Zdjęcie innej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 46 ]

Temat: Zdjęcie innej

Cześć dziewczyny! Jestem ze swoim facetem od 9 miesięcy, ogólnie wszystko układa się między nami dobrze, przez cały ten czas mieliśmy może ze dwie kłótnie o jakieś błahostki. Jednak ostatnio odkryłam coś co bardzo mnie zaniepokoiło. Otóż na święta kupiłam swojemu facetowi portfel. Jak tylko dałam mu ten prezent to przy mnie zaczął przepakowywać rzeczy ze starego portfela do nowego, na dodatek po przepakowaniu wzięłam nowy już zapakowany portfel do ręki i zaczęłam przy Nim przeglądać co tam w środku trzyma i jak sobie poukładał i wtedy nic podejrzanego nie znalazłam. Jednak dwa dni temu siedzieliśmy u mnie w domu, chłopak był w innym pokoju, a ja w innym szykowałam się do wyjścia na miasto. Obok mnie leżał ten nieszczęsny portfel i coś mnie tknęło, jakaś intuicja żeby do niego zajrzeć. No i to zrobiłam. Znalazłam tam w bocznej kieszonce plik jakichś starych biletów do kina, nieistotnych papierów, a w to wszystkim było owinięte zdjęcie jakiejś dziewczyny. Nie mam pojęcia kim ona jest, widać ze nasza rówieśniczka, bardzo ładna. Napewno nie jest to nikt z jego rodziny, żadna siostra ani kuzynka, nigdy mi tez nic nie wspominał o żadnej przyjaciółce. Jak odkryłam to zdjęcie to od razu się zdenerwowałam, natłok różnych myśli w głowie, świeczki w oczach...jednak nic z tym nie zrobiłam bo bałam się przyznać ze grzebałam mu w portfelu. I nie wiem teraz co robić, olać sprawę czy przyznać się do grzebania w portfelu i zapytać wprost o to zdjęcie. Przyznam ze nie daje mi to spokoju, cały czas o tym myśle i nie potrafię normalnie rozmawiać ze swoim facetem, udawać ze nic się nie stało. Byłam w życiu w dwóch „poważnych” związkach, w obu byłam zdradzana i bardzo to przeżyłam, teraz ciężko mi zaufać i boje się ze kolejna osoba chce mnie skrzywdzić. Bardzo proszę o rady co byście zrobiły w tej sytuacji.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdjęcie innej
Alimakkk1234 napisał/a:

Cześć dziewczyny! Jestem ze swoim facetem od 9 miesięcy, ogólnie wszystko układa się między nami dobrze, przez cały ten czas mieliśmy może ze dwie kłótnie o jakieś błahostki. Jednak ostatnio odkryłam coś co bardzo mnie zaniepokoiło. Otóż na święta kupiłam swojemu facetowi portfel. Jak tylko dałam mu ten prezent to przy mnie zaczął przepakowywać rzeczy ze starego portfela do nowego, na dodatek po przepakowaniu wzięłam nowy już zapakowany portfel do ręki i zaczęłam przy Nim przeglądać co tam w środku trzyma i jak sobie poukładał i wtedy nic podejrzanego nie znalazłam. Jednak dwa dni temu siedzieliśmy u mnie w domu, chłopak był w innym pokoju, a ja w innym szykowałam się do wyjścia na miasto. Obok mnie leżał ten nieszczęsny portfel i coś mnie tknęło, jakaś intuicja żeby do niego zajrzeć. No i to zrobiłam. Znalazłam tam w bocznej kieszonce plik jakichś starych biletów do kina, nieistotnych papierów, a w to wszystkim było owinięte zdjęcie jakiejś dziewczyny. Nie mam pojęcia kim ona jest, widać ze nasza rówieśniczka, bardzo ładna. Napewno nie jest to nikt z jego rodziny, żadna siostra ani kuzynka, nigdy mi tez nic nie wspominał o żadnej przyjaciółce. Jak odkryłam to zdjęcie to od razu się zdenerwowałam, natłok różnych myśli w głowie, świeczki w oczach...jednak nic z tym nie zrobiłam bo bałam się przyznać ze grzebałam mu w portfelu. I nie wiem teraz co robić, olać sprawę czy przyznać się do grzebania w portfelu i zapytać wprost o to zdjęcie. Przyznam ze nie daje mi to spokoju, cały czas o tym myśle i nie potrafię normalnie rozmawiać ze swoim facetem, udawać ze nic się nie stało. Byłam w życiu w dwóch „poważnych” związkach, w obu byłam zdradzana i bardzo to przeżyłam, teraz ciężko mi zaufać i boje się ze kolejna osoba chce mnie skrzywdzić. Bardzo proszę o rady co byście zrobiły w tej sytuacji.

