Rozpoznanie orgazmu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Rozpoznanie orgazmu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Rozpoznanie orgazmu

Mam męża i jesteśmy 3 lata po ślubie kochamy się jest mi z nim super, wspaniały w łózku, delikatny itp, jednak nie wiem co to orgazm tzn nie miałam nigdy orgazmu .Czytałam tylko o tym ? ale jak się zaczyna? jak poznać ze to orgazm? Wiem że mąż osiąga bo podczas stosunku oddycha mocno, ma dreszcze a jak jest u kobiety?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozpoznanie orgazmu

może spróbuj sama się dotykać i doprowadzić do orgazmu?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3 Ostatnio edytowany przez scarvive (2020-02-18 15:27:27)

Ale to on powinien się tym przede wszystkim zainteresować! Jak to wspaniały? Gdyby był wspaniały w łóżku chodziłabyś po ścianach z rozkoszy. To jakiś paskudny egoista, nie wyobrażam sobie chodzić do łóżka z facetem, który nie dba o mój finał. 3 lata a ty pytasz co to jest orgazm? I nigdy nie pyta czy było ci dobrze, gdzie dotykać abyś dostała orgazmu?

4 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2020-02-18 21:43:51)

Podejrzenie trollingu zgłaszamy za pośrednictwem opcji „raportuj”.

Rozumiem oczywiście, że kobieta może nie mieć nigdy orgazmu. To się zdarza. Ale mężatka z 3-letnim stażem powinna rozpoznawać kiedy facet go ma. Jest jeden oczywisty objaw.

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim

5

scarvive napisał/a:

Ale to on powinien się tym przede wszystkim zainteresować! Jak to wspaniały? Gdyby był wspaniały w łóżku chodziłabyś po ścianach z rozkoszy. To jakiś paskudny egoista, nie wyobrażam sobie chodzić do łóżka z facetem, który nie dba o mój finał. 3 lata a ty pytasz co to jest orgazm? I nigdy nie pyta czy było ci dobrze, gdzie dotykać abyś dostała orgazmu?

Ty tak na serio?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

6

scarvive napisał/a:

Autorka nie zainteresowała się tym przez całe swoje życie, więc jak można to nagle zrzucać na mężczyznę? To on ma się domyślić, że jej źle, i domyślić, co ma zrobić, żeby było dobrze? No bez jaj, a może to autorka najpierw by zakomunikowała, że czegoś jej brakuje, a następnie powiedziała, czego sobie życzy? Oczywiście już po tym, jak się tego dowie?
Gdyby mój partner wyskoczył nagle z tekstem, że jestem paskudną egoistką, bo się nie domyśliłam/nie dopytałam, czy aby na pewno jest ze wszystkiego zadowolony, to bym się popukała po głowie - jesteśmy dorośli, o różnych rzeczach rozmawiamy, o seksie również, buzię ma, więc jak coś nie pasuje, to może się odezwać. Jak nie zgłasza zastrzeżeń, to cóż, ja chcę mieć dorosłego faceta, a nie dzieciaczka, którego muszę wypytać, czy nie jest głodny, czy buciki nie za małe albo czy mu nie zimno w łapki.

7

Jak można nie wiedzieć co to orgazm? Dziwne.

8

Niekontrolowane skurcze rozładowują napięcie mięśni i uwalniają krew zgromadzoną w pobudzonych genitaliach.  Z Wikipedii zwięźle i na temat. Mam nadzieję, że to autorkę satysfakcjonuje?

9

tartar napisał/a:

Czytałam tylko o tym ? ale jak się zaczyna? jak poznać ze to orgazm?

Ajko przytoczyła podręcznikową definicję, ja zaś dodam, że jak już przyjdzie, to ani nie da się orgazmu nie rozpoznać, ani pomylić go z czymś innym. 
Być może są kobiety, które pomimo osiągania orgazmów mają z tym problem, bo są one tak słabe, że prawie niewyczuwalne, jednak opierając się na własnym doświadczeniu twierdzę, że nie jest to możliwe.

SaraS ma rację - jeśli sama wprost nie zakomunikujesz, że czegoś Ci w Waszym współżyciu brakuje, to mąż ma pełne prawo uznać, że tym co jest między Wami jesteś w pełni usatysfakcjonowana.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Rozpoznanie orgazmu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018