Protest przedsiębiorców - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez authority (2020-05-28 22:10:09)

Temat: Protest przedsiębiorców

Sprawa stara ale nie maiłem chęci oraz czasu wtedy pisać. Potraktowano ich jak dla mnie skandalicznie po :
1 Odległości zostały w większości zachowane.
2 Protest był pokojowy.
3 Gdy politycy jedli sobie razem przy stoiku bez maseczek Duda chodzi po straganach nikogo to nie interesowało.
4 W tym czasie już znoszono obostrzenia.
5 Pytali się o zgodę na strajk nie dostali żadnej odpowiedzi.
6 Rzekomego pobicia policjantów nie widać na żadnym filmie za to widać oraz słychać  to jak protestacyjny chcą odejść a policja ich otacza i chce spisywać.
Wygląda to fatalnie.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Protest przedsiębiorców
authority napisał/a:

Sprawa stara ale nie maiłem chęci oraz czasu wtedy pisać. Potraktowano ich jak dla mnie skandalicznie po :
1 Odległości zostały w większości zachowane.
2 Protest był pokojowy.
3 Gdy politycy jedli sobie razem przy stoiku bez maseczek Duda chodzi po straganach nikogo to nie interesowało.
4 W tym czasie już znoszono obostrzenia.
5 Pytali się o zgodę na strajk nie dostali żadnej odpowiedzi.
6 Rzekomego pobicia policjantów nie widać na żadnym filmie za to widać oraz słychać  to jak protestacyjny chcą odejść a policja ich otacza i chce spisywać.
Wygląda to fatalnie.

Zakłamanie totalne, równi i równiejsi, dodatkowo teraz w tarczy 4.0 chcą przepchnąć zmiany w prawie karnym. Mogą być nawet problemy po aresztowaniu z dostępem do adwokata. Wszystko zmierza w kierunku którego się obawiałem, podporządkowanie wszystkiego jednej władzy i biada jak ktoś się wychyli.

3 Ostatnio edytowany przez authority (2020-05-28 22:14:18)

No właśnie tarcza 4.0 Przedsiębiorcy to nie jacyś tam figuranci co nie wiadomo co chcą to ludzie na których opiera się nasz państwo ludzie którzy chcą rozwijać gospodarkę zatrudniać ludzi oraz im płacić a trzeba z czegoś płacić. Nowe pomysły j tarczy 4.0 raczej raczej  nie wszystkim  przypadną do gustu dziwię się iż to poparła solidarność banalniejsze rzeczy bojkotowali. Pracownicy po daninach dostają 40% a teraz zabierze się nim np wczasy pod gruszą i wiele więcej wszystko po to by jak najmniej wspomóc przedsiębiorców. Tu jest problem taki iż po coś ci ludzie to płacili a będą dostawali mniej niż ci co tych składek nie odprowadzali. Nie wszystkim to się spodoba. Warto pokazać też obłudną politykę PIS ws paliw. Była tania benzyna wszyscy oburzają się jak to tyle płaciłem. A no było tak dlatego że rzad w trakcie pandemii podwyższył opłatę paliwową (np 1 marca) a teraz gdy ceny benzyny zaczną rosnąć obniży akcyzę.. I słupki w górę pelikany łykną to.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

4 Ostatnio edytowany przez Morfeusz1 (2020-05-28 22:40:25)

Obłuda to ich wizytówka, ale na tym też PO poległo. Może historia koło zatoczy. Oby Duda nie przeszedl w wyborach.
Sasin, Terlecki,Pawłowicz, aż odechciewa się myśleć, że takie osoby są u sterach władzy.

5 Ostatnio edytowany przez authority (2020-06-01 03:55:05)

Jeszcze jest gorsza konfederacja z Kają Godek I faszystą Braunem  na czele jak dla mnie cichy koalicjant PIS. Nie rozumiem jak JKM mógł wejść w deal z narodowcami. W wyborach prezydenckich się nie liczy. Śmieszy mnie jak w internecie u dobrego dócha znalazłem nagranie jak dwóch księży nazywa chłoptasia Bosaka homoseksualistą który ożenił się na siłę by oszukać ludzi oni chcieli Brauna. Tego samego co nawoływał do zabójstwa dziennikarzy gazety wyborczej. Jak by tego było mało na początku roku z mównicy pomylił ustawy po czym uciekł ze wstydu  w popłochu ..

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

6

Zadziwiający post powyżej, choć może i nie... wink
Kaja Gądek nie jest z Konfederacji. Ta jako jedyne ugrupowanie polityczne wsparło jej inicjatywę ograniczenia aborcji eugenicznej (słusznej zresztą inicjatywy). PiS panią Gądek wykorzystał po czym wysłał do zamrażarki. To tak w kwestii walki PiS-u o wartości, którymi wyciera sobie buzię.
Jeśli dla ciebie Konfederacja, to cichy koalicjant PiS, to proponuję odpuść sobie jeśli nie obserwację, to przynajmniej komentowanie życia politycznego. Największym cichym koalicjantem PiS jest SLD czy też obecnie Lewica, która głosuje za chyba wszystkimi pomysłami PiS-u z zakresu rozdawnictwa pieniędzy. Może nie śledź głosowań parlamentarnych, bo przeżyłbyś szok widząc jak często PiS głosuje ramię w ramię z PO. W tej kwestii akurat Konfederacja jest najbardziej zwalczanym przez PiS ugrupowaniem politycznym, mając de facto bana na obecność w mediach tzw. publicznych, są od początku najbardziej agresywnie atakowani przez zwolenników PiS w mediach społecznościowych co jednocześnie nie przeszkadza tym zwolennikom wypłakiwać się, że zwolennicy Konfederacji nie chcą głosować na Dudę w II turze wyborów.
Ta wstawka o Bosaku jest po prostu żenująca i homofobiczna. Zaczynając od wiązania orientacji seksualnej z aparycją. Jak ja nie znoszę tzw. ideologii LGBT tak w ogóle nie interesuje mnie życie seksualne innych ludzi. Twój wpis jest na poziomie kolesi piszących o jednym z kandydatów per "kakaowe oczko" czy jakoś tak. Magiel to przy tym Wersal...