Weszłabym pod lodowaty prysznic, dzięki temu rozum czasem powraca na miejsce.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

3 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2020-01-15 19:19:19)

Skoro to zdjęcie było owiniete w jakieś papierki, to może zapomniał o nich i zwyczajnie jeszcze się go nie pozbył? Ja osobiście czasami znajduje w portfelu coś, co już dawno nie powinno tam być: stare bilety, rachunki itp. Szczerze to jeśli facet jest dostatecznie wyrozumiały i ma szczere intencje wobec Ciebie, to może i nawet by to wytłumaczył. ALe na jego miejscu bym się wkurzył, że ktoś mi grzebie w dokumentach i mi na dodatek nie ufa..O czym tak naprawdę może świadczyć zdjęcie byłej dziewczyny? Bo raczej o zdradzie czy podwójnej grze - nie bardzo.

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

4

bagienni_k napisał/a:

Skoro to zdjęcie było owiniete w jakieś papierki to możę zapomniał o nich i zwyczajnie jeszcze się go nie pozbył? Ja osobiście czasami znajduje w portfelu coś, co już dawno nie powinno tam być:stare bilety, rachunki itp. Szczerze to jeśli facet jest dostatecznie wyrozumiały i ma szczere intencje wobec Ciebie, to może i nawet by to wytłumaczył. ALe na jego miejscu bym się wkurzył, że ktoś mi grzebie w dokumentach i mi na dodatek nie ufa..O czym tak naprawdę może świadczyć zdjęcie byłej dziewczyny? Bo raczej o zdradzie czy podwójnej grze - nie bardzo.

Tez myślałam, ze może to jakieś stare zdjęcie i o nim zapomniał ale tak jak pisałam to nowy portfel który dostał ode mnie, musiał pakować do niego rzeczy w przeciągu ostatnich trzech tygodni. Poza tym wśród tych papierów i biletów był bilet z naszego ostatniego wyjścia do kina, wsadzając go tam nie było możliwości żeby nie zobaczył owego zdjęcia.

Ja też niedawno przekładałam rzeczy ze starego portfela do nowego. I foty też. Wszystkie - bo to ludzie z mojej przeszłości. Lubię mieć pamiątki smile
I przeglądałam albumy. Ale fajnie wspominało się te wszystkie znajomości sprzed lat. W życiu nie wyrzuciłabym fotek z chłopakami z młodości - to część mojego życia. Nic nie czuję do nich, ale fajnie popatrzeć jacy byliśmy piękni, młodzi, uśmiechnięci.
Moim zdaniem fotka w portfelu nic nie znaczy. Pomyśl, czy miałby ją, gdyby chciał ukryć przed Tobą tą dziewczynę?

Moja rada - nie nakręcaj się. Samo spełniająca się przepowiednia działa. Swoim zachowaniem doprowadzisz do tego, że będzie miał Cię dość.

6

Alimakkk1234 napisał/a:

Byłam w życiu w dwóch „poważnych” związkach, w obu byłam zdradzana i bardzo to przeżyłam, teraz ciężko mi zaufać i boje się ze kolejna osoba chce mnie skrzywdzić. Bardzo proszę o rady co byście zrobiły w tej sytuacji.

Ach te tłumaczenia...
Powody, z jakich twój to otrzymał i trzyma mogą być naprawdę różne.
A ja bym mu powiedziała o znalezisku i się podpytała, tak po prostu.

