Zainteresowanie zajętą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zainteresowanie zajętą

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Zainteresowanie zajętą

Witajcie, jestem tutaj nowy i właściwie konto założyłem tylko po to by dowiedzieć się co myślicie na temat mojego problemu.
Czuje coś do kobiety, którą poznałem około dwóch lat temu. Spodobała mi się od pierwszej chwili, do tego stopnia, że dosyć szybko chciałem się z nią umówić, wtedy dostałem kosza, bo okazało się iż ma partnera.
Długi czas do niej wzdychałem a wszystko potęgowało jej zachowanie, zagadywanie mnie, przeszywające spojrzenia, chemia w powietrzu. Onieśmiela łbem ją i ona mnie do tego stopnia, że. Wpewnym momencie przestaliśmy ze sobą rozmawiać, ja dostawałem na jej widok wyrzutów adrenaliny, po niej też było witać, zakłopotanie, nerwy, ale i ekscytacje. Chciałem spróbować drugi raz zwłaszcza, że ona wiele razy dawała mi znak abym podszedł niekiedy usgerowala to nawet słownie ale ja nie byłem w stanie. Łudziłem się że jej związek to niewypał lecz dowiedziałem się teraz o jej zareczynach. Mimo to patrzy na mnie dalej tak jak zawsze, mówiąc szczerze widzę w jej oczach uczucie, gorące uczucie to jest takie wyjątkowe że nie można tego z niczym pomylić, gdy ograniczyłem kontakt stała się smutna. Nie wiem co z tym dalej robić, jestem załamany, widujemy się nadal a mi jest ciężko. Pogadać z nią o tym co do niej czuje czy wyjdę na desperata?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zainteresowanie zajętą

Skoro się zaręczyła, to znaczy, że jest jej dobrze w tym związku.
Odpuść sobie.
Twoja adoracja podnosi jej samoocenę i tak na prawdę tylko o to w tym chodzi. Ona jest mile połechtana przez Twoje zainteresowanie.

3

Odp: Zainteresowanie zajętą
Marata napisał/a:

Skoro się zaręczyła, to znaczy, że jest jej dobrze w tym związku.
Odpuść sobie.
Twoja adoracja podnosi jej samoocenę i tak na prawdę tylko o to w tym chodzi. Ona jest mile połechtana przez Twoje zainteresowanie.

Dobrze czy nie, jest to kobieta już w takim wieku odpowiednim do ustatkowania. Wątpię by chodziło o podbicie ego, ja za nią nie latam, większą część czasu ona to robiła a ja zgrywałem zimnego drania. Gdybym się o nią postarał to nie musiało by do tego dojść.

4

Odp: Zainteresowanie zajętą
somewhere92 napisał/a:

Witajcie, jestem tutaj nowy i właściwie konto założyłem tylko po to by dowiedzieć się co myślicie na temat mojego problemu. (...)  Pogadać z nią o tym co do niej czuje czy wyjdę na desperata?

Pogadać nie masz o czym, możesz jej co najwyżej powiedzieć o tym, co do niej czujesz. A co do niej czujesz oprócz pożądania? I jaki jest cel Twych wyznań? Co ona z nimi ma zrobić?


Wejdź pod lodowaty prysznic. Pomaga.

5

Odp: Zainteresowanie zajętą

Długo nie odpuszczała i naprawdę wyglądało, że jej zależy.. Szukała sposobu na mnie i w pewnym momencie musiała dać sobie spokój. Nie jest osobą, która bawi się innymi, ma powodzenie i innych facetów traktuje jak powietrze/kolegów. Chciałbym się z nią umówić, moje uczucia to coś więcej niż pożądanie, to nie tylko cielesność. Śni mi się po nocach, jest w moich myślach cały czas. Naie wiem na pewno czy to zaręczyny, ma pierścionek którego nie miała, tak uznałem.

6

Odp: Zainteresowanie zajętą

Nie mam nic przeciwko 'odbijaniu' zwiazkow. Ba, moj maz chcial byc ze mna jak ja bylam z kims innym.
Jednak tutaj? Na Twoim miejscu odpuscilabym sobie, bo ona to nie wyglada by miala chec sie rozstac i wejsc w nowy zwiazek. Ilez to czasu przy okazji minelo, jak juz to moze romans z tego wyjsc, ale tamtego zatrzyma.
Wydaje mi sie jednak, ze tutaj jest zwykly flirt z jej strony niewinny w dodatku.

7

Odp: Zainteresowanie zajętą

Normalnie bym powiedziala, walcz, ale z tego co piszesz,  to ona sie tylko bawi. Zobacz, rzuca Ci gorace spojrzenia a zaręcza się z innym. Widzisz tu logikę?

8

Odp: Zainteresowanie zajętą
somewhere92 napisał/a:

Długo nie odpuszczała i naprawdę wyglądało, że jej zależy.. Szukała sposobu na mnie i w pewnym momencie musiała dać sobie spokój. Nie jest osobą, która bawi się innymi, ma powodzenie i innych facetów traktuje jak powietrze/kolegów. Chciałbym się z nią umówić, moje uczucia to coś więcej niż pożądanie, to nie tylko cielesność. Śni mi się po nocach, jest w moich myślach cały czas. Naie wiem na pewno czy to zaręczyny, ma pierścionek którego nie miała, tak uznałem.


Gdyby jej zależało to byłaby z Panem. Najlepiej przestać się oszukiwać i zobaczyć rzeczywistość taką jaką ona jest. To że Panu się wydaje że ona jest dojrzałą kobietą i nie bawi się ludźmi nie oznacza, że tak jest. Na przyszłość najlepiej nie zaczynać się interesować osobami, które są w związkach.

