pieszczenie sutków u faceta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » pieszczenie sutków u faceta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez kasiamala (2020-03-27 00:24:12)

Temat: pieszczenie sutków u faceta

Czy spotkałyście się z takim zjawiskiem, że facetowi sprawia ogromną przyjemność pieszczenie jego sutków ? Mój mąż prosi mnie o to często i mruczy, kiedy robię to długo, sse, podgryzam, czasem leciutko językiem ledwie dotykam , czasem mocniej to mąż odlatuje i wtedy mu staje. Myślę sobie czy to powszechne czy tylko mój ma taki odlot ...

Teraz to mu sie zamarzyło, że mieć wytrysk tym sposobem, próbujemy ale póki co nic, ale przyznam, że stoi wtedy jakoby stalowy smile))

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pieszczenie sutków u faceta

Jak wam tak dobrze to po co stwarzać sztuczny problem ja osobiście średnio lubię pieszczoty moich sutków mogę bez tego żyć,ale jak Twój facet to lubi a Ty lubisz i sprawi ci to frajdę to jakie ma znaczenie co lubią inni faceci dla mnie to że Twój to lubi jest jak najbardziej normalne i naturalne.I co z tego ? smile

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

3

Dla mnie jest to strefa erogenna. Sprawia przyjemność ale nie aż tak bardzo żebym tak chciał specjalnie i się prosił to nie. Mam inne strefy które sprawiają większą przyjemność.

4

Nie wspomniałam o jednej rzeczy, mój mąż ma przerost tanki gruczołowej w lewym sutku, mężczyźni na ogół nie maja tkanki gruczołowej bo to tkanka typowo kobieca, pieszczenie prawego go nie rusza, ma to swoje złe strony bo może w przyszłości wystąpić u niego rak piersi ale ma tez dobre strony xD, podejrzewam, że czuje coś podobnego do kobiety która jest w ten sposób pieszczona.

5

Sama sobie odpowiedziałaś dlaczego męża to podnieca. Osobiście nie mam takich fascynacji. Klatę mam owlosiona, bo żona tsk lubi, więc nie kusi ja by próbować ssać mi sutki smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » pieszczenie sutków u faceta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018