7

Fakt jest jeden: fotka nawet byłej dziewczyny w portfelu o niczym nie świadczy. Sam do końća nie rozumiem tego trendu trzymania w portfelu zdjęć drugich półówek..Nie trzymałby tam jej zdjecia, gdyby chciał cokolwiek ukryć..Prędzej chowałby gdzieś głęboko w szufladzie, żebyś niczego nie odkryła..

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

8

Ja rozumiem zdjęcie innej kobiety w albumie ze zdjęciami, ale w portfelu już nie. Dla mnie to niepokojąca sprawa

9

slaba kobietka
Niby racja gdyby miał coś do ukrycia to nie trzymalby tego zdjęcia w portfelu, jednak nie było ono ułożone gdzieś luźno na wierzchu tylko starannie schowane tak aby nie było widoczne na pierwszy rzut oka, poza tym rozumiem gdyby miał tam kilka zdjęc również innych osób, a tam tylko jedno jedyne tej dziewczyny. Jest to dla mnie niepokojące ale być może faktycznie jestem przewrażliwiona i sama się nakręcam

Samotnax4
Niestety jestem tego samego zdania. W portfelu trzyma się zdjęcia ważnych dla nas osób: mamy, taty, dziadka, drugiej połówki, a nie nic nie znaczącej byłej czy jakiejś znajomej

10 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2020-01-15 21:47:30)

Pytanie pierwsze" po co w ogóle trzymać czyjeś zdjęcia w portfelu? Od tego są albumy ze zdjęciami albo foty w komputerze.

Po drugie: jeśli juz ktoś dla nas coś znaczy, to raczej trzyma się to na wierzchu a nie schowane gdzieś głęboko.. DLatego jak dla mnei się nakręcasz.Dlaczego? Bo to zwyczajnie ŻADEN dowód na to, ze coś się może dziać..

11 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2020-01-15 21:36:15)

Nigdy nie nosimy przy sobie zdjęcia osoby, która nic dla nas nie znaczy.

12

Ja bym wprost spytała, co to za zdjecie. Uwazam ze portel to portfel i nie wiadomo czego sie tam nie trzyma. Rozumiem, ze jak ktos by telefon przejrzal to mozna miec problem, ale portel? Tym bardziej, ze kupilas mu nowy, wystarczy powiedziec ze chcialas zobaczyc portfel i tyle.

13

Jest to bardzo podejrzane i zdecydowanie powinnaś się spytać prosto z mostu o to zdjęcie. Jak tego nie zrobisz to będziesz się zadręczać i myśleć o tym cały czas.

Najlepsze Portale Sex Randkowe znajdziesz na [po raz kolejny usunięty spam]

14

Nic nie mów.pewnie była ..a że ładna,to szkoda było wyrzucać.
Ostatnio ktoś przy mnie wyjął zdjęcie dziewczyny sprzed 12 lat, z portfela właśnie, chciał się pochwalić , jaką była ładna i zgrabna, fakt , była Rozstali się,bo była nie do życia a gość dawno miał udane małżeństwo.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

15

Moim zdaniem powinnaś wyłożyć kawę na ławę. Przede wszystkim zacząć od przeprosin że grzebalas w jego rzeczach i otwarcie powiedzieć dlaczego to zrobiłaś, że nie chodzi o niego ale zostałaś bardzo zraniona i się boisz że to się powtórzy. Jeżeli jest inteligentny będzie w stanie to zrozumieć.
Na spokojnie, nic w emocjach.

16

Ja myślę że za bardzo się nakrecasz a to tylko zdjęcie ale jeżeli ma Cię to dręczyć to zapytaj go wprost

17

Gdyby to byl moj maz to powiedzialabym 'Grzebalam w Twoim portfelu i widze, ze masz tam zdjecie jakies osoby. To Twoja druga zona?'
Bez spiny oczywiscie. Tylko, ze do mnie to akurat pasuje bo ja jestem ciekawska ponad miare. Ciekawi mnie jak duzy jest wszechswiat i o co sie kloca sasiedzi zza sciany haha
Postawilabym na szczerosc, na Twoim miejscu.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

18

Zapytaj go wprost. Inaczej zatrujesz jego, siebie i całe środowisko wokół.