9

Odp: Zainteresowanie zajętą

Rozumiem zdanie wszystkich i częściowo się z nim zgadzam. Dla mnie to było zaskoczeniem również, że się zareczyla (jeszcze o to nie pytałem, ale pierścionek na to wskazuje). Wyglądała na głęboko nieszczęśliwa, szukała ze mną tego kontaktu, a ja praktycznie od dłuższego czasu nie odzywałem się do niej (druga sprawa, że za bardzo nie było to możliwe) po drugie nie zaproponowałem po raz drugi jakiegoś spotkania gdzie byłem pewien że by nie odmówiła. Łatwo powiedzieć odpusc, ale nie jestem w tej chwili na to gotowy. Mam poczucie winy, że doprowadzilem do tego swoją biernością.

10 Ostatnio edytowany przez Olinka (2020-06-12 16:20:59)

Odp: Zainteresowanie zajętą

Raz zaproponowałeś, dostałeś kosza. Resztę sobie dopowiadasz. Ty WIDZISZ w niej pożądanie. Ja widzę obok siebie siedzącego ufoludka...
Dziewczyna obstawiam, że jest zwyczajnie miła, w jakiś sposób łechta swoje ego, że do niej wzdychasz, ale to wszystko. Nadal jest z swoim facetem.
Trochę godności.

--------------

Z pewnością, przyjęła zaręczyny, ale jest nieszczęśliwa.
Uważaj, bo ją zmusili.





-------------
Nie pisz, proszę, postów jeden pod drugim – łamiesz w ten sposób regulamin. Jeśli chcesz coś do swojej wypowiedzi dopisać, użyj funkcji "edytuj", która znajduje się po prawej stronie każdego z Twoich postów.
Z góry dziękuję i pozdrawiam, Olinka

11

Odp: Zainteresowanie zajętą

Nie widzieliśmy się kilka miesięcy przez obecną sytuację w kraju i prawdopodobnie to była cegiełka w kierunku tamtego faceta. To nie była zabawa czy flirt a według mnie zauroczenie, nie będę tu opisywał szeregu zachowań które o tym świadczą, nie o tym jest temat.

12

Odp: Zainteresowanie zajętą

Pakowanie się w związki czy inne dziwne relacje z zajętymi osobami, to źródło pewnych kłopotów. Nie warto! Otrząśnij się z tego, bo skoro ona ma zamiar wyjść za mąż, to raczej coś do tego faceta czuje. A jej próby kontaktu? No, specyficznie pojmuje zwykłą znajomość, bo rzeczywiście może w ten sposób usiłuje sobie podbudować ego..

13 Ostatnio edytowany przez somewhere92 (2020-06-12 19:47:27)

Odp: Zainteresowanie zajętą

Zdaje sobie sprawę, że o to kłopoty, jednak ja widzę swoją winę w tym wszystkim. Jestem pewien że gdybym nie czekał tak długo i jasno się określił moglibyśmy się przynajmniej spotkać i określić czy chcekuly to kontynuować. Nie wiem czy coś czuję ale na każdą próbę mojej zlewki reagowała bardzo emocjonalnie.
Dziwi mnie Wasze zdanie o rzekomej zabawie. Tak jakby to było takie pewne, że osoba w związku nie może zauroczyś się kimś innym, nawet jeśli czuje coś do partnera. Poczekam i zobaczę jak sytuacja się rozwinie.

14

Odp: Zainteresowanie zajętą

W tym wypadku tłumaczenie nic nie pomoże. Jesteś w takim stanie, że wszystko zrobisz, żeby przetłumaczyć sobie, że masz szansę u tej kobiety.
Jak moja koleżanka. Leżały przed nią dowody zdrady, ale nie wierzyła, że to prawda. Bo przecież ona go tak kocha. Mąż powiedział jej, że ją zdradził, a ona dalej nie wierzyła.
Cokolwiek tu napiszemy, jakkolwiek przedstawimy zaistniałą sytuację, Ty będziesz sobie tłumaczył to w jedyny dopuszczalny dla Ciebie sposób.
A co, jeśli sam to sobie wszystko wymyśliłeś i dopowiedziałeś? Odmówiła z Tobą spotkania. Normalnie jest dla Ciebie miła. A Ty odbierasz to jako stan zakochania z jej strony. Stosujesz gierki i podchody.
No, ale próbuj. To Twoje życie. Tylko nie zachowuj się jak porąbany stalker.

15

Odp: Zainteresowanie zajętą

Nie opisałem tu całości jak bardzo się starała bym zwrócił na nią uwagę, gdy byłem zimny jak lód była bardzo przejęta, teraz niby układa sobie życia a nie spuszcza że mnie wzroku.. gdy rozmawialiśmy zawsze emanowala szczęściem uśmiech od ucha do ucha, w ogóle inny sposób rozmowy, głos niż ma to miejsce z innymi ludźmi, zdenerwowanie, przeinaczanie słów, a nawet czerwienienie się na buzi, to mi nie wygląda na zabawę. Może po prostu posłuchał rozsądku, lub inni w tym brali udział, chociaż jeszcze nie usłyszałem nic wprost jak mi każe spadać to będzie jasne. A na randkę za wcześnie zaprosiłem, dużo za wcześnie. Gdyby nie chciała mogłaby się do mnie nigdy potem nie odezwać bo nie musiała

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zainteresowanie zajętą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024