Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?

Cześć,
Jestem z chłopakiem 5 miesięcy, ja mam 21 lat, on 30. Ja nigdy nie uprawiałam seksu, on miał kilka partnerek.
Próbowaliśmy współżyć kilka razy, niestety za każdym razem nie stanął mu. Było to spowodowane stresem, nie znaliśmy się długo a jemu bardzo na mnie zależy. Bał się także tego, że jestem dziewicą. Czasami gdy zadowalałam go oralnie także miał problemy ze wzwodem. Bardzo się tym przejmował ale dałam mu największe zrozumienie jakie mogłam dać. Teraz jest już ok, za każdym razem jak robię mu oral nie ma problemów ze wzwodem, sam mówi że się tym nie stresuje. Więc dlaczego nie chce spróbować seksu znowu? Sam mówi że przeprasza że nic dla mnie nie robi (wie, że dla mnie to ważne, ale mówię mu że poczekam). Czasami gdy ja inicjuje loda to nie chce bo "ja dla ciebie nic dobrego nie robię". O co chodzi? Czemu nie chce znowu spróbować?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?

Czyli chcesz powiedzieć, że masz faceta, zadowalasz go, a on Ciebie nie? Ale przecież seks to nie tylko penetracja. Ręce i usta też mu opadają, że nie może się Tobą zająć w inny sposób?

3

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?
Lady Loka napisał/a:

Czyli chcesz powiedzieć, że masz faceta, zadowalasz go, a on Ciebie nie? Ale przecież seks to nie tylko penetracja. Ręce i usta też mu opadają, że nie może się Tobą zająć w inny sposób?

Ja akurat tego nie chcę, nie pytajcie czemu, akurat tak mam i powiedziałam mu to. Nie chcę orala "na sobie"

4

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?
wadera17 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Czyli chcesz powiedzieć, że masz faceta, zadowalasz go, a on Ciebie nie? Ale przecież seks to nie tylko penetracja. Ręce i usta też mu opadają, że nie może się Tobą zająć w inny sposób?

Ja akurat tego nie chcę, nie pytajcie czemu, akurat tak mam i powiedziałam mu to. Nie chcę orala "na sobie"

No to będziesz niezaspokojona i nawet przy penetracji będziesz prawdopodobnie bez orgazmu. Poza tym są jeszcze palce których też można używać wink

Póki co masz faceta, który jest egoistą i ma gdzieś Twoje zadowolenie.

5

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?

Dziecko drogie, do zaspokojenia kobiety nie sluzy tylko jej pochwa, kazdy dotyk, pieszczota to droga do spelnienia, i nie tworz zadnych tam czy tabu na swoim ciele, zacznij od rzeczy bardzo prostych, kup na przyklad oliwke czy olejek do ciala i niech on cie bardzo starannie nasmaruje na calym ciele, ty mozesz mu zrobic tak samo, to jeszcze nie seks, ale droga do wspolnej radosci

6

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?

Na naszym Forum obowiązuje zasada ''1 związek = 1 wątek''. Ty założyłaś już temat dot. Twojej relacji. Ponieważ zdążyło się pojawić parę odpowiedzi, nie zamknę tego wątku, ale na przyszłość proszę Cię, byś ich nie dublowała. Zapoznaj się z Regulaminem Netkobiet.

7

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?
Lady Loka napisał/a:

Póki co masz faceta, który jest egoistą i ma gdzieś Twoje zadowolenie.

Bardzo łatwo jest przypiąć komuś łatkę egoisty, a niekoniecznie musi nim być. Do autorki: gdy próbowaliście zbliżeń, to w gumce czy bez? Jeśli w gumce, to jest duża grupa mężczyzn, którym po prostu ciężko jest utrzymać wzwód. Przechodzi z czasem.
Jeśli bez gumki, to musi mieć jakąś blokadę psychiczną. Niech się określi w rozmowie w czym problem, bo powodów może być kilka. I mówię o innych powodach niż stres czy chroniczne przemęczenie.

8

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?
m4jkel napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Póki co masz faceta, który jest egoistą i ma gdzieś Twoje zadowolenie.