19 Ostatnio edytowany przez ulle (2020-01-16 07:52:29)

Portfel jest nowy, prezent od ciebie. Przy tobie został zapakowany. Nie było wtedy ani tych szpargalow, ani zdjęcia.
Wniosek. On dopakowal te rzeczy później, gdy nie widziałaś.
Dlaczego nie zrobił tego od razu, przy Tobie? Nie zrobił tego, ponieważ nie chciał, żebyś to widziała i pytała co to za zdjęcie.
Wniosek. Facet ma coś do ukrycia, coś co jest dla niego ważne.
Powiedz mu wprost, że portfel leżał na stole i ty, tak z czystej ciekawości, zajrzałas do środka, bez powodu, może dlatego że to prezent od ciebie i zobaczyłas nowe dodane do portfela rzeczy, w tym zdjęcie jakiejś dziewczyny. Zapytaj go czy ma ci coś do powiedzenia na ten temat.
A potem obserwuj reakcje.
Nie bój się jego pretensji, bo wiadomo, że będzie bronił się poprzez atak, wytrzymaj to spokojnie i stój twardo za swoim stanowiskiem. On musi te rzecz wyjaśnić ci tak, żebyś była spokojna i bezpieczna. Jeśli  nie uda mu się ciebie przekonać, to w zasadzie już jest po waszym związku, bo ty nie będziesz miała do niego zaufania. Do kitu więc z takim związkiem. Chyba że lubisz się zadreczac.
Wyjaśnij więc te sprawę.

20 Ostatnio edytowany przez Pokręcona Owieczka (2020-01-16 09:52:48)

Na Twoim miejscu byłoby mi cholernie przykro i oczywiście zapytałabym o to, kim ona jest i czemu ma jej zdjęcie w portfelu.
Ale tak jak napisała Smutna, na spokojnie. Że chciałaś zobaczyć jak sobie poukładał rzeczy i znalazłaś to zdjęcie. Bo rozumiem, że taki był cel, a nie szpiegostwo?

21

Nie nosi się przy sobie zdjęć osób, które nic dla nas nie znaczą, albo nie znaczyły. Jestem z tej „opcji”;-), która po zakończonej relacji NIE wyrzuca wszystkich pamiątek związanych z jakąś ex-miłością, ALE z sentymentu, bo nie mam zamiaru udawać, że kogoś i czegoś w moim życiu nie było. Może to podobna historia.

Co do grzebania po portfelu, to stało się, więc powiedziałabym wprost, że zaglądnęłam z ciekawości i natknęłam się na to zdjęcie a teraz mnie nurtuje, kto to taki i czy chciałby mi o tym powiedzieć. Po prostu.

22

Pokręcona Owieczka napisał/a:

Na Twoim miejscu byłoby mi cholernie przykro i oczywiście zapytałabym o to, kim ona jest i czemu ma jej zdjęcie w portfelu.
Ale tak jak napisała Smutna, na spokojnie. Że chciałaś zobaczyć jak sobie poukładał rzeczy i znalazłaś to zdjęcie. Bo rozumiem, że taki był cel, a nie szpiegostwo?

Czyli ma go okłamać, tak?
Nie zajrzała do tego portfela z ciekawości, ani dlatego, że chciała zobaczyć „jak sobie tam rzeczy poukładał”...

Autorko, chcesz od niego szczerości, to sama bądź szczera. Powiedz mu prawdę, dlaczego zajrzałaś, co znalazłaś i czego się boisz.

23 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2020-01-16 10:07:49)

MagdaLena1111 napisał/a:

Nie nosi się przy sobie zdjęć osób, które nic dla nas nie znaczą, albo nie znaczyły. Jestem z tej „opcji”;-), która po zakończonej relacji NIE wyrzuca wszystkich pamiątek związanych z jakąś ex-miłością, ALE z sentymentu, bo nie mam zamiaru udawać, że kogoś i czegoś w moim życiu nie było. Może to podobna historia.