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

7 Ostatnio edytowany przez authority (2020-06-11 18:25:11)

Ni jest to słuszna inicjatywa cała Europa i współczesny świat nie ma tak restrykcyjnej ustawy. I ty podobno wspierasz PSL kłamstwo ty dążysz do spadku poparcia opozycji. Aborcja to nie jest morderstwo. Polecam blog mojej koleżanki patolodzynaklatce. Ta pani Pawłowicz do kwadratu mimo iż jest z pro-life idzie dalej przeciw LGBT. Opieka nad osobą upośledzoną to tysiące jeśli opiekunka 2 tysiące gdy matka ojciec zajmują się  upośledzeniem. Po urodzeniu dziecka większość chłopaków/mężów się ewakuuje  a ona zostaje sama. Zam przypadek z okolicy iz to ona sam namawiał ją do urodzenia bo to morderstwo wiara tradycja a później ja zostawił. Wystarczy popytać rodzin które świadomie wybrały drogę urodzenie dziecka one uważają iż ludzie mają prawo wyboru. Część urodziła z przypadku i to ta część hejtuje rozpętują gównoburzę bo zazdrości innym wyboru. To jest elektorat Godek. Głupi bo biedny biedny bo głupi i pełen nienawiści.
Oto kraje gdzie pomysł wprowadzono https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a5/Abortion_Laws.svg/800px-Abortion_Laws.svg.png

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

8

authority napisał/a:

Aborcja to nie jest morderstwo.

Łoooj, a to cio jest?

authority napisał/a:

Wystarczy popytać rodzin które świadomie wybrały drogę urodzenie dziecka one uważają iż ludzie mają prawo wyboru.

Eeeee, choćby w partiach władzy są rodzice dzieci upośledzonych i oni tak nie uważają. A rozumiem, wystarczy popytać rodzin za wyjątkiem tych rodzin, które uważają inaczej. Ok.

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

9 Ostatnio edytowany przez authority (2020-06-11 18:41:48)

Zrób referendum zobaczysz wynik patrz na mapę. Meksyk kraje afrykańskie których uchodźców nie chcemy w Polsce kilka latynoskich państw i wszystko. Ty ze swoich podatków będziesz łożył na te dzieci. Ty zagwarantujesz wierność że nie opuszczą ich mężowie czy chłopacy. Większość rodzin nie polityków wyraziło wielki protest przeciw ustawie. proponuje kierunek jedna strona do tych państw zobaczysz cywilizację. Proszę też bojkotować wszystkie produkty ludzi myślących inaczej i zacząć od internetu którego twórca jest wielkim zwolennikiem aborcji na życzenie. Jesteś zakonspirowanym wyborcą Dudy bądź konfederacji jedne pies. Konfederacja od dawna jest sztucznie nadmuchiwana.
Sondaż poparcia zakazu aborcji eugenicznej
o napisało w polityce
"Wynik naszego badania, nawet biorąc pod uwagę, że inaczej sformułowane pytanie mogłoby przynieść nieco inne wyniki, bardziej optymistyczne wyniki, pokazuje konieczność pilnej pracy nad zwiększeniem społecznej świadomości na temat prawdy o aborcji." czyli Vox populi tylko tam gdzie nam pasuje.

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

10

authority napisał/a:

Większość rodzin nie polityków wyraziło wielki protest przeciw ustawie.

Oooo, dotarłeś do wszystkich i wiesz. Super.
Ale podoba mi się słowo WIĘKSZOŚĆ. No więc jak w sejmie i senacie znajdzie się większość za tą ustawą, to będzie znaczyć, że jest to najmądrzejsze i najwłaściwsze na świecie. Tak, ten kierunek mi się podoba.

authority napisał/a:

proponuje kierunek jedna strona do tych państw zobaczysz cywilizację.

A ja proponuję kierunek dzieci z zespołem Downa, pogadaj z nimi jak to jest żyć wiedząc, że urodzili się przez pomyłkę lekarza, który odpowiednio wcześnie nie zdiagnozował ich niedoskonałości albo, że choć akurat w ich przypadku był to świadomy wybór rodziców, to większość NORMALNYCH rodziców takie nieporozumienia likwiduje zawczasu...

11 Ostatnio edytowany przez Olinka (2020-06-11 18:56:45)

Większość mężczyzn odchodzi od takich kobiet patrz na sondaże ta mniejszość powinna płacić podatek dla tych rodzin co urodziły dzieci z downem. Pomijasz wszystko co dla ciebie jest niewygodne.  Proponuję douczyć się naukowych faktów a nie januszowskich chłopskich mądrości Kosiniak Kamysz nigdy nie podpisze tej ustawy.
[nieregulaminowy link]
Wiesz ile razy organizm twojej żony dokonał aborcji żebyś się zdziwił i najnowsze badania pokazują iż nie zawsze jest to przypadkowe wink

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018