocznia od tematu, ale myślę że seks nic by tym nie zmienił a mógłby co najwyżej pogorszyć,

17 Ostatnio edytowany przez sosenek (2020-07-02 09:11:02)

Michal212 napisał/a:
sosenek napisał/a:

Razem z dziewczyną jesteśmy wierzącymi i nam się nie spieszyło. Seks nic nie pomaga w takich sytuacjach, gdybyś wiedział co się dzieje jak jest przed ślubem.

Mojej siostry ciotecznej, mąż, pracuje w pogotowiu ratunkowym i często ma dyżury w nocy. Blisko ma do pracy więc często przebywa w domu i kontroluje telefony. Opowiadał co się dzieje czasami u nich w domu i nie tylko. Jest po północy, talerze były ustawione na stole a on w drugim pomieszczeniu, wszyscy spali bo on musiał czekać na różne telefonu, mówił że słyszał jak talerze się przesuwają, zachodzi a tam przestawione talerze ale nikogo nie ma. Mają też dziecko 3 letnie, czasami w nocy dziecko macha ręką w kąt jakby kogoś widziało, siostra cioteczna była z nim i to widziała to aż się przestraszyła, czasami zdarzyło się to nawet pod wieczór.

Inny przypadek to mówił jak byli w pomieszczeniu gdzie niedawno ktoś zmarł w tej pracy i coś złego zrobili z jego rzeczami (nie pamiętam szczegółów) to wszyscy się śmiali i za ich plecami drzwi same się podniosły z zawiasów i zostały rzucone siłą na podłogę, zobaczyli tylko że drzwi leżały już na ziemi. Poszli zobaczyć monitoring kto tak rzucił, zdziwili się jak nikogo nie było a drzwi same się podnosily. Jakiś ich tam kolega niewierzący aż poszedł do księdza i dał na mszę.

Mówili że nie wierzyli że coś jest,ale po takich sytuacjach uwierzyli że może coś być po drugiej stronie. Może ktoś zada pytanie dlaczego kamer nie ustawili w domu, też zadałem dla nich to pytanie i mówili żeby zobaczyli co się dzieje w domu to by spać nie mogli. (Nawet ich matka,moja ciotka widziała swojego dziadka lubil męża jak się ukazał dla niej w nocy kilka razy,w rocznicę ślubu czy tam śmierci,już nie pamiętam) ciekawa rodzinka.

Taka trochę odskocznia od tematu, ale myślę że seks nic by tym nie zmienił a mógłby co najwyżej pogorszyć,

ten offtop zrobił mi dzien! big_smile
przez kilka chwil zastanawiałam się jaki ta historia ma związek z partnerką i czy na pewno piję właśnie poranną kawę a nie whisky.

dlaczego nie planowaliście ślubu skoro jesteście wierzący?

18

W tym roku miałem już kupować pierścionek, ale widziałem że coś się dzieje od grudnia, w styczniu chciała odejść ale powiedziałem że spróbujmy i damy radę. Dziewczyna sama planowała ślub jak już byliśmy rok razem. Tak się potoczyło że się wstrzymałem z pierścionkiem, widziałem że była szczęśliwa a ostatnio znowu się pogorszyło.

19

Michal212 napisał/a:

W tym roku miałem już kupować pierścionek, ale widziałem że coś się dzieje od grudnia, w styczniu chciała odejść ale powiedziałem że spróbujmy i damy radę. Dziewczyna sama planowała ślub jak już byliśmy rok razem. Tak się potoczyło że się wstrzymałem z pierścionkiem, widziałem że była szczęśliwa a ostatnio znowu się pogorszyło.

Jesteście razem 3 lata, to ona planowała ślub mając lat 18?
Nawet 20 na ślub to jest mega giga wcześnie.

Nauczkę masz na przyszłość, że nigdy nie masz pewności czy będziesz z kimś całe życie czy nie.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

20

Nie mówiła dokładnie że chce ślub i koniec, tylko myślała jakby to było itd,a ślub mówiła że chciałaby mieć coś około 22 lat. Nie spieszyliśmy się z tym.

21

"Nie wiem co do Ciebie czuję" - w mojej interpretacji brzmi jak - "chcę się rozstać, bo już nic do Ciebie nie czuję, ale nie wiem jak Ci to powiedzieć. Liczę, że z czasem sam się domyślisz, że to już koniec i dasz mi spokój."

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

22

Michal212 napisał/a:

Dla mnie była idealna, wiedzieliśmy że bedziemy razem na zawsze. Nawet nie było żadnego seksu bo nam się nie spieszyło taką mieliśmy 100 procentową pewność że się uda ;(

Nie obraź się i uwierz starszym, dużo bardziej doświadczonym. Guzik wiedzieliście. A "100% pewność, że się uda", to świadectwo wyłącznie braku Waszego doświadczenia i dojrzałości. Potraktuj to jako ważne doświadczenie życiowe. Im więcej będziesz go miał, tym mniejsze prawdopodobieństwo że z niewiedzy popełnisz kiedyś jakąś brzemienną w skutkach decyzję, będącą przyczyną wielkiego rozczarowania bądź dramatu.

P.S. Osobiście absolutnie się nie zgadzam, że przyczyną rozpadu Waszego związku musiał być brak seksu. Ludzie mają różne temperamenty.

23

Jestem dość podobnej sytuacji, tyle ze to facet stwierdzil ze nie chce zwiazku, a mimo wszystko dalej sie ze mna spotyka.

24

IsaBella77 napisał/a:

"Nie wiem co do Ciebie czuję" - w mojej interpretacji brzmi jak - "chcę się rozstać, bo już nic do Ciebie nie czuję, ale nie wiem jak Ci to powiedzieć. Liczę, że z czasem sam się domyślisz, że to już koniec i dasz mi spokój."

W pelni sie zgadzam.

25

Dziękuję za wszystkie komentarze. Niestety nie udało się nic poprawić, spotkaliśmy się dzisiaj i powiedziała że nic do mnie nie czuje i mnie nie kocha. Mam jeszcze jakąś małą nadzieję że jeszcze wróci, czas pokaże. Rozstaliśmy się w zgodzie, bez żadnej kłótni, niech żyje szczęśliwa a jak mamy być razem to będziemy. Zobaczymy. Dziękuję za komentarze, temat można zamknąć chyba że ktoś chce jeszcze pisać i ma jakieś podobne problemy. Jeszcze raz dziękuję i wszystkiego dobrego.

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie wie co do mnie czuje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018