Co do grzebania po portfelu, to stało się, więc powiedziałabym wprost, że zaglądnęłam z ciekawości i natknęłam się na to zdjęcie a teraz mnie nurtuje, kto to taki i czy chciałby mi o tym powiedzieć. Po prostu.

Nie trzeba wyrzucać, ja też tego nie robię. Trzymam zdjęcia ze wspólnych wakacji, listy i widokówki, wszystko pięknie zapakowane i związane wstążeczką leży w dolnej szufladzie  smile  Jednak noszenie PRZY SOBIE  czyjegoś zdjęcia to chyba zupełnie inny kaliber?

Cyngli napisał/a:
Pokręcona Owieczka napisał/a:

Czyli ma go okłamać, tak?
Nie zajrzała do tego portfela z ciekawości, ani dlatego, że chciała zobaczyć „jak sobie tam rzeczy poukładał”...

Autorko, chcesz od niego szczerości, to sama bądź szczera. Powiedz mu prawdę, dlaczego zajrzałaś, co znalazłaś i czego się boisz.

Nie ma go okłamywać. Ciekawość była powodem zajrzenia do nieszczęsnego portfela, to jest fakt. Ok, ubrałam to delikatnie w słowa, masz rację, była ciekawa co jest w środku, a nie jak. Mea culpa.

Ale szczerość za szczerość, masz rację.

25

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Dużo osób pisze, ze to zdjęcie to błahostka, że sama się nakręcam i robię problem, a zdjęcie byłych to zaden dowód na coś niepokojącego. Jednak tak jak napisała jedna osoba portfel jest nowy, został zapakowany przy mnie i wtedy nie było tego zdjęcia i papierów, musiał zapakować to później tak abym nie widziała. Tez jestem zdania ze w portfelu nosi się zdjęcia ważnych dla nas osób, a nie przypadkowych. Owszem tez mam pamiątki po jakichś byłych relacjach typu zdjęcie, walentynka itp ale trzymam je schowane głęboko w którymś pudle, nie wyobrażam sobie nosić zdjęcia byłego przy sobie w portfelu. W portfelu mam zdjęcie mamy, babci i chłopaka czyli osób bardzo dla mnie ważnych. Dlatego postanowiłam wyjaśnić tą sprawę na najbliższym spotkaniu, ponieważ bardzo mnie to męczy i ciągle myśle o tym zdjeciu. Powiem prawdę, że zajrzałam do portfela tak po prostu, zobaczyłam papiery których wcześniej nie było i znalazłam w nich owe zdjęcie. Jak się zdenerwuje to trudno, ważniejsze jest dla mnie wyjaśnienie tej sprawy.

26

Widzę, że „prawda” dla każdego znaczy coś innego big_smile

27

Cyngli napisał/a:

Co masz na myśli? Gdzie tu kłamstwo? Portfel leżał obok, coś mnie tknęło żeby zajrzeć a wiec zajrzałam, zobaczyłam rzeczy których wcześniej nie było i je wyjęłam a w nich znalazłam zdjęcie. Nie wiem gdzie tu jest kłamstwo.

28 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2020-01-16 11:25:27)

Salomonka napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Nie trzeba wyrzucać, ja też tego nie robię. Trzymam zdjęcia ze wspólnych wakacji, listy i widokówki, wszystko pięknie zapakowane i związane wstążeczką leży w dolnej szufladzie  smile  Jednak noszenie PRZY SOBIE  czyjegoś zdjęcia to chyba zupełnie inny kaliber?

Tak to jest dla mnie też dziwne, ale ja w ogóle nie noszę przy sobie zdjęć, poza tymi w telefonie, a tam są i nowe, i stare, więc ostatecznie nie zajęłam się tym :-)
Ale jakby to było dla mnie naprawdę ważne zdjęcie i posiadałabym tylko wersję papierową, to nie nosiłaby w portfelu, żeby nie zniszczyć.

29

Alimakkk1234 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Co masz na myśli? Gdzie tu kłamstwo? Portfel leżał obok, coś mnie tknęło żeby zajrzeć a wiec zajrzałam, zobaczyłam rzeczy których wcześniej nie było i je wyjęłam a w nich znalazłam zdjęcie. Nie wiem gdzie tu jest kłamstwo.