Bardzo łatwo jest przypiąć komuś łatkę egoisty, a niekoniecznie musi nim być. Do autorki: gdy próbowaliście zbliżeń, to w gumce czy bez? Jeśli w gumce, to jest duża grupa mężczyzn, którym po prostu ciężko jest utrzymać wzwód. Przechodzi z czasem.
Jeśli bez gumki, to musi mieć jakąś blokadę psychiczną. Niech się określi w rozmowie w czym problem, bo powodów może być kilka. I mówię o innych powodach niż stres czy chroniczne przemęczenie.

Bardzo łatwo jest czekać aż druga strona Cię zadowoli i nie zrobić nic w rewanżu. Jak określisz takie zachowanie?

9

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?

Egoizmem. Jednak autorka opisuje, że ma problem ze wzwodem, że się stresuje. Dla faceta jest to potężny stres i przyczyna zamykania się w sobie. Musi się określić dlaczego boi się penetracji z autorką. Oralnie jest lepiej, ale wiem po sobie, że seks oralny jest innym bodźcem niż seks klasyczny i jak przy oralnym nigdy nie zdarzyło mi się opadać, tak przy klasycznym owszem. Dlatego trochę rozumiem gościa, ale moim zdaniem coś go blokuje.
Pytanie jeszcze czy próbuje odwzajemnić np. pieszczotami tu i tam, całusami. Czy leży jak kłoda i obserwuje cieszy się z oralu. Wtedy jest egoistą.

10

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?

No z Autorki opisu tak właśnie to wygląda. On leży zadowolony, ona się produkuje, a potem on nawet nie pyta.

Sam mówi że przeprasza że nic dla mnie nie robi

Niby przeprasza, ale ma wielkie możliwości, żeby coś zrobić.

11 Ostatnio edytowany przez X77 (2019-11-13 16:26:10)

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?
wadera17 napisał/a:

(...)Bał się także tego, że jestem dziewicą. Czasami gdy zadowalałam go oralnie(...)

Nadal jesteś pewna tego, że jesteś dziewicą? lol

12

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?
Lady Loka napisał/a:

Niby przeprasza, ale ma wielkie możliwości, żeby coś zrobić.

A doczytałaś, że pani te inne opcje nie interesują? Bo jeśli nie doczytałaś, to doczytaj, a jeśli doczytałaś, to nie rozumiem twoich wypowiedzi, można jej wytłumaczyć tylko wybitną niechęcią do mężczyzn.

13

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?
wadera17 napisał/a:

Sam mówi że przeprasza że nic dla mnie nie robi (wie, że dla mnie to ważne, ale mówię mu że poczekam). Czasami gdy ja inicjuje loda to nie chce bo "ja dla ciebie nic dobrego nie robię".

Jego bierna postawa pokazuje, że wyraźnie wyszedł z założenia, że samo się naprawi, ale niestety nic samo się nie naprawi. Jeśli sam nie odczuwa potrzeby pełnego współżycia, a Twoje prośby nie są brane pod uwagę, to na Twoim miejscu zasugerowałabym mu konsultację u seksuologa, a nawet postawiła ultimatum. Może rozmowa ze specjalistą uświadomi mu do czego może prowadzić bagatelizowanie problemu, a przede wszystkim pomoże w jego rozwiązaniu, o ile oczywiście zdecyduje się skorzystać z dalszej pomocy.

14

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?
JaJakoJa napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Niby przeprasza, ale ma wielkie możliwości, żeby coś zrobić.

A doczytałaś, że pani te inne opcje nie interesują? Bo jeśli nie doczytałaś, to doczytaj, a jeśli doczytałaś, to nie rozumiem twoich wypowiedzi, można jej wytłumaczyć tylko wybitną niechęcią do mężczyzn.

tej pani nie interesuje seks oralny, ale facet chyba ma jeszcze inne opcje zadowolenia swojej kobiety smile jeżeli tylko ma na to ochotę. Do tych "innych" metod Autorka się już nie odniosła.

15

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?
wadera17 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Czyli chcesz powiedzieć, że masz faceta, zadowalasz go, a on Ciebie nie? Ale przecież seks to nie tylko penetracja. Ręce i usta też mu opadają, że nie może się Tobą zająć w inny sposób?

Ja akurat tego nie chcę, nie pytajcie czemu, akurat tak mam i powiedziałam mu to. Nie chcę orala "na sobie"

Skoro nie chcesz od czegos zacząc to troche mu sie nie dziwie, że traktuje cie jak jajko.