A tu, że nie zajrzałaś do tego portfela „tak po prostu”. Zajrzałaś w celu skontrolowania swojego partnera, bo ktoś coś tam Ci kiedyś zrobił i boisz się, że to się powtórzy.
Czemu nie powiesz tego partnerowi?

30

Cyngli napisał/a:
Alimakkk1234 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

A tu, że nie zajrzałaś do tego portfela „tak po prostu”. Zajrzałaś w celu skontrolowania swojego partnera, bo ktoś coś tam Ci kiedyś zrobił i boisz się, że to się powtórzy.

A skąd takie podejrzenia? Bo ja to chyba przeoczyłam.

31

MagdaLena1111 napisał/a:
Cyngli napisał/a:
Alimakkk1234 napisał/a:

Choćby stąd:

Alimakkk1234 napisał/a:

Byłam w życiu w dwóch „poważnych” związkach, w obu byłam zdradzana i bardzo to przeżyłam, teraz ciężko mi zaufać i boje się ze kolejna osoba chce mnie skrzywdzić.

To jest prawdziwy powód grzebania w portfelu, a nie „tak po prostu zajrzałam”.
Autorko, nie zrozum mnie źle, ale wymagając szczerości od drugiej strony, warto, byś zaczęła najpierw od siebie.

32

No tak, to wiele wyjaśnia :-/

33

Cyngli napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Choćby stąd:

Alimakkk1234 napisał/a:

Byłam w życiu w dwóch „poważnych” związkach, w obu byłam zdradzana i bardzo to przeżyłam, teraz ciężko mi zaufać i boje się ze kolejna osoba chce mnie skrzywdzić.

To jest prawdziwy powód grzebania w portfelu, a nie „tak po prostu zajrzałam”.
Autorko, nie zrozum mnie źle, ale wymagając szczerości od drugiej strony, warto, byś zaczęła najpierw od siebie.

Chyba mnie źle zrozumiano, przecież powiem mu ze szperalam mu w portfelu bez jego zgody. A o mojej przeszłości dobrze wie więc nie muszę tłumaczyć ze jestem nieufna i boje się być zraniona. Jak się mnie zapyta po co to zrobiłam to mu powiem chociaż nie wiem jak się rozmowa potoczy i czy faktycznie go to w ogóle ruszy ze mu tam zaglądałam, ja osobiście nie byłabym zła jakby mi do portfela zajrzał bo nie mam tam nic do ukrycia.

34

A ja bym była zła. Portfel, torebka, telefon i szuflada na rzeczy osobiste to miejsca, gdzie zaglądam tylko ja, lub inne osoby za moją ZGODĄ. A nie mam nic do ukrycia. O prywatność chodzi.

35

Cyngli napisał/a:

A ja bym była zła. Portfel, torebka, telefon i szuflada na rzeczy osobiste to miejsca, gdzie zaglądam tylko ja, lub inne osoby za moją ZGODĄ. A nie mam nic do ukrycia. O prywatność chodzi.

Myśle ze każdy ma po prostu do tego inne podejście smile ja nie wiem jakie on ma bo nigdy nie bylismy w takiej sytuacji i nie wiem jak zareaguje. Okaże się po rozmowie

36

Autorko, przygotuj się na to, że cię zaatakuje, bo najlepsza forma obrony jest atak. Jednak spytaj go dlaczego nie włożył tego zdjęcia od razu, jak tylko dostał portfel, przy Tobie. Zrobił to dopiero wtedy, gdy ciebie przy nim nie było. I jeszcze jedno- gdy przepakowywal stary portfel, to czy miał wtedy to zdjęcie i jakieś inne szpargaly, czy coś odkładal i mówił że to jest do wyrzucenia, czy może po prostu nie miał niczego więcej. I skąd ten pomysł, żeby dołożyć coś do portfela.
Ciekawe jak zareaguje. Jeśli nie ma niczego do ukrycia nie powinien robić wielkiego halo z tego powodu, że spontanicznie, bez powodu zajrzałam do środka jego portfela. Takie rzeczy się zdarzają.
Uważam, że powinnaś wyjaśnić tę sprawę, a nie tkwić w związku na pół gwizdka.

37

Ulle, ale Autorka nie zajrzała do tego portfela spontanicznie i bez powodu smile
Nie wiem, może tylko dla mnie ma to konkretne znaczenie...

38

To że zostałaś zdradzona nie usprawiedliwia grzebania w cudzym portfelu.Dla mnie byłby to koniec relacji.
Nadużycie zaufania, butami w prywatność.
Sprowokuj rozmowę o byłych, może sam Ci to zdjęcie pokaże. Jeżeli Ty oczywiście swoim zachowaniem sprawisz, że będzie mógł bezpiecznie się z Tobą podzielić.
Nigdy nie wpadłam na pomysł sprawdzania portfela męża, przez ponad 20 lat..

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

39

ulle napisał/a:

Autorko, przygotuj się na to, że cię zaatakuje, bo najlepsza forma obrony jest atak. Jednak spytaj go dlaczego nie włożył tego zdjęcia od razu, jak tylko dostał portfel, przy Tobie. Zrobił to dopiero wtedy, gdy ciebie przy nim nie było. I jeszcze jedno- gdy przepakowywal stary portfel, to czy miał wtedy to zdjęcie i jakieś inne szpargaly, czy coś odkładal i mówił że to jest do wyrzucenia, czy może po prostu nie miał niczego więcej. I skąd ten pomysł, żeby dołożyć coś do portfela.
Ciekawe jak zareaguje. Jeśli nie ma niczego do ukrycia nie powinien robić wielkiego halo z tego powodu, że spontanicznie, bez powodu zajrzałam do środka jego portfela. Takie rzeczy się zdarzają.

Gdy przepakowywal rzeczy ze starego do nowego to widziałam co wkłada do nowego, sama później dokładnie sprawdzałam przy nim jak sobie poukładał. Natomiast nie wiem czy wyjął wszystko ze starego portfela  bo do niego już nie zaglądałam. Wiec mógł specjalnie w nim coś zostawić tak abym nie widziała i włożyć to później.

Cyngli napisałam w temacie ze portfel leżał obok mnie i coś mnie nagle tknęło żeby do niego zajrzeć, a wiec było to spontaniczne. Nie siedziałam od miesiąca i nie czekałam aż tylko nadazy się okazja żeby mu w nim poszperac, poza tym gdybym faktycznie chciała sprawdzić czy facet mnie zdradza to zajrzalabym do telefonu a nie do portfela.

Dziekuje za odpowiedzi wszystkim, już wiem co mam zrobić i to zrobię. Uważam ze dalsza dyskusja jest niepotrzebna. Zajrzałam do portfela owszem, nie powinnam grzebać w prywatnych rzeczach owszem ale stało się i się nie odstanie.

40

Ela210 napisał/a:

To że zostałaś zdradzona nie usprawiedliwia grzebania w cudzym portfelu.Dla mnie byłby to koniec relacji.
Nadużycie zaufania, butami w prywatność.
Sprowokuj rozmowę o byłych, może sam Ci to zdjęcie pokaże. Jeżeli Ty oczywiście swoim zachowaniem sprawisz, że będzie mógł bezpiecznie się z Tobą podzielić.
Nigdy nie wpadłam na pomysł sprawdzania portfela męża, przez ponad 20 lat..

Sprawdzanie drugiej osoby samo w sobie nie ma zwykle sensu. Tutaj sie zgadzam.

Autorka jeszcze nie zna jego podejscia do takich rzeczy. Jednak moze byc tak, ze w tej chwili niezaleznie od jego nastawienia on ja zaatakuje bo nie chcial by widziala to zdjecie.