16

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?
wadera17 napisał/a:

Cześć,
Jestem z chłopakiem 5 miesięcy, ja mam 21 lat, on 30. Ja nigdy nie uprawiałam seksu, on miał kilka partnerek.
Próbowaliśmy współżyć kilka razy, niestety za każdym razem nie stanął mu. Było to spowodowane stresem, nie znaliśmy się długo a jemu bardzo na mnie zależy. Bał się także tego, że jestem dziewicą. Czasami gdy zadowalałam go oralnie także miał problemy ze wzwodem. Bardzo się tym przejmował ale dałam mu największe zrozumienie jakie mogłam dać. Teraz jest już ok, za każdym razem jak robię mu oral nie ma problemów ze wzwodem, sam mówi że się tym nie stresuje. Więc dlaczego nie chce spróbować seksu znowu? Sam mówi że przeprasza że nic dla mnie nie robi (wie, że dla mnie to ważne, ale mówię mu że poczekam). Czasami gdy ja inicjuje loda to nie chce bo "ja dla ciebie nic dobrego nie robię". O co chodzi? Czemu nie chce znowu spróbować?

Można powiedzieć, że moja sytuacja 4 lata temu podczas pierwszego razu była zbliżona do Twojej.
Musiałam przejąc inicjatywę. To ja pierwsza się do niego przytuliłam, gra wstępna trwała bardzo długo, to ja zaczęłam go rozbierać pierwsza, dopiero potem on wziął się za rozbieranie mnie. Zanim odsłoniliśmy całe swoje ciała ze wszystkich elementów ubioru cały czas się całowaliśmy i pieściliśmy. Mój pierwszy partner był masturbistą, twój miał kilka partnerek, ma więc większe doświadczenie. Podczas pieszczot widziałam, że dostał wzwodu, dopiero wtedy zdjęłam mu majtki, obróciłam się na plecy i zdjęłam swoje majtki i wszystko się udało.

17

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?
wadera17 napisał/a:

Cześć,
Jestem z chłopakiem 5 miesięcy, ja mam 21 lat, on 30. Ja nigdy nie uprawiałam seksu, on miał kilka partnerek.
Próbowaliśmy współżyć kilka razy, niestety za każdym razem nie stanął mu. Było to spowodowane stresem, nie znaliśmy się długo a jemu bardzo na mnie zależy. Bał się także tego, że jestem dziewicą. Czasami gdy zadowalałam go oralnie także miał problemy ze wzwodem. Bardzo się tym przejmował ale dałam mu największe zrozumienie jakie mogłam dać. Teraz jest już ok, za każdym razem jak robię mu oral nie ma problemów ze wzwodem, sam mówi że się tym nie stresuje. Więc dlaczego nie chce spróbować seksu znowu? Sam mówi że przeprasza że nic dla mnie nie robi (wie, że dla mnie to ważne, ale mówię mu że poczekam). Czasami gdy ja inicjuje loda to nie chce bo "ja dla ciebie nic dobrego nie robię". O co chodzi? Czemu nie chce znowu spróbować?

Sex rodzi się w mózgu, nie w penisie.
Jeśli on nie jest nastawiony na sex to mu nie stanie. Jeśli ty go nie podniecasz, to mu nie stanie.

To co robiła Jana_CCC to było własnie podniecanie faceta, pakowanie mu do mózgu seksu, dlatego wszystko się udało, obróciła się na plecy i on w nią wszedł.

18

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?

Podkreślmy to jeszcze raz: obróciła się na plecy...

19

Odp: Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?
uzytkownik444 napisał/a:

Podkreślmy to jeszcze raz: obróciła się na plecy...

Ja tam dalej uważam, że te wszystkie Małę studentki, Jany, Karoliny i inne co jakiś czas się pojawiające to jest jedna osoba. Mają dokładnie ten sam styl pisania, opisują rzeczy, o które zupełnie nikt ich nie pyta i nikt odpowiedzi od nich nie chce, zarzucają niepotrzebnymi szczegółami.
No nie wiem, pochwalić się chcą? Tu są dorośli ludzie i nikogo nie dziwi, że się uprawia seks.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dlaczego nie chce pierwszego razu ze mną?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024