Raz ktos bliski mial podobny ze mna dylemat jak autorka. Tylko, ze zamiast portfela przegladac to czytal moj pamietnik i czytal co nie przyjemnego o sobie. Pozniej taki mial problem jak to ugryzc, jak zapytac.
Okazalo sie, ze problem nie byl zaden koniec koncow.
Bo dla mnie prywatnosc nie ma znaczenia. No ciekaw byl to czytal. Jak dla mnie to zadne halo.
Awantury nie bylo, nic sie nie stalo.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

41 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2020-01-16 12:57:20)

Ok, stało się,czasu nie cofniesz.
To teraz na spokojnie go zapytaj o spróbuj się dowiedzieć o co chodzi. Ale czy będziesz w stanie mu uwierzyć teraz, skoro zasiało już to w Tobie wątpliwości..?

42

Alimakkk1234 napisał/a:

Cyngli napisałam w temacie ze portfel leżał obok mnie i coś mnie nagle tknęło żeby do niego zajrzeć, a wiec było to spontaniczne. Nie siedziałam od miesiąca i nie czekałam aż tylko nadazy się okazja żeby mu w nim poszperac, poza tym gdybym faktycznie chciała sprawdzić czy facet mnie zdradza to zajrzalabym do telefonu a nie do portfela.

Ja Ci tylko napisałam, że według mnie to nie było spontaniczne. Czujesz się zagrożona w nowej relacji, sama to przyznałaś w pierwszym poście. Podejrzewam, że gdyby była okazja, to telefon też byś sprawdziła. Nie masz się o co oburzać, po prostu masz problem z zaufaniem, ale i na to są skuteczne sposoby.

43

Dla mnie w związku można pytać o wszystko i moja odpowiedź będzie zawsze 100% szczera. Ale ktoś nie może mi w takie rzeczy wchodzic, skoro może zapytać. Oni znają się krótko, a ona wyskakuje z grzebaniem w portfelu.
A jak autorko chłopak powie że nie chce byś tak robiła to może być pewny, że nie zrobisz nigdy więcej?

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

44

Problemem będzie to, jeśli rzeczywiście okaże się nic nieznaczącym faktem a chłop straci po tym całkiem zaufanie do swojej dziewczyny i się pożegna...Ale to póki co wróżenie z fusów..Niech Autorka poczeka na jego reakcję i rozwój wypadków.

45

Alimakkk1234 napisał/a:
ulle napisał/a:

Gdy przepakowywal rzeczy ze starego do nowego to widziałam co wkłada do nowego, sama później dokładnie sprawdzałam przy nim jak sobie poukładał. Natomiast nie wiem czy wyjął wszystko ze starego portfela  bo do niego już nie zaglądałam. Wiec mógł specjalnie w nim coś zostawić tak abym nie widziała i włożyć to później.

Dziekuje za odpowiedzi wszystkim, już wiem co mam zrobić i to zrobię. Uważam ze dalsza dyskusja jest niepotrzebna. Zajrzałam do portfela owszem, nie powinnam grzebać w prywatnych rzeczach owszem ale stało się i się nie odstanie.

Zachowujesz się tak, jakby on miał mieć 5 lat, a Ty byś była jego matką i musiała sprawdzić czy na pewno wszystko przełożył z jednego miejsca w drugie i czy na pewno odpowiednio poukładał.

Jakby Cię nagle tknęło, żeby mu z tego portfela wyciągnąć 100zł to też byś tak zrobiła?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

46

Alimakkk1234 napisał/a:

slaba kobietka

Samotnax4
Niestety jestem tego samego zdania. W portfelu trzyma się zdjęcia ważnych dla nas osób: mamy, taty, dziadka, drugiej połówki, a nie nic nie znaczącej byłej czy jakiejś znajomej

Czy ja wiem. Ja akurat nie trzymam żadnych, ale mąż już trzyma. Kiedyś trzymał w portfelu zdjęcie swojej dobrej koleżanki, które dostał od niej na koniec studiów.

Tutaj jest to o tyle ciekawe, że owinięte w jakieś bilety.
Po prostu, sprawdzałaś mu portfel, to powiedz i zapytaj się o to.
Może to też jakaś koleżanka, a może była lub ktoś tinderów, z kim, oprócz czegoś tam, był w kinie.

Posty [ 46 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018